0

Jak Real przegra ligę przez błędy sędziów to będzie VAR

0

Dobrze ze napisałeś w Arsenalu a nie Barcelonie ;)

6

widzieli ?



;)

2

Wystarczyło, ale w tym momencie to jest chyba oczywiste że sam zainteresowany na to się nie zgodził.

4

Ma racje ale cóż ... byliśmy pod ścianą dzięki gwiazdeczce która zapewniała że jest u nas szczęśliwa i nigdzie się nie wybiera. My przynajmniej naprawdę go potrzebowaliśmy, ale taki PSG kupuje pana Mbappe za jeszcze większą kwotę który jest jeszcze większą niewiadomą i wcale nie mają jakiejś kosy na gardle na jego pozycji tak że ten .... ;)

0

Ale to chyba jest coś innego. To jakieś fale elektromagnetyczne czy cus.

0

Ciekawe kiedy to dole i do ziemi. Podobno oddzialywuje na elektryczność dość mocno.

1

W domu ich zapędy są gnojone to wzywają się w gościach ;]

0

Rok temu był Neymar....

1

Nie no chłopak ma to coś teraz obejrzałem na YT następny film. Dobry jest.


2

Niepokoi trochę to zdjęcie z Bartrą w tle ;). I mina Andresa coś niepewna -> "Sorry Winnetou"

0

Hah młody gra z 9wiątką ciekawe czy jest tak dobry czy koneksje tatusia ;)

0

Może bym nawet agentem został ;)

0

Hah mój syn ma lat pięć co ja bym dał żeby w takiej Barcelonie trenował .... ;)

0

Nie wiem co by mnie bardziej zirytowało jakby wygrał Real czy PSG z Neymarem ;) Myślę że jednak Real 3 raz z rzędu by mnie dobił XD

0

Jakiego mamy ? Bo Patrika pamiętam ale tego to mieliśmy ;)

0

On to nawet za kopniaki w 4 litery powinien zapłacić z własnej kieszeni.

0

Niech wraca ale nie za 160 baniek.

0

Człowieku jaki ty masz problem? Obecnie Messi - tak to jest legenda klubu dla mnie - tak go oceniam NA CHWILĘ OBECNĄ. Ale żyjemy tu i teraz i Messi jutro może zachować się tak że zamaże wszystkie swoje dokonania jakimś bardzo głupim ruchem obrażającym ten klub i jego kibiców prawda? Oczywiście że może - to nie ulega wątpliwości bo każdy ma wolną wolę. Daruj też sobie teksty insynuujące mi jakieś głupkowate historie czemu to nie podpisał jeszcze kontraktu. Ani ty tego nie wiesz ani ja więc pobaw się w Sherlocka gdzieś gdzie ma to sens. No chyba że znasz go osobiście i gadałeś z nim na ten temat - jeśli tak to zwracam honor. Na siłę próbujesz mi wcisnąć jak to niesprawiedliwie traktuje Neymara i że jestem hipokrytą bo nie widzę możliwości że Messi może się zachować identycznie (a wtedy będzie mi głupio - ojej). Otóż widzę doskonale lecz oceniam stan rzeczy na chwilę obecną co chyba jest dość logiczne prawda ? Neymara możemy już ocenić, już tu był, pograł trochę, pościemniał nam pół okienka bo walczył o lepszy hajs za plecami kibiców u PSG kilka miesięcy po tym jak przedłużył kontrakt i wypowiadał się publicznie że jest tu szczęśliwy XD. Messi natomiast jeszcze tu jest i daje z siebie to czego od niego wymagamy. Coś jeszcze w tej kwestii mam wyjaśnić czy wymyślisz jakąś nową szpilę ?

0

Jak to wyłączyć ? ... :)

1

Może syn Kariny i Rafalali ? XD

0

Ja nie bronię zarządu. Uważam tylko że Neymar oszukał nas wszystkich i Bartek tu prawdę mówi. Sciemniel pół okienka bo miał transfer na 2 razy większa kasę niedomkniety z psg. Mozna by żec że za naszymi plecami rozgrywał swoją chciwa grę.

0

Każdy pisze swoją historię ja dla mnie historia Neymara w Barcelonie jest słaba. Możesz myśleć co chcesz. Ja swoje zdanie mam a Messiego ocenie jak zdąży się już to co sugerujesz ;)... Jeśli się zdąży. A że słowami Barto na temat Neymara się identyfikuje. I schowaj swoją bufonade do kieszeni że jako jedyny logiczne wnioski wyciągasz. Śmiechu warte.

0

Jeśli się kocha klub to się w nim gra (patrz przykład Tottiego). Barcelona to coś więcej niż Bartek który zapewne wyleci niedługo na bruk. To Messi zostanie legendą tego klubu i jemu postawią tu pomnik a nie słaby prezydent. Neymar miał szanse podążyć ścieżką najlepszych. Wybrał jak wybrał, szkoda strzępić japy. To o Messim będą pamiętać tutaj przez kilkadziesiąt lat o Neymarze i magicznym trio też mogli pamiętać ....

1

... no to ja go nie lubię ;)

11

Barto w tym wypadku prawdę powiedział akurat.

0

Mnie boli akurat to że on to mówi. Barto powiedział prawdę - „popełniliśmy błąd, wierząc nadmiernie Neymarowi i jego ojcu”. Inna sprawa że tych błędów to oni popełnili masę ale nie Neymarowi w tym momencie to oceniać no chyba że wait .... no tak chodzi o kase więc Naymarątko płacze ... może tatuś mu kazał. Każdy z nas ma prawo oceniać nieudolność tego zarządu bo każdy z nas kocha ten klub a czy Neymar kochał ? ... no właśnie ;)

2

Prezydent to żart, ale Naymar swoje z ojczulkiem nam zafundowali. Wszyscy zaufaliśmy Neymarowi. Wszyscy wierzyliśmy że będzie prowadził Barcelonę po Messim więc akurat Bartolo nie jest jedyny który się przejechał "wierząc nadmiernie Neymarowi i jego ojcu". Jego komentarz to akurat policzek nie tylko dla zarządu ale i dla kibiców bo Bartek w tym miejscu powiedział prawdę.

0

Z Messim będzie u nas jak z Tottim w Romie ;) Myślę że nie ma co się o niego martwić.

2

A o kim maja pisać o Delofeu? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?