sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze jeden dwa mecze i kontuzja na pół roku więc korzystajmy puki co.
0
Fakt Mashe wczoraj trzymał tych szczeniaków w ryzach. Podejrzewam że z samego powodu jego obecności na tyłach oni grali lepiej - profesor ale przeciwnik słabiutki.
0
Dobrze posadzili - ZZ powinien być jeszcze na takim niziutkim taborecie zaraz przy tronie u nóg Krystyny XD. Wtedy dopiero ego byłoby zaspokojone.
5
Zniszczył przeciwników to Real a nie Krystyna. Należała mu się ta nagroda bardziej "z klucza" a nie za indywidualne zasługi - to spory niesmak jak na pozytywny odbiór najlepszego piłkarza świata przez przeciętnego kibica ... Barcy ;P
0
Ten Athletic w latach międzywojennych to chyba nieźle jechał
0
Może ten problem z finansowym fair play by go zmusił ;) Fajnie by było.
0
Pomarzyć można :). Ja bardzo bym chciał akurat Mbappe u nas bardziej niż Cou chyba. Może kiedyś przyjdzie ;)
0
wiem wiem ale powołują się na media angielskie ;)
1
ciekawe informacje no no:
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-10-24/angielskie-media-draxler-do-liverpoolu-coutinho-i-mbappe-do-barcelony/
Jakby u nas grali Mbappe i Dembele to o przyszłość jestem spokojny.
0
Pique przewidują no no ... ryzykanci ;)
0
Może i najlepiej ale kolejność zła ;)
2
U nas po prostu nie mógł sobie na to pozwolić bo zwyczajnie byli lepsi w składzie. Nawet Suarez statystykami go gniótł nie mówiąc oczywiście o Messim.
0
"Dobry dla nas tydzień" - TS. moglibyście droga redakcjo nie przeklejać tłumaczeń z google translatora ;)
0
Ale wiesz że ten sam tekst jest co roku. Dosłownie zawsze jest to samo że to już nie to City co rok temu czy nie te PSG. :) .... zobaczymy tyle powiem, ale za faworytów to ich nie uważam. Wychodzą na nas zawsze ze splątanymi nogami. Jedynie PSG jeden mecz zagrało kapitalny no ale co my zrobiliśmy później to przeszło do historii :) i tyle w temacie. Faworyt jest jeden ;)
0
I City i psg na przestrzeni ostatnich kilku lat nigdy nas nie przeszli w lm a trochę na siebie trafiliśmy. Myślę że powinieneś zredefiniowac słówko faworyt ;]
1
TO nie jest koleś który mógłby się fizycznie "zapuścić" to koleś który żyje futbolem jego niemoc wynika z psychicznej blokady - Gomes ma to samo (niestety od roku). Oby Luisowi szybko ten węzeł na nogach odpuścił bo to jest kórna dzik jak jest w formie- najlepsza 9 na świecie.
0
Trzeba przyznać że umie gadać tak aby wszyscy go lubili :)
0
Nic dodać nić ująć.
2
Real będzie miał wytłumaczenie jak przegra ligę XD. A tak na poważnie to obawiałem się że sędzia będzie próbował naprawić ten błąd jakimiś niedomówionymi sytuacjami na korzyść Malagi - na szczęście się obyło bez tego ;)
3
Rakieta nie gra tak źle. Pracuje w środku cały mecz - odwala niewdzięczną robotęi jest potrzebny. Nie popełnia też tylu (istotnych) błędów jak Piqej i Suarez.
0
Valverde - koleś naprawdę zaczyna mi się podobać jako trener. Suareza zdjął (troszkę za późno); Pikeja posadził na ławie. Widać że u niego nikt za nazwisko nie będzie grał.
0
Pique ława - no i konkret :)
18
Jak na razie Mbappe pokazuje że jest świetnym grajkiem i bez problemu gra podstawowe skrzypce w PSG. Kurde obyśmy dobrze trafili z Dembele - sam byłem przeciwnikiem ściągnięcia Mbappe i jak na razie jak patrze na jego grę w PSG to im zazdroszczę.
1
Myślę że by się znalazły. Przynajmniej na jednego młodego grajka. Zawsze to więcej niż zero.
1
Zawsze tak będzie. Młodzi w Barcelonie się marnują albo odchodzą. Czas najwyższy to zmienić nie uważasz ?
0
Mam nadzieje że Valverde zacznie ich na poważnie wprowadzać do drużyny a nie tylko dlatego że wypada ich powołać (jeden raz w najłatwiejszym meczu sezonu) dla ogólnego kurażu jak jego poprzednicy. To by było coś i prawdziwa odmiana.
0
Myślę że wielu ludzi odczuwa niechęć nie tyle do psg co do Neymara.
2
lub na tym kończyć ;)
1
Przede wszystkim nie powinni kupować Cou za kasę jaką chcieli na niego wydać pod koniec poprzedniego okienka. Emocje opadły - Barcelona się stabilizuje, Paulinhio wyrasta na topowe wzmocnienie. Moim zdaniem teraz mamy kasę i transfery powinniśmy robić na chłodno. 100 baniek ze zmiennymi za Cou to maks co powinniśmy im dać. Przypomnę że Live odrzucił ofertę opiewającą na 150 baniek niedawno - to w ogóle nie powinno było być zaproponowane.
0
Grali cienko bo się bali postawić. To było widać. My zagraliśmy na dobrym poziomie ale bez przesady przegrywając i grając w przewadze ... co trzeba mieć w głowie by dalej stawiać autobus.