sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Google chyba koszyków nie widziało :)
https://www.google.pl/search?q=koszyk&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjs4Ly8sOjWAhWCFJoKHTO7DtQQ_AUICigB&biw=1920&bih=947
0
To są takie trochę torby :)
0
He he jakoś nie chce mi się wierzyć w taką zagrywkę "psychologiczną" w jego wykonaniu :)
17
Kurde ten Sampaoli trochę by się drużyną zajął (atmosferą, zgraniem, obroną) a nie non stop gada o Messim. Jak będzie ciągnął taką retorykę to reszta zespołu położy lachę na grę "bo i tak jest Messi". Niedługo zacznie się do niego modlić. Jeśli tak ma wyglądać praca trenera w Argentynie to sukcesu raczej nie będzie. Dla niego chyba ważniejsze jest że "tranuje" Argentyńczyka niż to że jest selekcjonerem reprezentacji! Żałosny typ się z niego zrobił. Ciesze się że jednak przyszedł do nas Valverde.
0
Bo Messi nie zawodzi ;]
0
Fajnie że weszli ale Messi sam tego mundialu nie wygra, chociaż..... ;]
7
Przypomnę to ten Pan którego wszyscy tu wychwalali jako genialnego trenera idealnie krojonego pod nas ;)
16
Kolego - LA Rambla. Kogo to obchodzi pod tym artykułem?
1
myślę że zasługują.
4
Po każdej jest niedosyt - zaj ... y film :)
0
A daj spokój czarnym myślom :). Może powalczymy na rynku transferowym lub Valverde coś zacznie wprowadzać ze szkółki. Ale fakt to jest - że ten skład Barcelony który wymieniłeś to coś niesamowitego co nas spotkało. Patrze na PSG i tak myślę - szkoda że nie połasiliśmy się na tego Mbappe. Coś mi się wydaje że to jest właśnie przyszły król piłki nożnej, nie żaden Neymar czy Dembele. Ktoś go porównywał niedawno do Pelego i te porównania nie były wcale takie głupie. Sam myślałem że gość to tylko przebłysk, ale jak patrze teraz na PSG to mój wzrok przyciąga właśnie ten Pan a nie np. Neymar.
3
To jest nasz Totti. Vamos wodzu :)
0
Zobaczymy czy szejka z PSG stać na posadzenie rozkapryszonej gwiazdy za 222 mln na ławie ;) Bo jak brazylijczyk będzie uparty to raczej nie będzie bawił sie w podchody jak Verratti. Pojedzie na miesięczne urodziny do siostry i zatrudni brazyliskich pismaków co by prasę zrobili. Ma za co spełniać swoje zachcianki ... miedzy innymi dzięki obecnemu pracodawcy ;)
4
Tak a zdanie Neymara nie bedzie miało tu zapewne znaczenia. Jak zobaczy że nic u niech nie wygra bo nie mają "ducha" zespołu to poszuka pucharów tam gdzie można je znaleźć. To nie jest Verratti. Wypnie się na nich jak na nas jak będzie tego chciał.
5
Jakoś nie wszyscy nasi byli gracze wypisują się z klubu.
2
To taki prezent dla swoich mega przyjaciół Luisa i Leo. Sk .... yn
3
Ciekawe co na to jego przyjaciele z szatni Barcelony którzy tak zaciekle go bronili...;] Ciekawe czy dla nich to coś znaczy.
1
widać po oczach że jeszcze nie dotarło ale to jest ta chwila przed XD
0
Pytanie czy część trybun będzie pustych czy stadion zapełni się do pełna ;)
0
Jesteś kibicem Barcelony ? To się nie pojawisz ... ;)
2
Odszedł z klubu pół roku po podpisaniu kontraktu na następne 5 lat przytulając na rzecz tego kontraktu powyższe premie. Nie zachował się fer bo grał na dwa fronty i Barcelona nie wiedziała na czym stoi .... kolego ;). Nie mówiąc już o fakcie że dosłownie parę miesięcy wcześniej uspokajał wszystkich że kocha Barcelone jest mu dobrze i nigdzie się nie rusza. Mógł pójść do odpowiednich osób i powiedzieć co zamierza. Nie było by cyrku. Być może wcześniej byśmy kupili kogoś w normalnych cenach. Odszedł by z twarzą.
0
Można nie lubić zarządu ale kasa jest klubowa - ja się z tego nie cieszę tym bardziej że zachował sie tak jak się zachował.
2
Skoro jesteśmy przy "psiejskich" powiedzonkach, powiem tak ... nie dla psa kiełbasa XD.
15
Ty na pewno to wiesz czy robi to szczerze czy pod publiczkę :). W ostatnim wywiadzie łzy sobie zapewne chwile przed nim jakąś strzykawką zaaplikował co by lepiej wypaść. ... na pewno tak było :)
4
Słowa wsparcia płyną z ust wielkich sportowców. W Madrycie ich nie brakuje, jednak ja nie słyszałem jakiegoś wywiadu dla przykładu z Ramosem (bądź co bądź autorytetem dla co poniektórych fanów zza barykady) który by krytykował poczynania policji i rządu. Czy naprawdę trudno się opowiedzieć po właściwej stronie ? Przemoc to przemoc -powinna być piętnowana tym bardziej przemoc użyta na zwykłych cywilach. Widziałem film na którym katalońscy policjanci płakali i odmawiali udziału w tym cyrku - wiadomo co im za to grozi. To dla nich też musiało być ciężkie przeżycie dostać rozkaz pałowania swoich sąsiadów i bliskich. UE oczywiście ślepa w tym aspekcie - ważne jest "łamanie demokracji" w Polsce XP
1
Katalonia raczej nie ogłosi niepodległości od tak. Przecież nawet do referendum ich nie dopuścili. Może za to dojść do eskalacji przemocy - to będzie o wiele gorsze jak zaczną się tłuc na ulicach z psami.
0
Następne wyzwanie ;)
0
PrinceDamon na pewno jest ;)
4
Którego ? :)
0
Swoją drogą ciekawe czy jakby nastąpiła taka sytuacja to czy tacy piłkarze jak Gerard mogliby w niej grać. Wiadome jest że jeśli ktoś rozegrał jakieś mecze w dorosłej reprezentacji innego kraju to już nie może przejść do innej :).