0

.... i to aż o połowę

1

Verme nie ominą kontuzje :)

0

Bal się że kazachowie fartem odrobina i była by po nim ostra jazda. Oni mieli swoje okazję.

0

Powinny być zapisy jakieś w kontrach że jak ktoś się nie przykłada to zerwanie umowy i do widzenia.

0

0

Budę z kebabami może otworzy pod stadionem.

0

Roberto to musowo. Ten koleś aspiruje do 1 składu. Pokazał to już wielokrotnie.

1

No to Umtiti będzie miał trochę roboty ;)

2

Jeśli klauzula za grizmanna spadła do 100 baniek to Barca powinna zrobić co tylko się da aby go zaklepac przed następnym okienkiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

U ciebie to zapewne krater od bulu. przez 10 lat cieniować to i teraz się wynurzacie pomału z nory. Poczekamy zobaczymy - ten sam skład w poprzednim sezonie wyszedł na plus w lidze z białymi gwiazdeczkami ;)

0

Trzeba przyznać że ten pan z podpisami to się wstrzelił w czasie

0

Kupić cou ale już nie za taką kwotę jest dużo czasu na ogarnięcie rynku

0

Jeśli góra teraz poleci to można powiedzieć że Neymar się jednak przysluzyl

4

Oby Messi zostal w tym bajzlu z nami

2

Teraz to oni pewnie kombinują którym tunelem spier.....

0

Odbije się to angolom czkawką. Hajs bardzo duży a Coutinho zadrapania w sercu zostanie oby się zadawali ta decyzja.

0

To może już stan w kolejce do kardiologa ;)

7

Jak Psg da ciała w tym roku to kadra im się naprawdę zacznie sypać. Za rok już raczej wzmocnień nie będzie bo zapłacą za mbappę. Bez sukcesów płaczęk verrati znowu zacznie się do nas mizdzyc. Ciekawe co wymyśli szejk. Kupi im ta LM?

0

A dla sprzedajacych? Liverpool?

0

kurde skoro ten Lemar taki kozak a Cou uzależniony od tego czy LFC go kupi i jednocześnie rezygnują z niego to może powinni wyłożyć 110 patoli za Lemara i pozamiatać temat.

0

#nie #znamy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jakie chłystki XP

2

W tych czasach Juve krzyknie minimum 180 baniek jak nie 200, jeśli w ogóle podejmą rozmowe.

0

Dobra ankieta - bardzo wyrównana.

0

Niby ok. Ale pensja by nas dojechala. Raczej nie da sobie urabac zarobków o połowę jak Paulino.

0

Nie uważam Deulofeu za dobrego grajka jednak ostatnie 2 mecze lepiej się zaprezentował niż Denis w całym poprzednim sezonie - takie moje zdanie.

1

Zasługuje grą ? Żartujesz sobie. On prawie nic nie daje drużynie.

2

Dobre... i banik na LM dla zabojadów z Neyem w składzie na 2 lata przez... zepsuty faks XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?