0

Sukcesem ZZ była jego legenda jako piłkarza więc w pewnym sensie się przyłożył ;)

1

Być może masz rację - więc moja subiektywna ocena właśnie taka jest ;) Ja widze sukces Realu w piłkarzach - to samo mówię odnośnie okresu gdy u nas trenował Luis Enrique (chociaż gadanę miał genialną ;))

0

Jak ci się dyskusja nie podoba to ją opuść.

3

Ależ ludzie go (ZZ) oceniali jako słabego trenera nawet jak wygrywał te trofea. Nawet kibice Realu co o czymś świadczy. To samo można powiedzieć niestety w sumie o LE. Guardiola pomimo że trafił na wsapniałą kadre trenerem jest genialnym. Spokojnie można ocenić wkład trenera i wkład zespołu. Ja kolego oglądam piłkę jeszcze dłużej niż ty ;). ZZ miał wspaniały zespół gwiazd które poczuły się prowadzone przez gwiazdę i się dostosowały. Kogo on nie wstawiał w tamtym okresie na zmiany zawsze to działało bo zawodnicy żyły sobie wypruwali dla niego - ale taktyka ich nie powalała ;) Sprzedaż Moraty i Jamesa to była porażka - to prawdopodobnie jego decyzje. Na siłę stawianie na rodaka Benzeme ... szkoda słów. Zrobił sporo głupot myśląc (dzięki wynikom wybieganym przez zawodników) że dobrze prowadzi zespół - teraz zbiera tego żniwa.

6

Tak oczywiście ale jeśli choć trochę znasz się na piłce to jesteś w stanie ocenić wkład trenera który w tym wypadku był ale .... nie trenerski a personalny. To zespół mu to wygrał a nie on ich pokierował swoim trenerskim kunsztem. Jego osoba i legenda zapewne zadziałała ale trenerem jest raczej marnym. To zawodnicy Realu bardziej tego dokonali. Widać to właśnie teraz efekt ZZ minął i oni są zagubieni jak we mgle.

0

Obawiam się że z tym PSG to jednak polegną ;) Szejk by się chyba pochlastał i kupił inną drużynę XD.

1

Może puchar uefa cię rozbudzi XD he he he. Chyba że Eibar was dopadnie :)

1

Dobra spoko już ;) wiem że macie więcej trofeów. Ale i tak nie uważam was za najlepszy klub w historii. Przez długi czas byliście wspierani przez monarhie i byliście wizytówka hiszpanii. Barcelona nie miała takich pleców a i tak depcze wam po piętach a ostatnie 10 lat poza obroną lm należy do nas. ;) Pozdrawiam

7

spokojnie .... jest nam do śmiechu bo przeszedł do nas jeden z najlepszych pomocników na ten moment na rynku ;)

1

czymże jest tryplet? ha ha oczywiście jeśli się go nie posiada to zaniża się znaczenie. Ale ja Ci wyjaśnię czym jest. Jest najbardziej miarodajną informacją o jakości drużyny w sezonie. Wygranie La ligi oznacza stabilną wysoką formę przez cały rok do tego LM i puchar króla - utrzymać się na 3 frontach do końca potrafią tylko najlepsi - wam się to jeszcze nie udało niestety ;). Aby to osiągnąć trzeba mieć naprawdę mega-super zespół którego nigdy nie mieliście pomimo naszpikowania gwiazdami ponieważ takim osiągnięciem pochwalić się nie możecie ;P. Nie chce ujmować nic waszym osiągnięciom w LM ale ... to jest puchar - podwójne mecze plus lekki rywal z losowania i styka. ;). A wszyscy wiemy że jedną z ostatnich dróg do tego trofeum mieliście wyjątkowo lajtową :). Więc proszę nie szachuj mnie tutaj kolego bo nie masz czym XD

0

raz wam się zdarzyło - nam natomiast troszkę więcej tryplet niż raz wpadł. Jak na najlepszy zespół to troche znami dostajecie bęcki:

http://www.futbol24.com/teamCompare/Spain/Real-Madrid/vs/Spain/FC-Barcelona/

(head-to-head)

0

pracuje w Warszawie jeżdżę komunikacją miejską więc ludzi na co dzień widzę tłumy ;)

4

Według mnie: Kutinio

0

ha ha. Kto tu się ośmiesza - zapewne obce Ci są pojęcią metafory prawda ? Oświecę Cię - jesteś jak "owca idąca za tłumem" i nie myśląca. "Rzucasz kamieniami w innych" tylko dlatego bo inni to robią (to też jest przenośnia jakbyś miał problem z dosłownością tego zdania). Zrozumiałeś już czy dalej będziesz wszystko odbierał dosłownie tylko po to aby mieć jakieś dziwne argumenty na swoją rację ? XD.

ps.

https://sjp.pl/snob

Pasuje do ciebie idealnie XD
To jest dość zabawne że zarzucasz mi nieznajomość słów i w każdym następnym komentarzu udowadniam Ci że się mylisz XD

2

Jeszcze Eibar naciska .... XD

41

Ciekawe czy Real urwie punkty w sobotę Villarealowi XD.

0

Mnie nikt nie ocenia. Ile ty masz lat skoro takie bzdety piszesz. Ja za to oceniam Ciebie po tym wpisie: "Nie załapie, on nawet nie wie o co chodzi...". Ładnie się przedstawiłeś :) Laurka idealna dla zadufanego w sobie snoba myślącego że jest lepszy od innych bo zauważył błąd. Jak owca - rzuca kamieniami bo wszyscy to robią i krzyczy najgłośniej. Gdzieś Ci się myślenie zapodziało.

Skoro nie znasz znaczenia tego słowa a mi to sugerujesz załączam link ze znaczeniem ;)

https://sjp.pwn.pl/slowniki/pastwi%C4%87%20si%C4%99.html

0

ha ha mnie też będziesz oceniał ?? Skończ już kolego wystarczająco żenujący z ciebie typ. Stanąć w rzędzie do kopania jesteś pierwszy co ?

0

jakiś tryplet ? XD

15

Juan Carlos Unzué robi nam dobrą robotę aby w czwartek trochę przyhamował ;)

1

Nasz człowiek jest ich trenerem. Skarcił Real ale nas nie ruszy ;)

0

... i cały czas w tych spodniach ... XD

7

Co za typ .... takich należy utylizować. Jak można być fanem tak płytkiego człowieka.

0

Jesteś na jej stronie XD

0

Przecież on od lat taki jest ;)

1

A ha ha ha ha. Ja mam szacunek do Realu ale twoje słowa .. he he .. w historii tego sportu XD

1

Pomimo że Neymar ostatnimi czasy mnie ostro podk...wił to trzymam kciuki aby on i spółka spuscily białym taki lomot zeby latami o tym było głośno ;)

0

to są normalne spodnie ?? Ja takich za często nie widze. Ale pewnie nie w tych grupach społecznych się obracam ;)

0

to są fajne spodnie ?!?!?!?!? omg moda się zmienia ;)

4

Dla Mashe powinien być szpaler robiony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?