0

YEEES

0

Kurna Anglia będzie :(

0

nooo i pieknie Hiszpania nie z nami

0

mnie się podoba. Ruskie laseczki ładne jak polskie :)

0

Gaza był na filmie. Ruskie lubią to XD

1

Oni to już pewnie po kielichu. Na pierwszą nóżkę weszło na odwagę XD

0

Wjadą ISY i pozamiatają impereze

2

la la la la balety ruskie lecą XD. Wódy brakuje tylko.

0

jest i Putin XD

0

gdzie losowanie na necie można zobaczyć ?

1

No właśnie co dostaje szanse to udowadnia że nie jest lepszy. Jest nijaki niewidoczny nieprzebojowy. Jedyne czym mi imponuje to tym że ciągle powtarza że chce tu grac i walczyć o skład. Trzymam kciuki by szybko oprzytomniał.

1

Może gorszy nie - ale lepszy też nie ;)

0

Jak ten z Valencją ? Ja wiem że Semedo jest nowy i w ogóle na początku extra się prezentował a teraz na niego jest parcie ale to była jego część boiska Ivan jak zwykle tam był i pomagał bo Rakitic jest praktycznie wszędzie przez cały mecz. No ale najłatwiej zwalić na Chorwata prawda ? :). Semedo w momencie gdy straciliśmy bramke z Valencią miał masakryczne 20 minut - miałem wrażenie że jego stroną wpakują nam jeszcze ze 2 gole. Ivan nie grał porywająco ale jakby go nie było zapewne byśmy ten mecz przegrali. Pierwszą połowę tego spotkania dominowaliśmy w środku boiska w 99%. Czyżby Ivan nie brał w tym udziału ? Zresztą nie mam zamiaru się z tobą kłócić - moje zdanie bronią decyzje trenera tego jak i poprzedniego - raczej się znają lepiej na piłkarzach od ciebie i ode mnie zresztą też. Rzekoma wartość Rakitica jest obalana przez osoby takie jak ty w komentarzach. Tak jak pisałem wcześniej trenerzy znają się lepiej z tym raczej się zgadzamy prawda ?

1

Tak jakby 80% użytkowników tej strony nie spłycało roli Ivana :)

1

Na szczęście mamy mądrych trenerów którzy to wiedzą i wystawiają Ivana w pierwszym składzie ;). Szkoda zwracać uwagi na komentarze ludzi którzy jak nie widzą niekonwencjonalnych zagrań i sztuczek tech. to nie widzą piłkarza. Powiem jedno jakby Ivana nie było to płacz by był niemiłosierny z powodu wyników sam Busi nie czyścił by środka boiska a innego tak pracowitego gościa nie mamy.

2

w twojej wypowiedzi najlepsze jest: "Dajcie mu czas." XD

0

OMG

6

Nie żartuj z tym Suarezem to nawet nie jest śmieszne. Co wy wszyscy macie z tym D. Suarezem ten koleś jest mega słaby - swoje szanse miał. To że strzelił teraz bramkę z tak słabą drużyną nie zmieni tego faktu.

1

Kurcze dziwne te jego staty ja miałem wrażenie że nie gra dobrego meczu. Ale pewnie zwracałem na niego nie dość dokładnie uwagę.

3

... tajski botoks XD he he

0

Ja tam nie lubię meczyków w dzień - klimatu nie ma.

0

Ale masakryczna godzina następnego meczu :(

3

No kolego masz 3 lajki ode mnie ;)

2

No kurcze faktycznie. Trochę jak plakat promujące przymusowe prace społeczne z 1950 roku. Bardziej chodzi mi tu o kolorystyke i ogólny klimat. Jakoś takie emocje mnei nachodzą jak to oglądam.

0

Cholerny bufon. Jeśli stracimy mistrza 1 punktem to cały sezon i ciężka praca w pi .....du, bo nie ma systemu a sędzia jako jedyny na boisku nie ogarnia lub jest cholernym sprzedawczykiem. Jaki pech ? Tu o grubą kasę chodzi (wygrana La ligi), prestiż i ciężka pracę całego zespołu by wygrać 38 meczy w sezonie. Zawodnicy się zarzynają na treningach tylko po to by jeden żółty paździerz mógł pozbawić ich tego na co pracują i to w świetle reflektorów na bezczelnego gdy cały świat to widzi i przeciera oczy zadając sobie pytanie ile za to kasy dostał Ciężko uwierzyć że jest w gronie kilku procent którzy tego nie zauważyli (ponieważ to jego praca by to widzieć !!!!). Niech się ten pan nie wypowiada lepiej. Stanowisko powinno go zobowiązywać do głębszych refleksji. Nie trafił z decyzją ? ..... A co to jest kurna totalizator jakiś ? Dostał by zakaz sędziowania na rok to zaraz by sobie okulary kupił.

3

Brakuje zawodników z takimi umiejętnościami. Jak zauważyłeś robi to już tylko Messi z Iniestą. Kiedyś był jeszcze Xavi oraz Dani Alves i to już było wystarczająco by robić takie wrażenie.

0

Jak mina troskliwa XD

0

Fakt grają pięknie razem. Wydaje mi się że przed Neymarem było podobnie. Ale tak wszyscy się zachłysneliśmy Brazylijczykiem że po prostu ta strata przeszła niezauważona. Myślę że jeżeli Valverde nie będzie grał 4:3:3 to będzie dobrze.

1

Fakt Semedo wczoraj wyjątkowo słabo. Ja miałem wrażenie że trener Valencii w przerwie doszedł do wniosku (słusznego) że to najsłabszy punkt naszej obrony i kazał atakować jego stroną co niestety przyniosło efekt. Miałem wrażenie że oni jego linią nawalą nam jeszcze ze 2 bramki. Był moment że Semedo był zagubiony jak dziecko a Valencia to chyba wyczuła i atakowała tą stroną. Szkoda trochę mam nadzieję że koleś podniesie troszkę poziom bo początek u nas miał piorunujący.

8

Idź szybciutko. Sen to zdrowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?