sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach. Zgłoś się lepiej do lekarza bo to chyba jakiś rodzaj paranoi. Wszedzie hiporyci i głupi ludzie. Tylko ty taki mądry. Odebrałem twój komentarz nie tyle osobiście co z irytacja. Bo ja np nie cierpię wywyzszania się głupich osób w bezsensownych komentarzach. Prezentu nie było na gwiazdkę czy jak?
Ps. jesteś w mniejszości jeśli chodzi o wredne dopiski ujawniające twoja nienawiść do ludzi. To nie jest komplement ale w sumie cholera wie jak to odbierasz XD
5
Lubisz też wbić szpile ludziom zupełnie nie na miejscu w dyskusji która jest przyjemna. Przykra przypadłość. Na szczęście jesteś w mniejszości ;)
8
To nie zdjęcie jest powodem takiego odbioru osoby tylko jej charakter. Wrzucanie ludziom na kark hipokryzji bo widzą kto jest kim jest idiotyczne.
0
Trudno powiedzieć czy wszedłeś w rolę obrońcy Portugalczyka czy w rolę hejtera Roberto ;)
1
Ronaldo na taki obraz swojej osoby pracował latami. To nie ludzie są tu głupi tylko widzą kto jest kim.
18
Roberto nie pierniczy wszem i w obec że jest najlepszy na świecie ;) Więc taka fotka w zaciszu domowym nie robi z niego narcyza i jest czymś normalnym raczej.
2
Gdyby nie był szkłem to wygryzlby Pique ze skladu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten to potrafi ich wkó ....ć. Z koszulką też było pięknie ;)
0
TO fakt ale Real też wyszedł troszkę odmieniony i nie grali tego samego.
29
U białych tytuł "spiep ,,,, cie nam święta" a poniżej dyskusja gdzie lecą bany za wulgaryzmy XD. hehehe
1
Chwalić można dziś wielu z naszego zespołu. Ja pokłonie się naszemu Sergi Roberto. Co dziś zamiatał Mercelo to jego ;) Cieszy fakt że po erze Xaviego, Iniesty Messiego, Busquetsa rosną nam tacy kozacy.
0
Nie wiem czy twój komentarz nie bardziej kompromituje twoje emocje w takim momencie ;). Zamiast się cieszyć i odebrać szczere życzenia to ... nie ma co typowy Polski Janusz.
0
Dobra dobra - poprawiłem ;). Wesołych świąt sztywniaki.
1
Ja to chyba zaraz się na białej zaloguje i wesołych świąt im pożycze XD. Swoją drogą wesołych świąt kibice Barcelony ;)
2
No raczej ostatnio jednak nie (Semedo)
1
Przecież on co jest powoływany to wykorzystuje szanse - ten gościu powinien zostać włączony do pierwszej drużyny. Na moje oko to nosa do bramek ma lepszego niż Paco.
1
Ryj się cieszy jak się ogląda :)
0
Może nie jest katolikiem
0
Bo są. Nawalanie w słupki wbrew pozorom tylko to potwierdza ;)
0
Ale z tym "na pałe" to popłynołeś kolego. Messi jest mega precyzyjny dlatego napiernicza w słupki i poprzeczki. Na pałe to by było jakby lądował jak 90 ℅ graczy prosto w bramkarza ;).
2
To nie jest pozew tylko skarga.
0
Sędziowie to jego renifery XD
1
Co z tego że nagle nauczył się gadać przed kamerami ? Był czas że mógł skończyć karierę Messiego przez swoją butę, arogancję i kompleksy. Co więcej na powyższym filmie widać że miał na to wyje....ne i dalej atakował Puyola, Xaviego, Gerarda ... . Zastanów się czy przypadkiem stron nie pomyliłaś - polubienia sympatyków Realu o czymś świadczą ;).
PS. jestem uważany za dziecko dlatego że Ramos dla mnie jest skończonym id .... ą ? To bardziej ty zachowujesz się dziwnie wstawiając tu kontrowersyjne wpisy broniące go. Wszyscy kibice Barcelony wiedzą kim jest ten Pan. Może czas zmienić stronę ?
0
No Umtiti też raczej wyżej
16
Paulinhio ma kilka prezentów dla białych pod choinkę ;)
0
Mi się wydaje że jednak przyjdzie ;)
12
Może Cie jeszcze na świecie nie było i nie wiesz, ale naprawdę mamy za co go kochać ;)
Tutaj link:
Więc daruj sobie żałosne ocenianie innych.
Największy burak madristista. Czerwony Ramos jednym słowem.
PS gratuluje poleceń od kibiców Realu XD. Proponuje też film cofnąć do 1 minuty widać faul. To nie było "niechcący" XD
1
To fakt nazwiska są. Można do tego dorzucić Dembele w zasadzie ;).
Mamy więc Coutinhio + Dembele czyli dwa kozaki którrzy na bank w składzie namieszają.
1
Wole być optymistą niż pesymistą ... lód nie potrzebny.