sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ważne. Grecy zagrali tak cienko jak jakaś polska drużyna b-klasy. La Rambla by się zebrała i bardziej byśmy się postawili
0
Budżet musi się zgadzać.
1
To że dołożył to raczej odruch. W takim momencie nie masz czasu na myślenie. To że palił Niemca. No cóż... Nie sądzę że jest wielu graczy którzy po strzelaniu bramki poleca do sędziego przekonywać go ze nie strzelili. Za tą sytuację nie nam do niego żalu ale nad formą to mógłby popracować.
5
Wszyscy hejtują a myślę że 99% użytkowników którzy teraz z niego szydzą na jego miejscu ręki by nie cofnęło. Ja bym nie cofnął.
2
Dobrze że jest Umtiti.
0
To wyglądało jakby głowę miał na sznurku przywiązaną do nogi - bierze zamach to mu się odchyla XD
0
Ale on w City pierwszego składu od razu też chyba nie dostał
0
1 Gomes > Paco
2 Nie wszystkich można ciągnąć za uszy w takim klubie jak Barca.
0
Alba raczej jest ok. Nie ruszałbym go .. no jest biały :). Poza tym Gerard jak wróci mu forma to jest lepszy od Samuela więc nie ma co gdybać.
1
Ale powie jak będzie stary dopiero.
1
Myślisz że do tej pory brał ją poza domem ? XD
2
Weźmie do domu Antonelle ;P
0
MI tam się podobało. Messi nogę troszkę wystawił
1
Trener wczoraj dokonał bardzo dobre zmiany, które zaowocowały bramką i mocniejszym presingiem. Sorki że dwa razy ale ta strona przestałą mi pozwalać na edycje postów :(
6
Ha ha ha. Jasne Valverde miał obowiązek. Dopisz jeszcze że dlatego bo ty tak uważasz będzie bardziej komicznie.
0
Wczoraj Godin zrobił ruletę na Messim. Kurde bele.
0
To znaczy słabe? Według mnie prawie idealne.
1
Dokładnie tak. Uważam że cały zespół zagrał dobrze a Gomes był najsłabszy ;)
1
W pierwszej połowie go nie było. W drugiej ładnie się obudził.
1
Był najsłabszy ale w sumie dobrze zagrał. Cały zespół nie zagrał źle.
1
Dobry mecz. Szacun dla przeciwnika. Myślę że mogliśmy ich pyknąć ale się ładnie postawili
1
Godin zrobił rulete ma Messim. Szacun :)
0
Na jakiej podstawie wysnułeś takie wnioski ?
0
Nie odbiegam - napisałem tylko że zdenerwowało mnie w twojej wypowiedzi nie tyle to że pojechałeś po Polskiej policji (chociaż osobiście uważam że nie są tacy źli) a to że zgloryfikowałeś angielską - z czym się nie zgadzam kompletnie - reszta to już przykłady.
0
Nie nie dostałem. Za to cieszy mnie fakt że w Poslce w razie problemów gliniarz nie ucieknie do komisariatu i się nie zamuruje tylko zrobi to co do niego należy.
0
Opisaną powyżej sytuację z piwem w parku z ziomami przerabiałem w Polsce kilkanaście razy - chyba tylko raz dostało nam się po mandacie bo już byliśmy wstawieni i pyskowaliśmy, ale nie pić w miejscu publicznym oczywiście kazali. Degeneracja natomiast praw pisanych w Anglii (czym się tak podniecasz i co opisujesz że nie przejmują się że piliście tam gdzie nie wolno) powoduje np jazdy z emigrantami z Afryki którzy mają ich za nic robią co chcą a wspaniali angielscy stróże prawa boją się do nich odezwać. ;)
0
Nie zrozumiałeś co mnie wkurza. Ja też potrafię narzekać na Policję w Polsce ale wiesz .. nie gloryfikuje z tego powodu Policji w innych krajach. To jest takie gadanie jakbyśmy jeszcze byli przed 79 rokiem. "A bo na zachodzie Panie to Policja taka dobra i uczciwa a u nas taka zła".
1
Trza zdjąć Messiego bo Denis zasłużył :)
1
Ale nie ma to przecież jak policja w UK ;]. Wkurzają mnie takie gadki. Było nie wracać kolego.
0
Sraty - pierdaty. Ja mówię o prawdziwych klasykach a nie nowoczesnej technologii ;)