0

Oczywiście wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach. Zgłoś się lepiej do lekarza bo to chyba jakiś rodzaj paranoi. Wszedzie hiporyci i głupi ludzie. Tylko ty taki mądry. Odebrałem twój komentarz nie tyle osobiście co z irytacja. Bo ja np nie cierpię wywyzszania się głupich osób w bezsensownych komentarzach. Prezentu nie było na gwiazdkę czy jak?

Ps. jesteś w mniejszości jeśli chodzi o wredne dopiski ujawniające twoja nienawiść do ludzi. To nie jest komplement ale w sumie cholera wie jak to odbierasz XD

5

Lubisz też wbić szpile ludziom zupełnie nie na miejscu w dyskusji która jest przyjemna. Przykra przypadłość. Na szczęście jesteś w mniejszości ;)

8

To nie zdjęcie jest powodem takiego odbioru osoby tylko jej charakter. Wrzucanie ludziom na kark hipokryzji bo widzą kto jest kim jest idiotyczne.

0

Trudno powiedzieć czy wszedłeś w rolę obrońcy Portugalczyka czy w rolę hejtera Roberto ;)

1

Ronaldo na taki obraz swojej osoby pracował latami. To nie ludzie są tu głupi tylko widzą kto jest kim.

18

Roberto nie pierniczy wszem i w obec że jest najlepszy na świecie ;) Więc taka fotka w zaciszu domowym nie robi z niego narcyza i jest czymś normalnym raczej.

2

Gdyby nie był szkłem to wygryzlby Pique ze skladu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten to potrafi ich wkó ....ć. Z koszulką też było pięknie ;)

0

TO fakt ale Real też wyszedł troszkę odmieniony i nie grali tego samego.

29

U białych tytuł "spiep ,,,, cie nam święta" a poniżej dyskusja gdzie lecą bany za wulgaryzmy XD. hehehe

1

Chwalić można dziś wielu z naszego zespołu. Ja pokłonie się naszemu Sergi Roberto. Co dziś zamiatał Mercelo to jego ;) Cieszy fakt że po erze Xaviego, Iniesty Messiego, Busquetsa rosną nam tacy kozacy.

0

Nie wiem czy twój komentarz nie bardziej kompromituje twoje emocje w takim momencie ;). Zamiast się cieszyć i odebrać szczere życzenia to ... nie ma co typowy Polski Janusz.

0

Dobra dobra - poprawiłem ;). Wesołych świąt sztywniaki.

1

Ja to chyba zaraz się na białej zaloguje i wesołych świąt im pożycze XD. Swoją drogą wesołych świąt kibice Barcelony ;)

2

No raczej ostatnio jednak nie (Semedo)

1

Przecież on co jest powoływany to wykorzystuje szanse - ten gościu powinien zostać włączony do pierwszej drużyny. Na moje oko to nosa do bramek ma lepszego niż Paco.

1

Ryj się cieszy jak się ogląda :)

0

Może nie jest katolikiem

0

Bo są. Nawalanie w słupki wbrew pozorom tylko to potwierdza ;)

0

Ale z tym "na pałe" to popłynołeś kolego. Messi jest mega precyzyjny dlatego napiernicza w słupki i poprzeczki. Na pałe to by było jakby lądował jak 90 ℅ graczy prosto w bramkarza ;).

2

To nie jest pozew tylko skarga.

0

Sędziowie to jego renifery XD

1

Co z tego że nagle nauczył się gadać przed kamerami ? Był czas że mógł skończyć karierę Messiego przez swoją butę, arogancję i kompleksy. Co więcej na powyższym filmie widać że miał na to wyje....ne i dalej atakował Puyola, Xaviego, Gerarda ... . Zastanów się czy przypadkiem stron nie pomyliłaś - polubienia sympatyków Realu o czymś świadczą ;).

PS. jestem uważany za dziecko dlatego że Ramos dla mnie jest skończonym id .... ą ? To bardziej ty zachowujesz się dziwnie wstawiając tu kontrowersyjne wpisy broniące go. Wszyscy kibice Barcelony wiedzą kim jest ten Pan. Może czas zmienić stronę ?

0

No Umtiti też raczej wyżej

16

Paulinhio ma kilka prezentów dla białych pod choinkę ;)

0

Mi się wydaje że jednak przyjdzie ;)

12

Może Cie jeszcze na świecie nie było i nie wiesz, ale naprawdę mamy za co go kochać ;)



Tutaj link:





Więc daruj sobie żałosne ocenianie innych.
Największy burak madristista. Czerwony Ramos jednym słowem.

PS gratuluje poleceń od kibiców Realu XD. Proponuje też film cofnąć do 1 minuty widać faul. To nie było "niechcący" XD

1

To fakt nazwiska są. Można do tego dorzucić Dembele w zasadzie ;).
Mamy więc Coutinhio + Dembele czyli dwa kozaki którrzy na bank w składzie namieszają.

1

Wole być optymistą niż pesymistą ... lód nie potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?