sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro sam przyznajesz ze nie za bardzo znasz sie na rynku piłkarskim nie wydawaj takich osądów - to w tym momencie najlepsze z możliwych wzmocnień - osobiście lepszymi grajkami być może byli by tylko Griezmann, Verratti, Hazard i być może Dybala. Grizmann odpadł bo jest lojalny (może za rok go kupimy). Historię Verattiego chyba wszyscy znamy. Hazard i Dybala jedynie (być może) lepsi od naszej dwójki. Jeśli kupimy Dembele i Coutinho to będzie faktycznie bardzo mocne wzmocnienie.
0
To kto wedlug ciebie ?
13
Dokladnie. Jak np mozna nie zauwazyc bramki metr za linia, albo jak obronca rzuca sie jak bramkarz w polu karnym i paruje lapami na rzut rozny i tez nic ... ba nawet chyba rogu nie bylo. Czekam tylko jeszcze na stekanie Ramosa. Sedziowie dali wam mistrza w poprzednim sezonie - teraz to winniscie ich za to na rekach nosic..
0
Kibicuje białym? Dziwne pytanie.
2
A jaka byla za przekrecenie calego poprzedniego sezonu ? Odpowiedz sobie sam ;) Was na razie na jeden mecz trafili. Nam zabrali mistrza w poprzednim sezonie.
0
Dalem ci polecenie bo sie z toba zgadzam ale obiektywnie trzebz mu przyznac duzo racji w tym wywiadzie.
1
Znaczy sie już blisko jak rodchildowie zamontują swój bank w korei. XD
0
Beda jaja jak zacznie rzadzic w pomocy ;)
3
ha ha ... Jeszcze nie tak dawno. "Praca sędziego jest trudna, nie skarżymy się nie jesteśmy od tego. Naszym zadaniem jest gra w piłkę. Sędziowie mylą się w obie strony" Cholerni hipokryci.
0
Ha ... Deco dziś by Real pozamiatał. ;)
0
Dziś to Shakira nawaliła ... tyle.
0
w pierwszej połowie zamiatali ..fakt raz na 20 minut
3
Nie pitol pierwsza połowa dominowaliśmy - samobój niestety ustwił mecz
0
sorry ;)
0
Nie gadaj głupot, z francuzem nie jest aż tak źle. A Paulinho może jeszcze wszystkich zaskoczyć/
0
!00% racji Rakieta się chyba odbudowała tym słabszym sezonem ;) Tym razem na odpowiednim paliwie ... rakietowym ;)
0
Powinien pociągnąc i strzelać jak wychodził w tej szybkiej akcji. Niepotrzebnie podawał on ma ogień w nogach mógł wrzucić 7 bieg ;)
0
Semedo powinien dostać szanse Vidal trochę pod grą jest.
1
Rakieta dziś wymiata. Vidal być może
1
Tak żem coś czuł że takowoj sie dzieje :)
0
Tak BVB ma swoje prawa a Dembele dał ciała jednak w tym momencie w pełni go rozumiem. To jego życiowa szansa na zapisanie się złotymi nićmi w historii futbolu - kto by nie walczył w jego sytuacji o wyrwanie się z Dortmundu ?
1
Bzdury piszesz. To dla niego zyciowa szansa. Moze juz drugiej nie byc. Jak Alonso olal liverpool bo chcial do Realu to bylo ok ? Tak juz jest ktos dostaje szanse to musi byc twardy (i czesto nieuczciwy) by trafic na szczyt. To jego kariera. Jak mu skille spadna to BVB sprzeda go bez mrugniecia okiem. Niech walczy o swoje mazenia - ja trzymam kciuki. I zeby nie bylo- pomimo zalu do Neymara mam o nim podobne zdanie. Chcial isc to poszedl pomimo smrodu jski u nas zostawil. Ale walczyl o swoje.
0
Teraz nasi powinni przycisnac. Widac ze jest zdeterminowany. Szkoda by bylo jakbysmy to zaprzepascili. BVB juz pomalu zapewne zdaje sobie sprawe ze to dla nich "zgnile jabłko" teraz jest. A czy w Niemieckiej lidze stnieje cos takiego jak transfer request ? Wie moze ktos ? Dembelemnie najbardziej sportowo przekonuje ze wszystkich propozycji tego okienka. Wiem ze to nie fer zachowanie z jego strony ale przezylismy Neymara to i Borrusia przezyje Dembele. Dla niego to zyciowa szansa wskoczylby do boku Messiego i Suareza. A to Duet najlepszy w tej chwili na rynku.
0
Licze na fantastyczny mecz naszych mlodych gwiazd np Sergego Roberto. To w koncu on ma nas w przyszlosci prowadzic do sukcesow. Czas wziasc na bark ciagniecie tego wozka.
0
Bo to jest Barcelona. A wiele kibicow tutaj juz szuka nowych zainteresowan jak juz nie ma Neynara.
0
A spoko nie skumalem. Nawzajem :)
0
O Neymarze - napisałem dość przejrzyście :)
3
Chcieliście Sergiergo Roberto - jest. Chcieliście Vidala - jest. Ernesto gra odważnie i dobrze. Kiedy oni mają się stać naszymi nowymi gwiazdami jak nie w takim meczu ? Prawda taka że brak Neymara powoduje u co niektórych okrojenie składu o 3/4. Proponuje o nim zapomnieć - kibicujemy klubowi nie piłkarzowi ;)
2
W rzyci się poprzewracało :P
1
Ale Naymar prawdopodobnie podpisujac ostatni kontrakt prawdopodobnie juz wiedzial ze nie skonczy kariery w barcelonie i nie pozwolil na taka klauzule. Zawodnicy to nie swinie które sie stempluje w stadzie jak sie chce.