La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 862 Culés

konto usunięte

0

"Nie mam pojecia, o czym on mowi, moze wygaduje takie rzeczy, poniewaz Real sprawil, ze Barcelonie zrobile sie slabo podczas Superpucharu. Od 9 dni panuje cisza na laczach, miedzy BVB a Blaugrana"
Tak zaregagowal Watzke, na slowa Segury, o rozmowach w sprawie Dembele.

zrodklo: Kicker

konto usunięte

2

@jaikuba Zobaczymy jak słabo zrobi się Niemiaszkowi jak zostaną z dziurą na PS, hehe.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Akurat w to wątpię, bo dajmy na to, że Barca niestety nie wyjmie Dembele i jest koniec okienka transferowego. Dembele w swoim interesie by musiał przyjść do prezesa BVB i błagać o wybaczenie, bo chłopak by nie chciał w taki sposób przesiedzieć rok na trybunach i zniszczyć sobie karierę.

0

@LuisSalvano Slabo to sie w naszym budzecie wtedy zrobi.

konto usunięte

0

@sokot Kicham na budżet. Jako kibic cieszę się z przyjemnej dla oka gry i realnej walki o wszystkie trofea. Parę baniek na koncie w tą, czy w tą, nie robi mi różnicy, bo i tak grosza złamanego z tego nie dostanę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?