sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za 150 baniek to jest masakrycznie przesada.
1
Dobrego nigdy za dużo ;]
4
Przeżyłem tu niejeden kryzys i jakoś nie ma porównania poziomu komentowania z przykładowo przeglądu prasy na stronie białych a najgorszej nawet pyskówki u nas. Może to zasługa moderatorów którzy u nas lepiej działają jednak wydaje mi się że pewnego poziomu dna nie przekraczamy co na białej dzieje się dość często.
7
A co cie bolą tak te osoby? Ja mam bekę z Realu teraz i to jest moje prawo jako kibica Barcelony. Nad Barceloną raczej użalać się nie zamierzam - podejrzewam że większość też nie.
0
Genialne... ale ci wpadło przemyślenie :|
20
Tam nie ma czego odciąć.
0
200 mln to raczej minimum powinno być.
7
najlepsze: panczo ogarnął najgorsze :)
1
To jest skład ulubieńców tłumu :)
0
Kolega snajper :)
0
Neymar wygląda jakby im niezle kity o Psg wciskal.
8
Dzisiejsza konterka na końcu Leo Messi i .... Pau. Naymar też by pewnie strzelił ale co morda szczera to szczera jednak :)
13
Taka krew w pomocy to świeża krew pomimo wieku :). Jak dla mnie w pomocy zaraz po Inieście i Busim (to tak od serca za jego brazylijskie podejście do piłki) ;)
1
Typowy brazylijczyk bez kompleksów XD
0
W sumie masz racje pierwsza połowa to był ogień ale w drugie za sprawą Bilbao praktycznie się broniliśmy co nie zmienia faktu że robiliśmy to po mistrzowsku. "Cierpieć" też trzeba umieć :P
2
Ma też niesamowite przyjęcię piły - umie to robić tak by samym przyjęciem (jednym dotknięciem) od razu ją sobie wystawiać do groźnej (dla przeciwnika) pozycji.
0
Athletic grało twardo i bardzo mądrze. Mecz był lichy dla oka bo i rywal postawił się twardo ale bardzo ważna wygrana jest na trudnym terenie. Powiem Ci tak - odnośnie do tego stwierdzenia: "ciężko widzę w meczach z czołówką" pomimo pozycji w tabeli to był właśnie mecz z czołówką. Real w takim właśnie meczu może właśnie stracić punkty. Pozdrawiam.
0
W sumie mądra decyzja - z USA będzie miał bliżej do ojczyzny :)
0
Ups pardon - mea culpa :(
0
Według mnie w tym meczu wyróżnić można było tylko Masherano, Delofeu i tego nowego Jose Manuela. Z całym szacunkiem dla klasy rywala ale cała reszta grajków powinna była błyszczeć na tle Murcii równie mocno jak wymienieni przeze mnie. Oczywiście za wyjątkiem Holendra jemu też nie można wiele zarzucić.
0
Masherano - "Ponownie najlepszy". Redakcjo wszyscy myślę doceniają Szefuncia ale kiedy on ostatnio miał MOTM ? - ja nie kojarzę.
1
Się czyta - się wie :)
1
Po transferze pomyślał że jest już gwiazdą na poziomie naszego zespołu - mylił się. Wszyscy się myliliśmy.
2
Ma kontrakt cóż zrobić. Następnym razem trzeba myśleć zanim się komuś złoży ofertę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A gdzie Iniesta?
5
U Ruskich byłoby im ciężko. Putin się nie pie..... li w tańcu. A to by była dla niego potwarz przed całym światem. Myślę że "ruski" odwet by zamknął temat tej organizacji. By sobie zrobili obozy zagłady dla ciapatych jak kiedyś Hitler dla Żydów
20
Dobra anegdota z Van Gallem. Swoją drogą - nikt nie zasługuje na mistrzostwo świata tylko za nazwisko. Jak się je zdobędzie to znaczy że się zasłużyło ;)
0
Podobno tak.
0
No to później do nas :)