sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A mnie to nie bawi tylko cieszy, proponuje mniej pesymistyczne podejście ;)
3
Tam była mowa o wielkich drużynach XD
0
ŁKS raczej trampoliną w jego karierze nie był XD
0
"Cechuje się najwyższej jakości siłą i techniką" z tą techniką to trochę chyba przesadził ;)
1
Takie kluby jak Real i Barcelona raczej w DNA mają wygrywnie wszystkiego, więc podtrzymam swoją tezę że to raczej Barcelona tą przewagę roztrwoniła niż Real odrobił. Real robił to co zwykle a zazwyczaj wygrywają. Barcelona natomiast ... no cóż - nie robiła tego co zwykle ;)
0
Umtiti nie taki niski nie przesadzaj
0
Ok - racja. Ale powiedz mi kto w ostatnimi czasy umiał robić w naszej Barcelonie to co robi ostatnio Brazylijczyk ? Ok nie sprowadziliśmy typowego "Xaviego" zarząd dał ciała ale Paulinhio to jak na razie baaardzo dobry transfer. Poza tym tak jak pisałem wcześniej widziałaś jaką on grał w drugiej połowie klepę z Messim ? oprócz gola ma typową asyste (po pięknej klepie) i i pół-asyste (ten kanał zrobił bramkę - co do tego raczej nie mamy chyba wątpliwości - jak dla mnie przegląd pola mistrzowski). Może i słaby Eibar ale prognostyk na przyszłość świetny. Jak Messi ogarnie kontuzję to może się okazać że mamy jednego gościa który umie coś strzelić zgadnij którego ;).
PS. Ta "troche ważniejsza" bramka z poprzedniego spotkania może być kluczowa w kontekście mistrza myślę że doskonale o tym wiesz ;)
0
Twoje podróż "w zaparte" też jest na miarę roku koleżanko ;)
1
Na razie wpływa a "tylko" 30 minut w pierwszym jego całym meczu w drużynie. To jest nadal "tylko" 30 minut a niektórzy dostawali na siłe i po 3000 tysiące minut bez takich efektów i było okej bo młody - bo perspektywiczny bo coś w nim musi być :) więc sorki ale to było słabe "tylko" 30 minut z Eibarem. Twoje wypowiedzi sugerują że masz nadzieje na takie słabe 30 minut z Realem tylko dla swojej racji :). Śmieszne koleś dostał pierwszy mecz od dechy do dechy w Barcelonie zagrał słabo 30 minut i FENOMENALNIE resztę ale nieee to te 30 minut jest ważne XD.
1
Ja bym postawił na duet Masherano - Umititi. Ale spoko mogą puścić Vermę za Szefuncia. Jeden mecz i będzie po mojemu ;P
0
Tu raczej nie chodzi o to że Ci co po nim NIE jechali od początku wierzyli ze zbawi drużynę ;). Śmieszne to są teraz reakcje hejterów jedni przepraszają inni idą w zaparte XD.
0
Nie wiesz jak to jest ? Jak ktoś sobie ubzdura to siedzi mu w głowie do śmierci. Przecież nawet teraz jak taki Ter Stegen zagra troche gorzej to jego "fani" od razu się tu zaczynają mądrzyć.
0
A "mądrowanie" przed faktem to niby nie żałosne ? XD
0
W artykule o nim napisałem o tym. Fatkycznie nie było go na boisku. Ale kurcze - to tylko było 30 minut. Ilu to nowych graczy u nas ogrywało się po 20-30 spotkań zanim zaczynali coś dawać drużynie. Wtedy latały tu utarte slogany "bo barcelona to ma trudny styl i trzeba się go nauczyć" i tak to było tłumaczone. Doceń jak ten pan się adaptuje i jak się zgrywa z Messim. Wczoraj klepali (w drugiej połowie) prawie jak Xavi z Iniestą za dobrych lat. Ja jestem baaaardzo pozytywnie nastawiony co do niego.
11
Już się sprawdził - 3 punkty nam ogarnął ostatnio w 15 minut. Ciężko uwierzyć że nie widzisz jak zmienia się linia pomocy na plus gdy Brazylijczyk jest na boisku. Nawet jakby miał nam wygrać tylko ten sezon w La lidze to można stwierdzić że się spłacił.
4
Tak Pique martwi troszeczkę. Ja na miejscu Valverde wypuszczałbym teraz do spóły Szefuncia i Umtitiego aż Shakira złapie formę.
3
I tak robi to lepiej na ten moment niż nadmieniony "wieżowiec" w tym momencie (zapewne brak formy u Pikeja jest kluczowy) - jedynie Umititi jest na podobnym poziomie w obronie ;). Ja akurat obserwowałem jak Semedo zachowuje się pod presją i nie mam takich spostrzeżeń jak ty. Wychodził obronną reką praktycznie ze wszystkich sytuacji.
1
Najważniejsze jest że Brazylijczyk gra dobrą klepę z Messim i ma nosa w polu karnym. Co więcej widać że gra kombinacyjna nie jest mu obca (Za ten kanał to Suarez będzie chyba zazdrosny dopóki mu nie wyjdzie podobny ;)). Wczoraj na początku pierwszej połowy myślałem że zachwyty były przedwczesne. Trochę nie ogarniał - był niewidoczny, lecz w drugiej jak już zaczął współpracować to ogarnął praktycznie całe boisko. Rządził i dzielił na spółę z Messim i Semedo. Oby wchodził jak najczęściej na całe mecze troszkę widać że musi się wkomponować w zespół a dać może baaaardzo dużo. Trzymam kciuki za tego sympatycznego pana ;)
0
Suarez to robi w co drugim meczu i często nie skutecznie. Paulinho zrobiło tylko raz.... ;]
4
Ile tu teraz na tej stronie biednych skruszonych misiów. Ojej.... nie wiedzieli. Zaraz popiołu zabraknie
3
„przybywa Święty Antoine, bicz San Mamés” Dooobre :)
9
Delofeu robi dobrą robotę - jeśli tego nie widzisz to słabo kolego. Dzisiaj faktycznie jak jeździec bezgłowy ..... ale za to z pedałem gazu wciśniętym do oporu. Ja tekiego zachowania w Barcelonie za często nie widuje .... (tutaj chodzi mi o ten gaz) ;)
6
To wypożyczenie to bardzo dobry ruch z naszej strony.
0
2 poziomy to lekko powiedziałeś ;). Neymar jest w jego wieku i jest o 2 poziomy wyżej co najmniej więc co tu mówić o Messim w ogóle.
14
Nie róbcie krzywdy chłopakowi i nie porównujcie go ludzie z graczami lepszymi o kilka poziomów. Nawet CR7 jest dla niego nieosiągalny niestety. Leo w jego wieku był najlepszy w historii (teraz też jest ale wtedy to była miazga i brutalny gwałt na jakiejkolwiek konkurencji). W tamtym okresie Cristiano był kilka razy lepszy niż teraz a Messi zakrywał go czapką.
3
Może lubią w sumie na ostro cholera ich wie ... może kajdanki ;P
0
Cholera wie ale na boisku widać było że gwiazdorzy. Miał swoich wybrańców z którymi grał innych nie widział - to raczej nie pomagało w budowaniu atmosfery. Co by daleko nie szukać - ostatnia sytuacja z Semedo.
2
Kurde Griezmann to kozak chciałbym go u nas chyba najbardziej ze wszystkich nazwisk jakie się przewijały.
0
Wątpię by Neymar żebrał ... raczej żądał ;)
0
Z tym że nawet w takiej formie Suarez potrafi coś dać drużynie odegrać jakąś kluczową piłkę lub przystawić noge w odpowiednim czasie i strzelić bramę. Paco jak wchodzi to zazwyczaj nie daje kompletnie NIC.