8

Ale macie zapłon z tym newsem. Wszyscy już nadają od przynajmniej 2 dni o Lucasie ;)

1

19 lat ;).

0

Może być tak jak piszesz oczywiście ale mi się wydaję że jednak już tak różowo w BVB z nim nie będzie.

0

No niestety masz rację - też uważam że nie powinniśmy się ugiąć - lecz uważam też że w tym momencie Borussia powinna już sprzedać Dembele - dla nich on chyba jest już zgniłym jajem i każdy następny sezon obniży jego wartość już nawet nie ze 150 baniek (bo tyle on nie jest po prostu wart) ale ze 120 do jakiś 80 i myślę że mają to "z tyłu głowy".

0

Teraz to uważam że powinni ich olać. Taka pewność siebie nie zawsze przekłada się na plus i cepa nie ma co do tego mieszać ;)

0

Nie wiem jak na razie jego postawa jest raczej słaba więc nie wiem co mu odwali jeśli zostanie w BVB (niemcy też powinni mieć te obawy). Jeśli chodzi o to zachowanie to raczej mnie gościu odpycha niż przekonuje (swoją miłością do Barcelony).

0

Ok - to faktycznie jest zbyt potocznie używane lecz naprawdę nie masz wrażenia że inny klub by spokojnie kupiłby Francuza max za 120 baniek ? Nieważne czy to nasz zarząd daje ciała czy BVB wykorzystuje sytuacje (podejrzewam że i jedno i drugie) - dla mnie jako kibica jest to frustrujące dla ciebie też powinno być.

0

Tu się zgodzę - mamy kiszkę a nie zarząd.

0

Tylko że stracą sezon z obrażonym graczem w składzie co za tym idzie stracą też jakiś procent kasy którą otrzymali by za niego w tym okienku

0

Za rok Barcelona się wypnie zgłosi się Bayern i puszczą go za 60 po sezonie w którym naburmuszony Francuz będzie grał piach - tak może być a oni muszą zdawaćsobie z tego sprawę.

0

Nie zgodzę się z tobą - Oni robią zaporową kasę TYLKO DLA NAS bo wiedzą za ile poszedł Neymar i wiedzą w jakiej sytuacji jest nasz zarząd. Każdy inny klub dostałby Dembele za 100 baniek z pocałowaniem ręki po takim zachowaniu piłkarza - o tym mówię i to jest nie w porządku i za to powinniśmy podobnie postępować gdy przyjdzie odwrotna sytuacja.

0

Nie stać nas na robienie z siebie Ajaxu 2. kilka lat be sukcesów odbiło by się na wszystkim - odeszliby najlepsi + sponsorzy.

0

Może i poleciałem ale nie lubię jak ktoś chce wy ....ać w biały dzień klub któremu kibicuję.

1

Nie porównuj proszę 3 gracza świata z Dembele. Owszem Francuz jest dobry ale NIE JEST WART takiej kasy. To jest jawne naciąganie. Gdyby zgłosił się Bayern a Dembele robił te same cyrki co z nami to puścili by go za 80 baniek i o tym mówię. 120 baniek to dalej 2 najdroższy transfer w historii piłki i jest to 1000% zarobku na piłkarzu do jasnej .... .

16

BVB powinien mieć zakaz transferowy dożywotni Z Barcelony za to jak teraz pogrywają. Powinniśmy ich potraktować jak Real, czyli klauzule anty Borussia powinny zostać wprowadzone i do widzenia. Karma wróci do szwabów. Podejrzewam że jakby Barcelona jednak nie kupiła Dembele to Niemcy zdadzą sobie sprawę że przegieli i wypadł i m z rąk interes życia (drugi największy transfer na rynku - czy Dembele jest tego wart - wątpię i myśle że oni o tym wiedzą grają va-bank i mogą się przejechać)

0

Piszesz tak jakbym był obrońcą naszego zarządu :). Nie wiem po co te porównania. Ja uważam że Naymar będzie łakomym kąskiem dla każdej topowej drużyny jeszcze przez kilka ładnych lat - nie przekonasz mnie że jest inaczej ;)

0

Podniósł by kolego poziom ... medialny. To wystarczy aby Perez był zainteresowany. A sportowego poziomu też nie zaniży.

3

Problemem jest to w jakim stylu odszedł - to jakie ceny nam dyktują za grajków jest spowodowane nie tyle tym że zarząd jest słaby lecz tym że wszyscy wiedzą ile za niego dostaliśmy. Mógł dogadać się po ludzku i nie robić serialu medialnego dla świata.

0

A mi się jednak wydaje że odszedł bo miał przerośnięte ego. Co do zarządu masz rację.

6

Miałeś u nas wszystko kolego. Miałeś oddanych przyjaciół w ataku. Graliście najlepszą piłę w historii (jeśli chodzi o atak). Tylko dupka piekła bo Messi za każdym razem pokazywał Ci twoje miejsce w szeregu. Powodzenia w Paryżu - tam na spokojnie będziesz udawać żeś najlepszy. była tylko jedna opcja żeby ten Pan został u nas - Messi musiałby specjalnie zejść o 2 poziomy niżej. Niestety ale skromości się nie nabywa albo się ja ma albo nie. Bardzo dobrze ze odszedł jakby ta sytuacja trwałą dłużej to zacząłby się kabaret bo jego ego pchałoby go do frustrujących zachowań na boisku co już było widoczne przynajmniej od jednego sezonu.

0

Faktem można nazwać coś co już miało miejsce.

5

jeden - dwa sezony w Paryżu bez LM i Neymar wraz z ojczulkiem zaczną się uśmiechać do Pereza.

0

PSG teoretycznie zawsze miało dobrą pakę to samo z Man City. W tych zespołach brakuje jedności. Kasa to nie wszystko w sporcie. Neymar tworzył najlepsze trio w historii piłki u nas i zrezygnował z tego ... w sumie trudno powiedzieć dlaczego. Mi się wydaję że ego nie pozwoliło mu grać z Messim i tyle. mam mieszane uczucia co do tego gościa. Wydaje mi się że jakby był bardziej cierpliwy to zyskał by więcej niż zyska w Paryżu po przenosinach. Dalej uważam że w LM PSG i Man City będą grać to co zwykle niezależnie od gwiazd jakie u nich będą. Za rok Verratti znowu będzie płakał - szejk będzie wydawał jeszcze więcej hajsu na nowy projekt a za dwa lata Neymar będzie flirtował z Realem - i to będzie podsumowanie jego podejścia do Bluagrany.

0

Gdzie ty takie opinie o nim czytałes ?

0

Gralismy intensywnie ... Byl presing.

0

Mysle ze Nymar jeszcze zaplacze za MSN. Tworzyl najlepsz ofensywne trio w historii i to olał. Ta mysl w koncu go dpopadnie.

2

Trzeba przyznac kolego ze wyobraźni ci nie brakuje ;)

0

U nas kibole nie podkładają bomb bo kochają nasz kraj to spora różnica. Ba podejrzewam że jakby było trochę ostrzej to oni by stanęli w pierwszym rzędzie a ci którzy teraz głośno krzyczą o integracji schowali by się za ich plecami.

0

Dokładnie tak - są sprawy ważniejsze niż piłka nożna.

0

Dobrze ze go wzieli ale jak Marlon to niewiadoma ???? Jak gral to gral bardzo dobrze. Znowu boja sie zaufac mlodzemu chlopakowi noz kur ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?