sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak ale pytanie było jak się gra z Messim. Mógł to po prostu opisać.
0
Chyba nie było jeszcze przychodzącego piłkarza który by nie wspomniał że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie. Kurde mają to zapisane w kontrakcie czy jak? Wszyscy niby wiemy że jest ale to trochę sztucznie wygląda.
1
Dla poprawy humoru tego czarnego okienka:
https://www.facebook.com/EurosportPL/videos/863770060420638/
Jak widzę tego gościa to zawsze mi się poprawia nastrój ;)
0
Apteka - menda
0
Tak. myślę tak specjalnie dla Ciebie XD
4
Jakby Messi ogłosił publicznie że nie podpisze kontraktu z Barceloną jak nie zmieni się zarząd to byłby dopiero cyrk :)
1
Abyś się mylił z tym Dembele ja na niego liczę jednak. Pozdrawiam ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Info... Hakerzy ;)
0
No i dogadali się z liv i bvb aby ci zaporowe ceny walili. W razie co będzie że byli za drodzy. A biedny Dembele nie ogarnia ;)
1
ha ha ha ... grubo XD
2
Jednymi w z wielu którzy się nabrali byli zapewne redaktorzy "Sportu" XP
0
Zdanie dość klarowne "Mi też się nie podoba zachowanie FRANCUZA ale to nie nasz klub nim kala (tenże francuz)" może zbyt mało znaków interpunkcyjnych - sorki za to ;). Nie napisałem że popieram jego zachowanie w stosunku do BVB (wręcz przeciwnie - to już było raczej klarowne) więc gdzie tu jest twoje miejsce na przypinkę że według mnie może innych robić w balona ? hmm ? Może inaczej to ujmę - teraz nie wgłębiam się za bardzo w relacje między nim a BVB chociaż z tego co podaje prasa to zachowuje się nie far w stosunku do nich. Będę natomiast bardziej się nim interesował jak już będzie naszym graczem co jest chyba oczywiste. Może być tak że stawia wszystko na jedną kartę z miłości do Barcy czyż nie ? :D ... czas pokażę.
0
Mi też sienie podoba zachowanie Francuza ale to nie nasz klub nim kala w tym momencie. Będę go oceniał (tak jak oceniam teraz bardzo negatywnie Neymara) po jego zachowaniu w stosunku do Barcelony.
0
Odpowiedziałeś mi nie moim cytatem ogarnij trochę logikę.
Różnica między Neymarem a naszym kijowym zarządem jest taka że Neymar odszedł za kasą bojąc się rywalizować z Messim i chcąc być najlepszym na świecie najłatwiejszą do tego drogą. a zarząd próbuje działać na korzyść klubu - baaaaaaaaaardzo słabo ale jednak to robi.
13
Nie mogę już na niego patrzeć - zdjęcia z zespołem - Messim czy Suarezem jakoś nie zmieniają u mnie tego odczucia. Wręcz przeciwnie - zmieniają moje odczucia (na mniej pozytywne) do jego starych przyjaciół. Barcelona i jej oszukiwanie przez szczeniaka - jak bardzo by się nie kochał z Messim - jest o wiele bardziej obrzydliwe niż sympatie do jakiegokolwiek grajka. ... A zarząd do wymiany.
1
Przestańcie proszę o wszystko obwiniać zarząd - Jest nieudolny to fakt ale Naymar pograł nami jak z prostytutką - z nami kibicami szczególnie. Podpisując kontrakt wszystkich nas ucieszył - nikt nie podejrzewał go że za chwile się na nas wypnie (tu jest mowa o kilku miesiącach) a być może chodziło mu tylko o hajs za podpis. Może już nawet wtedy wiedział że przechodzi do PSG.
0
Miał prawo czy nie miał prawa - lecz jeśli ciebie nie boli takie potraktowanie naszego klubu przez tego szczeniaka to żal chłopie. Są pewne moralne standardy. Ludzie tu go kochali do jasnej .... . kilkanaście czy kilkadziesiąt baniek za podpis działający 2 miesiące ? Nie widzisz że to świństwo czy jak ?
0
Nikogo nie porównuje - to było cyniczne wyliczenie grajków którzy się przewijali. Cyniczne nie pod kątem ich umiejętności tylko pod kątem kiedy zaczniemy z nimi działać
0
Boże ależ mnie irytuje ten koleś (zarząd też). Zdziwiony że mamy problem że zerwał umowę kilka miesięcy po podpisaniu. Szkoda że tydzień po przedłużeniu od razu nas nie olał co by żeby była jasność że to był tylko skok na kase. W tym wypadku jestem za naszym zarządem (pomimo wszystko)
0
COutinio nie przyjdzie do nas Liv nawet nie robi nadziei - to jest strata czasu - nawet jak dadzą 180 baniek to go nie puszcza. Czego tu nie rozumieć Niemcy przynajmniej zostawili nam furtke. Obudzimy się ostatniego dnia i bedziemy faks na szybko naprawiać i łapać Eriksena lub Seriego właśnie
1
Kurde skoro nie chcą go sprzedać to nie sprzedadzą. Po co oni tracą czas. Inaczej jest z Dembele gdzie Niemcy chcą nas wydoić i przynajmniej podają kwoty za które Francuz może odejść. Po co walczyć o Cou skoro oni mówią że za żadną kwotę go nie puszczą - bez sensu. My po tym okienku jeśli jakimś cudem wyjmiemy Dembele i Coutinhio to przez 5 lat będziemy z długów wyłazić.
0
Twoja prawda - jakby go w tym momencie sprzedali to zauważyłbyś (może) co dawał drużynie.
0
Ludovic był extra grajkiem :)
0
Udaję - specjalnie dla ciebie ;). Jak Messi nie przedłuży kontraktu to pozamiatane - napisane to jest w złym kontekście - wtedy to już może sobie wywierać co tam chce ale na nowym klubie. Co za sens ma wywieranie presji na Cules jak go już tu nie będzie. Odejdzie dla dobra Barcelony ? :)
10
Nie rozumiem troche hejtu na Rakitica - nawet już na redakcje się rzuciło. gadają coś o niecelnych podaniach a w statach ma 2 pozycję w tej materii jeśli chodzi o celność - 93% tylko Semedo miał 94% (nie licze oczywiście zmienników). Dodając do tego że chorwat cały czas jest "w grze" mając największą ilość podań - 98 + pięć przerzutów i dwa podania kluczowe wychodzi że to jeden z najlepszych pomocników w tym meczu był. Większość go sprzedaje a nie widzą że bez niego to pudełeczko słabych kart w pomocy by się kompletnie posypało.
0
Bortolomeu
1
Jeśli nie przedłuży kontraktu to odejdzie - co to za presja?
0
Ja akurat słyszałem o tym na innych portalach (na La-Rambli też się przewineło)
8
Ale macie zapłon z tym newsem. Wszyscy już nadają od przynajmniej 2 dni o Lucasie ;)