0

Jak to rasowy napastnik ma w zwyczaju. "Znikanie" jest częścią gry na tej pozycji - pozwala przeciwnikowi zapomnieć o kryciu.

0

Arnaiza trzeba koniecznie zostawić - on nie daje żadnych podstaw by go sprzedać

0

spoko jeśli tak uważasz - szkoda mi tego kelesia i tyle. Grono twoich adoratorów dało Ci w cholere zielonych raczej nie za retoryczną odpowiedź. To jest przykre i nie dotyczy tylko Ciebie ;)

0

Więcej uwagi poświęciłeś jego błędom niż rozmowie z nim. To jest słabe i tyle.

0

Nie wyczułem bo nie zwracam aż tak uwagi na błędy ;). (sam je popełniam nagminnie). Ważne jest by na pierwszym miejscu człowieka rozumieć a nie oceniać ;)

1

Co wy się wszyscy tak nad tym kolesiem pastwicie ? Koleś zrobił 1 błąd a ironii poleciało z pół tony. Zachowujecie się jak banda wzajemnych niedzielnych adoratorów. Posprawdzajcie mu jeszcze interpunkcje XD. Rozumiem że Pax to szanowany użytkownik tej strony - też lubię jego teksty ale w tym momencie to żenujące troszkę jest. Rozumiem że wszyscy tu aspirują do grona oświeconej śmietanki La-Rambli ? XD.

0

Tak coś czułem że czegoś nie skumałem ;)

3

ha ha jest Kutinio XD

0

"za dórzo"? :P

5

mam wrażenie że nie darzysz go sympatią

15

Kurna ciesz się bardziej z Arnaiza niż z Dembele XD

8

On nigdy nie dostanie w Barcelonie regularnej gry - chyba że przyszedłby ze statusem gwiazdy jak Coutinhio albo Dembele - ale umówmy się to jest niemożliwe aby taki status uzyskał w Celcie. To że z niego będzie nowy Iniesta to są totalne bajania ludzi którzy mają za dużą wyobraźnie - sprawa podobna jak z Rafinią. Już dawno musztarda po obiedzie. Jak najszybciej trzeba pozbyć się takich zawodników z klubu dla ich własnego dobra.

0

Dlaczego wszyscy go porównujecie z Delo? To inne pozycje chyba. On za miast Paco powinien u nas biegać.

1

Tak wiem - to nie do ciebie zarzut tylko bardziej do tytułu z linku ;)

3

Bez przesady - Alba sam się tutaj zniszczył. Myślę że sam Dembele był zaskoczony jego kalectwem. Przecież tam nawet jakiegoś porządnego markowania Osman nie zrobił

1

no chyba nie w ostatnim meczu XD. Vidal i Paulinhio przynajmniej nie przeszkadzali XD

1

No gorzej niż Denis to chyba nikt by nie zagrał XD

0

No fakt Real się wepchnął przed nas w kolejkę nauczony doświadczeniem XP

6

Naprawiają faks

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mnie ten gość jakoś bardziej przekonuje od Paco.

8



he he he Messi jak jakiś mistrz - niewzruszony :)

0

no prawie ;)

10

Może lubi gnębić czarnych ;P he he

5

Piekielna Barca była jak grali ze sobą Xavi, Iniesta i Messi za najlepszych lat. Tego raczej nic już nie przebije nawet jakbyśmy za Cautinhio dali pół miliarda.

0

Denis był kreowany na następce Iniesty - tyle się o tym mówiło że chłopak się przejął i zaczął trąbić że się nie podda i będzie tak pracować że padnie ale podoła. To bardzo ładnie z jego strony i naprawde szanuje - ale w końcu trzeba zejść na ziemie. Zmarnuje swoją karierę i pozycję którą może oddać lepszemu w Barcelonie. Wczoraj było przykro na niego patrzeć - marnował WSZYSTKO. a powinien zdobywać pole nieszablonowymi dryblingami i posyłać milimetrowe podania otwierające zdaje się ?

0

Akurat Gomes z Messim nie raz ładną wymianę zrobili nie przesadzaj ;) Co do pracodawcy - tu się z tobą zgadzam w 100%.

4

Buahahaha. No to ty się nie zbłaźniłeś teraz :) Coutinhio .... brak słów.

6

OMG wiedziałem że trafi się jakiś obrońca. Ręce opadają. Wszyscy dostają mało szans. Ale co po niektórzy je wykorzystują (patrz Arnaiz). Kolego Denis co nie wejdzie to gra padakę. A dostaje CAŁE mecze !! Co do współpracy z Messim - myślę że Peszko też by podołał. Gomesa ja na przykład od samego początku stawiałem wyżej od Denisa. Uważam że jest to gracz o kilka klas lepszy. (być może nei pasuje do naszego stylu). Zresztą przekonamy sięjak ich losy się potoczą. Co do Gomesa albo zostanie i się odbuduje albo odejdzie za hajs jakiego Denis nigdy nie osiągnie na rynku - to powinno dać Ci do myślenia. W Denisa wierzę mniej niż w Douglasa.

1

Może fifa manager ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?