sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to rasowy napastnik ma w zwyczaju. "Znikanie" jest częścią gry na tej pozycji - pozwala przeciwnikowi zapomnieć o kryciu.
0
Arnaiza trzeba koniecznie zostawić - on nie daje żadnych podstaw by go sprzedać
0
spoko jeśli tak uważasz - szkoda mi tego kelesia i tyle. Grono twoich adoratorów dało Ci w cholere zielonych raczej nie za retoryczną odpowiedź. To jest przykre i nie dotyczy tylko Ciebie ;)
0
Więcej uwagi poświęciłeś jego błędom niż rozmowie z nim. To jest słabe i tyle.
0
Nie wyczułem bo nie zwracam aż tak uwagi na błędy ;). (sam je popełniam nagminnie). Ważne jest by na pierwszym miejscu człowieka rozumieć a nie oceniać ;)
1
Co wy się wszyscy tak nad tym kolesiem pastwicie ? Koleś zrobił 1 błąd a ironii poleciało z pół tony. Zachowujecie się jak banda wzajemnych niedzielnych adoratorów. Posprawdzajcie mu jeszcze interpunkcje XD. Rozumiem że Pax to szanowany użytkownik tej strony - też lubię jego teksty ale w tym momencie to żenujące troszkę jest. Rozumiem że wszyscy tu aspirują do grona oświeconej śmietanki La-Rambli ? XD.
0
Tak coś czułem że czegoś nie skumałem ;)
3
ha ha jest Kutinio XD
0
"za dórzo"? :P
5
mam wrażenie że nie darzysz go sympatią
15
Kurna ciesz się bardziej z Arnaiza niż z Dembele XD
8
On nigdy nie dostanie w Barcelonie regularnej gry - chyba że przyszedłby ze statusem gwiazdy jak Coutinhio albo Dembele - ale umówmy się to jest niemożliwe aby taki status uzyskał w Celcie. To że z niego będzie nowy Iniesta to są totalne bajania ludzi którzy mają za dużą wyobraźnie - sprawa podobna jak z Rafinią. Już dawno musztarda po obiedzie. Jak najszybciej trzeba pozbyć się takich zawodników z klubu dla ich własnego dobra.
0
Dlaczego wszyscy go porównujecie z Delo? To inne pozycje chyba. On za miast Paco powinien u nas biegać.
1
Tak wiem - to nie do ciebie zarzut tylko bardziej do tytułu z linku ;)
3
Bez przesady - Alba sam się tutaj zniszczył. Myślę że sam Dembele był zaskoczony jego kalectwem. Przecież tam nawet jakiegoś porządnego markowania Osman nie zrobił
1
no chyba nie w ostatnim meczu XD. Vidal i Paulinhio przynajmniej nie przeszkadzali XD
1
No gorzej niż Denis to chyba nikt by nie zagrał XD
0
No fakt Real się wepchnął przed nas w kolejkę nauczony doświadczeniem XP
6
Naprawiają faks
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mnie ten gość jakoś bardziej przekonuje od Paco.
8
he he he Messi jak jakiś mistrz - niewzruszony :)
0
no prawie ;)
10
Może lubi gnębić czarnych ;P he he
5
Piekielna Barca była jak grali ze sobą Xavi, Iniesta i Messi za najlepszych lat. Tego raczej nic już nie przebije nawet jakbyśmy za Cautinhio dali pół miliarda.
0
Denis był kreowany na następce Iniesty - tyle się o tym mówiło że chłopak się przejął i zaczął trąbić że się nie podda i będzie tak pracować że padnie ale podoła. To bardzo ładnie z jego strony i naprawde szanuje - ale w końcu trzeba zejść na ziemie. Zmarnuje swoją karierę i pozycję którą może oddać lepszemu w Barcelonie. Wczoraj było przykro na niego patrzeć - marnował WSZYSTKO. a powinien zdobywać pole nieszablonowymi dryblingami i posyłać milimetrowe podania otwierające zdaje się ?
0
Akurat Gomes z Messim nie raz ładną wymianę zrobili nie przesadzaj ;) Co do pracodawcy - tu się z tobą zgadzam w 100%.
4
Buahahaha. No to ty się nie zbłaźniłeś teraz :) Coutinhio .... brak słów.
6
OMG wiedziałem że trafi się jakiś obrońca. Ręce opadają. Wszyscy dostają mało szans. Ale co po niektórzy je wykorzystują (patrz Arnaiz). Kolego Denis co nie wejdzie to gra padakę. A dostaje CAŁE mecze !! Co do współpracy z Messim - myślę że Peszko też by podołał. Gomesa ja na przykład od samego początku stawiałem wyżej od Denisa. Uważam że jest to gracz o kilka klas lepszy. (być może nei pasuje do naszego stylu). Zresztą przekonamy sięjak ich losy się potoczą. Co do Gomesa albo zostanie i się odbuduje albo odejdzie za hajs jakiego Denis nigdy nie osiągnie na rynku - to powinno dać Ci do myślenia. W Denisa wierzę mniej niż w Douglasa.
1
Może fifa manager ?