sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z klauzurą na pewno nie prawda ale z klauzulą być może.
1
E tam. Ja go rozumiem. Barca dała mu wszystko ... ale czyżby Messi nie dał nic Barcelonie ? Najlepszy piłkarz wszech czasów. Dzięki niemu jeszcze dłuuuugo będzie głośno o tłustych latach w których on grał u nas więc nie napinaj się tak kolego. To działa w obie strony.
7
"Mamy niesamowity skład, nie widać różnicy niezależnie od tego, kto gra" eee ma chyba chłopak różowe okulary, chyba że nie mówił o sobie.
4
Jakby nie patrzeć to dziś środek pola najlepiej trzyma Gomes.
0
Suarez by to strzelił raboną
1
Masakra ten denis
1
najgorszy według mnie dziś Denis. Najlepszy Arnaiz (za skuteczność)
4
Denis jak zwykle masakryczne słabo. Vidal też poniżej oczekiwań. Cieszy skuteczność Arnaiza. Tego gościa piłka szuka sama w polu karnym
1
Oto jak prezentował 18 letni Messi na tle gwiazd "czasów Brazylijskiego Ronaldo". Już wtedy odstawaliście od niego praktycznie w każdym aspekcie.
Taki ZZ w zasadzie ratował się tylko faulami. Napisze jeszcze raz - 18 latek - Messi - w zasadzie dzieciak.
Tak że grający już w tamtym czasie Messi w zasadzie zakrywał czapką całą śmietankę piłkarską ówczesnego pokolenia.
0
3
Mi się marzy Ferrari. Za dużo tych fifek chyba ostatnio było ;)
1
Nie jest dziwne. Jest ryzykowne ale bardzo budujące w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku. Zmiennicy dostaną skrzydeł i będą się czuli wartościowymi graczami co za tym idzie nie zawiodą nas gdy przyjdzie moment prawdziwego testu. Kolego przestań się wykłócać i zaufaj trenerowi - ma większe doświadczenie niż ty w zarządzaniu ludźmi na tym poziomie sportowym. Mamy mieć szeroką zrównoważoną kadrę a nie 3 cracków i reszta. Co z tego że ta reszta będzie wygrywać z Lavente skoro będą mieli w podświadomości że tylko na takie zespoły się nadają ??? Skoro Chelsea stoi i patrzy na dzisiejszy nasz mecz to odpowiedz sobie co zostanie w ich świadomości jak wyjmiemy pozytywny wynik z tego meczu tym składem ? Drużyna "jest w gazie" po wygraniu El Clasico na wyjeździe - to idealny moment na takie ryzyko.
23
A o to aby uzyskać dobry wynik bez cracków. To wpłynie mega pozytywnie na zespół oraz negatywnie na przyszłych rywali w LM i La Liga. Ernesto musi zrobić taki mecz aby zmiennicy zrobili krok do przodu. Trzymam kciuki za Władka i zespół.
2
troche ryzykuje skurczybyk
2
Ma trochę racji, ale teraz ten poziom na którym on wtedy był jest po prostu pod Messim i (być może też) Cr7 ;). No może lekko przesadzam ale ten Pan się prosi XD
0
Na pewno widział jak trenuje Messi ;)
4
Albo chaos.
5
Dziwne że na bezdomnego tak nie zareagowałes.
0
Pod koniec stycznia będzie grał całe 90 minutowe spotkania według mnie.
13
Liczę na dobre starcia Costy z Ramosem w derbach ;P
0
Powinien zostać niekoniecznie będzie siedział - Odejdzie Mashe a podejrzewam że od Miny jest lepszy o kilka klas. Jak nie złapie kontuzji to trener będzie rotował 3 najlepszymi obrońcami do których teraz bez wątpienia aspiruje.
35
Już rynek azjatycki nie taki ważny ? Może Tebas boi się po raz kolejny kompromitować Real. W końcu kilkadziesiąt milionów nowych odbiorców zajara się Barceloną XD.
0
To wyrażaj kulturalnie - nie będzie razić po oczach.
0
Może sobie jęczeć ale już kor .... ić nie za bardzo ;P
2
Mają do tego tutaj prawo więc przestań jęczeć.
56
Jak ci się nie podoba to nie wchodz. Taka jest idea tej strony. Bardziej irytują furiaci którzy by chcieli by świat wyglądał akurat tak jak chcą.
0
Ma chlopak soro racji.
0
Przy okazji zawali nam kilka meczów. Zrobiliśmy to na Neymarze ;)
0
Widzi swój wybór w perspektywie tego co prezentuje Barca w ostatnich latach i jak dominuje. Niestety Panie Ronaldo odejście było błędem. Brazylijczycy to bardzo uzdolnieni piłkarze ale tez bardzo rzadko są inteligentni.
0
Zdanie o Deulo zmienił przede wszystkim trener. Czyżby też chorągiewa ? XD