sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No twoim ostatnim zdjęciu Cole już wie .... XD Lampard zresztą pewnie też ;)
0
Myślałem że wtedy (zatarg Semedo z Neymarem) jeszcze nie było wiadomo że Brazylijczyk chce odejść a ty nagle Semedo zdawał już sobie z tego sprawę ;). "nie umie wybrać między Leo Messim a Cristiano Ronaldo" ha ha a to nowość jeśli chodzi o wypowiedzi naszych nowych graczy ;)
0
he he he. Dobreeeeee :)
4
Zakończenie dwumeczu PSG Real zawsze będzie mnie satysfakcjonować. Jeśli wygra PSG to wiadomo he he. A jeśli Real to też nie najgorzej wielki projekt szejka po raz kolejny padnie. Ciekawe czym teraz będzie gwiazdy mamił skoro kasa nie daje sukcesów ;P
3
A ja bym wolał aby Psg albo City rozliczylo Real ;)
0
Przy tak grającym Vermalenie to chcialbym zobaczyć duet Samu-Verma po powrocie Francuza oczywiście o ile Belg dotrwa ;)
1
Ha ha słuszna uwaga ;)
1
A nie widać po awatarze ? XD
1
Nie ma co się litować nad gościem. Prawdopodobnie to on w życiu będzie "królem" jak dorośnie. Ciężkie dzieciństwo to najlepsza lekcja by radzić sobie ze wszystkim w późniejszym czasie. Jak dla mnie to w pewnym sensie ma nawet farta chłopak że tak go życie doświadcza teraz. Większość oszołomów spod klosza bogatych rodziców kończy szkołę wychodzi spod opieki i pierwsza z brzegu lepsza (i przeważnie przyjemna i lekka) praca powoduje wpadanie w nałogi i myśli samobójcze. Nie mówiąc już o życiowych potknięciach i tragediach które dotyczą wszystkich. Jednym słowem praca kształtuje charakter im wcześniej tego doświadczymy tym lepiej dla nas samych.
1
Nóż się w kieszeni otwiera ... ;)
0
Wydaje mi się że to troszkę trudniejsze niż podstawy które mamy w szkole. Jest trochę więcej zasad i bierze się pod uwagę prawdopodobieństwo każdego możliwego przeciwnika też.
Tu masz przykład dość oględnie opisany jak jest to liczone:
http://www.fcbarca.com/80492-chelsea-fc-barcelona-najbardziej-prawdopodobnym-starciem-w-1-8-finalu-ligi-mistrzow.html
No ale jak jesteś taki kozak to może wyliczysz. Odpowiedź hardą (nic nie wnoszącą) potrafić wysmarować więc może i to Ci nie obce ?
1
Było by miło jakby Real trafił na PSG lub Man City. A ktoś wie jakie są procentowe szanse ich losowania. U nas zdaje się mamy na Chelsea aż 43 %.
0
Trochę dawno to było.
1
Eee he he jasne. ;). Widać jesteś jego fanem. Trochę czasu zamykał więc buźkę twoja ;)
2
O ile to prawda. Zdaje się napisała o tym niezbyt rzetelna gazeta.
4
Zawsze wiedziałem że rudy sercem z nami ;P
0
Fajny film ... ale czy naprawdę nie mogli wybierać innych bramek niż te z karnych ?
1
Ten transfer był pełen plot właśnie dzięki zagrywce Pana "dojrzałego" który nie uciął spekulacji i prawdopodobnie o to mu chodziło.
0
W przerwie zimowej chyba obrońca jakiś będzie koniecznością.
2
Jak Messi powiesi korki na ścianie do w Madrycie zarządzą odpust na miesiąc.
2
Gdyby był wyższy to byłby też mniej zwrotny i wolniejszy. Głupie gadanie. On ma swoje walory i wzrost nie ma tu nic do tego.
0
Real się sam detronizuje jak na razie
1
Wąskie to jest twoje narzekanie ... nikt ci się nie karze przyglądać tak swoją drogą.
0
Polska to był wyjątek od reguły - według mnie to nie jest mit
0
Trafia na Rosję to mogą mieć problem. Gospodarze zawsze są mocni.
6
No nie gra na przykład Holandia z Włochami ;)
0
Francja na luzie wyjdzie z grupy
0
YEEES
0
Kurna Anglia będzie :(
0
nooo i pieknie Hiszpania nie z nami