0

On chyba dostał 5 meczów więc nie wiem czy tylko jeden jeszcze.

2

Jaaaaasne. Jakby dostał prowizji 10% to sam by go zamknął na kłódke w hotelu i nie puszczał na treningi. Reputacja agentów ... śmiechu warte.

0

fakt ale na razie niech się skupi przynajmniej na współpracy z Dembele - bo wczoraj troszkę to szwankowało (raczej z winy Dembele)

0

Wiele mu nie brakuje ;)

4

Troch dziwne że za winowajce dają Dauglasa Coste - on akurat ładnie tam walczył z Semedo na flance - podobał mi się i trochę żal że go jednak nie ściągneliśmy.

0

Widzę jak gra u nas i gdzie jest najbardziej efektowny. Co mi z tego że kiedyś dawał rade w innych klubach na innych pozycjach.

1

Tak chodzi mi o to że transfer trafiony w 10siątke. Pomyśl - mógł być np Bellerin o wiele droższy który moim zdaniem biłby się o ławę z Vidalem.

1

Fakt ja też widziałem te straty i mocno irytowały ale .... ktoś musiał zaryzykować indywidualne akcje bo mecz z naszej strony był statyczny. Juve bronił się tak jak umie czyli wyśmienicie. Nie mamy juz Neymara który zazwyczaj brał to ryzyko na swoje barki i irytował stratami. Ktoś musi ryzykować by przełamać takie spotkania. Kto miał to zrobić jak nie Messi? gdybyśmy nie strzelili pierwszego gola mecz by się nie otworzył.

4

Semedo wyrasta nam na Umtitiego 2. Strasznie mi się jego gra podoba. Koleś przede wszystkim zachowuje się bardzo pewnie na boisku i wykorzystuje swoje umiejętności których mu nie brakuje.

0

Racja - Suarez na skrzydle to padaka. On się nadaje tylko na środek ataku i tam jest najbardziej wartościowy.

0

A Isco to czasami nie przedłużył w tym okienku ?

0

Już raz to zrobił pewnie ma jakieś powody kurde słabo jak będzie go tam upychał.

0

Digne najlepszy - jest wszędzie ;)

0

Nie no ja też trzymam za niego kciuki ;)

2

Pozycja Alby i Semedo to cholernie istotne pola w układanie Barcelony. Widać że jak ci panowie dobrze pracują to drużyna gra o niebo lepiej nawet jak pomoc troszkę szwankuje.

0

Z tym Paulinho to ma racje on faktycznie do Atletico by lepiej pasowal.

0

Daj spokój. Gorzej jak faceci stekają. U Lasek to jeszcze idzie sobie coś wyobrazić ;)

1

Tak wcześnie walić wódę? Chcą nas pozabiac?

20

Rezerwowym bedzie. Zawsze byl troszkę za słaby jak na nasze potrzeby. Semedo jest super grajek.

40

Zupełnie jak Pan redaktor Lis narzekający na reklamy ukraińskich prostytutek. XD. Lewaki się nigdy nie zmienią ;)

9

Zaczyna mi się podobać ta drużyna pomimo niepełnego okna transferowego. Semedo podchodzi pomału pod zadowolenie ala Umtiti ;)

1

Ludzie zniszczyli ten świat :( Będzie coraz gorzej. W Polsce też zaczynają się trąby powietrzne. Kto u nas słyszał żeby ludzie od takiego zjawiska zgineli na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu l.at ?

3

Kurcze Delo mnie coraz bardziej przekonuje. Fajny dylemat się tworzy na tej pozycji ;) Dembele jednak prawdopodobnie odpali w niedługim czasie niezłym ogniem. Miło się oglądało jak wchodził gdy padł hat - trick Messiego. Marzenie się spełnia ;) .....

1

Bardzo fajna historia :) Ładnie napisane.

3

Kolego Messi ma nieprzeciętny talent. Z tym trzeba się urodzić. Można wymieniać po kolei jakie atuty ma i że niby je wyćwiczył i pewnie fakt trochę je tam doszlifował. Ale podejrzewam że nie musiał aż tak się poświęcać - po prostu przychodziło mu wszystko łatwo bo ... ma talent ;) Nie przekonasz mnie że każdy może pracą dojść do takiego poziomu. Jeśli by tak było to CR7 byłby o 5 poziomów wyżej od Leo.

2

Gdyby tak było to takich kolesi jak Messi na świecie było by dość sporo ;). Talent to talent nie ważne od kogo czy od boga czy innego tam buddy

2

"Prawdziwym szaleństwem był jego sposób prowadzenia piłki, miał ją przyklejoną do stopy, nie dało się jej odzyskać" Pamiętam go z tamtego okresu. Teraz wciąż jest najlepszy ale wtedy to była czysta magia kopara opadała co kilka sekund. Te kilka jego lat kiedy jako młodzieniaszek wystrzelił w Barcelonie to jest okres gdy grał mistrz w najlepszej formie swojego życia. Już tego nigdy raczej nie doświadczymy niestety z nikim i w żadnej drużynie na świecie :(. Szacun dla tego Pana że pomimo że jest z obozu największego przeciwnika potrafi tak pięknie docenić Messiego.

0

Nie wiem czy wina Realu (wątpię). Na pewno jednak wina sędziów że ukradli nam sporo punktów w tym sezonie a wam podarowali. Barcelona nie grała dobrego sezonu ale nawet w tej formie Barcelony gdyby sędziowie nie nawalili na naszą niekorzyść wąchalibyście nasze plecy w tabeli.

0

A pchany był jak bramka dla Barcy przekroczyła linie brakowało o metr lub jak obrońca rzucal się jak bramkarz i parowal piłkę łapami na rzut różny kilka metrów od sędziego. To najjbardziej drastyczne przykłady i tylko one dały by nam mistrza. A takowych było jeszcze kilkanaście w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?