0

Nawet jeśli to byłby Messi to nie zmienię na ten temat poglądu. Uważam że innym sposobem tego się nie opanuje - będzie tylko gorzej.

0

A żebyś wiedział że tak. Chyba że wolisz zobaczyć swoje dzieci w kawałkach w przyszłości.

0

Wszystkich muslimów deportować z Europy - to jest wojna religijna tylko Europa jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy. Dopóki nie dotknie to najbliższych każdy ma to w 4 literach. Większość muzułmanów pochodzi z Afryki i Azji sprawdzić do 5 pokolenia i do widzenia do swoich korzennych krajów - nawet takie szychy jak burmistrz Londynu. Zaraz by się siatka posypała i by zaczeli sypać radykałów jak zaczeli by wpadać do mieszkań i całe rodziny upychać na statki z wilczym biletem.

0

Draxler to też jest niezły kocur.

0

Ja bym zamuast kubali dal kubice ... Szybki jest ;)

0

Slabo to sie w naszym budzecie wtedy zrobi.

0

Pomijając kwotę ja się bardzo cieszę z tego transferu :)

1

W ŁKS'ie takiego nie dostał X]

1

Żonglerką to przyćmił Theo Hernandeza :P

8

Gościu obiciął sobie zarobki o połowę by u nas grać. Chociażby za to szacun mu się należy

1

Mi to sie wydaje ze ból 4 liter o Paulinhio maja w większości tylko polscy kibice przez pryzmat jego epizodu w ŁKS'ie

1

Kwestia minut ?

0

eeee a kiedy my mieliśmy taką broń ? TIKI TAKA raczej tak nie działał.

0

Ale ja nie trzymam strony Paulihnio. Ja po prostu go rozumiem. To ty bawisz się w trzymanie stron. Piszesz że on powinien w ogóle z Barcą nie rozmawiać i wiedzieć że jest słabym graczem. To jest totalna padaka takie myślenie. Nikt tak o sobie nie myśli no chyba że ktoś na chwilę przed samobójstwem. Co masz do niego ? Że dostał szanse swojego życia i chce się sprawdzić w jednym z najlepszych klubów świata ? Zazdrość ? Jestem za Barceloną przede wszystkim a ten transfer popieram w jakiś 80%. Uważam że Brazylijczyk się przyda w zespole bo wniesie coś czego Barcelonie brakuje. Napisałem o tym troszkę wyżej.

0

Tak brak wzmianki że nie jego pomysł ale była wzmianka że mu się przyda i cieszy się z przyjścia Brazylijczyka XD. Stary dostał propozycję od Barcelony i ją przyjął i tyle - napisze jeszcze raz tylko idiota by tego nie zrobił. Proszę Cie bo już ciężko mi lepiej to wyjaśnić. W przypadku Douglasa może i twoja argumentacją miała by jakiś nikły sens ale nie w przypadku podstawowego gracza repry Brazylii. A jeszcze jedno - "Dodatkowo dostał 4 lata świętego spokoju, bo przecież nikt go nie kupi, a sam nie odejdzie" w Chinach miał święty spokój przez podobny okres z 2 razy większą pensją. Jaki niby prestiż osiągnie siedząc unas na ławie (to twoja teoria).

0

Podaj linka do jakiegoś artykułu gdzie Varlverde mówi o zaskoczeniu. To że nie podoba Ci się ten grajek nie znaczy że możesz wymyślać niestworzone historię na temat tego transferu. Powiem tak. Według mnie Barcelona nie ma gracza tego profilu w swoim składzie a widać że twardej gry w środku pola brakuje - więc Paulinhio JEST POTRZEBNY. Niekoniecznie to bedzie gracz 1 jedenastki ale po tym co pokazują chłopaki ostatnio nie zdziwie się jak będzie grał w pomocy 1 skrzypce. Zarząd ma problem z wyjęciem pomocników bo inne kluby życzą sobie absurdalnych kwot od nas - to akurat nie jest wina zarządu. Jedyne o co mam do nich pretensje to o niedbanie o gwiazdy typu Neymar - on powinien był zostać coś zostało zaniedbane i to według mnie wina zarządu. 2 sprawa to brak jaj przy transferach młodych wilków typu Isco czy Asensio. Przejechali się bo myśleli że na luzie wyjmą takie gwiazdy jak Verratti Coutinhio czy Dembele a tu zonk. Dobrze ze chociaż Paulinhio będzie - zawsze jakaś świeża krew.

0

"Motywacją Paulinhio jest jego własny interes". Taaaaaak i dlatego zgodził się na mniejszą pensję o 5 mln ojro. czyli ponad połowę XD. Jego rodzina to na pewno się cieszy z tego powodu :P. Ale czekaj może nie są materialistami i mu dobrze życzą. Przestań już gadać głupoty kolego. To nie jest Douglas. To reprezentant Brazylii wychodzi w podstawie co mecz i odgrywa w reprezentacji bardzo ważną role. Bartomeu to słaby prezydent ale to nie jest jego przewał kolego.

0

Czy ty w ogóle myślisz nad swoimi argumentami? Dostał propozycje - tzn że ktoś go widzi w składzie i go w nim chce. On nikogo nie sterroryzował i nie przystawił nikomu pistoletu do głowy aby go chcieli. jakby przykładowo Alena tak myślał to uciekałby do jakiś podrzędnych zespołów bo teoretycznie można o nim to samo powiedzieć.

0

Ale on nic nie ukradł dostał propozycje swojego życia i niedziwne że ją przyjął - bzdury piszesz. W tym momencie to on będzie wzmocnieniem, a cała pomoc działa na szkodę naszego klubu (według twojej teorii).

0

Obawiam się że na ten moment Paulihnio może okazać się lepszy od całej linii pomocy XD

2

Zobaczymy. Obawiam się jednak że może zszokować co poniektórych tutaj hejterów i okazać się o klasę lepszy od całej naszej linii pomocy. Ale nie czekaj to nie ten poziom podobno. W dniu dzisiejszym cała nasza pomoc to nie ten poziom więc raczej go nie zaniży.

13

Alena jakby dostał szanse to by był drugim Asensio.

0

Zobaczymy ale moze tak byc.

0

Poxniej sie dziwimy ze oddajemy pilkarzy za grosze ... a kto kupi taki szrot. Caly swiat widzi co oni zaczeli grac.

0

Suarez Messi Umtiti Pique może Alba

0

Ale Busi to klocek dzisiaj jest

0

No ale po co wam Cou jak on powiedzial ze ani jednego meczu juz u was nie zagra.

0

Czyli piszesz o wyszukiwaniu nieznanych talentów tak ? Problem z takimi zawodnikami jest taki że zazwyczaj odpalają z miejsca może w skali 0.5% w tak wielkim klubie jak Barcelona. My potrzebujemy klasowych graczy których nie zeżre presja i którzy byli obserwowani już dość długo (nie tylko przez barcelone) co jest najbezpieczniejszym wyjściem i niestety najbardziej kosztownym. Jednym słowem potrzebujemy gwiazdy która będzie zobowiązana dotrzymać kroku drużynie. Nie możemy w tym momencie liczyć że kupimy ekstra młody talent bo nie wiemy czy presja nie wgniecie go w ziemie tak mocno że nigdy już się nie podniesie. Wydatek na nieznanych graczy praktycznie byłby samobójstwem dla klubu i zarządu.

0

Skoro sam przyznajesz ze nie za bardzo znasz sie na rynku piłkarskim nie wydawaj takich osądów - to w tym momencie najlepsze z możliwych wzmocnień - osobiście lepszymi grajkami być może byli by tylko Griezmann, Verratti, Hazard i być może Dybala. Grizmann odpadł bo jest lojalny (może za rok go kupimy). Historię Verattiego chyba wszyscy znamy. Hazard i Dybala jedynie (być może) lepsi od naszej dwójki. Jeśli kupimy Dembele i Coutinho to będzie faktycznie bardzo mocne wzmocnienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?