7

Może dlatego że Neymar mu truł przed strzałem. Strzelec raczej nie powinien być w ten sposób rozkojarzany.

0

Chciałbym to zobaczyć ... uleczyło by to moje rany po jego fatalnym potraktowaniu Barcelony ;)

0

Najgorzej jak ktoś przychodzi do nowego klubu i od razu chce rozstawiać weteranów po kątach. I Dani i Neymar słabo się zachowali.

2

Deulofeu dostanie teraz prawdziwą szanse. Nic tylko kibicować. Coś czuje że chłopak może dać radę ;)

1

Dokładnie - nie za taką kase.

0

To Barca ta stratę roztrwonila a nie real odrobil

1

150 baniek na ławie przez kilka tygodni musi boleć. Ale przynajmniej Delo wydaje się bardziej zgrany z drużyną od Dembele na ten moment. Będą jaja jak go wygryzie ;)

0

Dzisiaj pięknie się od niego odbili w tym polu karnym. Cholercia jego pewne stanie na nogach w takiej sytuacji robi wrażenie. Inni by oddawali już ten strzał przewracając się lub leżąc a ten ... Jak słup.

7

Kto krytykował ten krytykował.

8

Ależ się ciesze ze to właśnie Paulina wbija tego mega ważnego gola i chociaż na chwile zamyka bzdurną gadkę pseudo fachowców od jego transferu :)

1

Widać że Paco Digne i Vidal nie podchodzą trenerowi. Może i ma racje.

0

Suarez lepiej współpracuje mimo wszystko.

1

Fajnie by było go wymienić na kogoś kto by się bardziej zgrał z Barceloną. Paco cały czas gra w kratkę. Nie ma Suareza i jest ból na tej pozycji.

2

ale już na pewno wszyscy zakumali ... jakby nie to za 2 tyg pewnie powtórzy ;)

0

W sumie coś w tym może być chłopak gra że aż miło się ogląda teraz.

1

lepiej mieć+7 niż -7 i powtarzać en sam slogan ;)

0

I Narcos i Synowie zaje .... ste seriale ... ale .... moze jestem dźwny ale Breaking bad i Better call soul też mi się baaardzo podobał. Poukładaj może lepiej sudoku jak masz takie ambicje. kino to po prosu kino - ma bawić i tyle. Nie ważne czy przez rozkminy czy też przez emocje.

1

Który to już raz Alba to mówi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

... I to jeden z karnego XD.

0

Się nie znam ale miło poczytać. ;)

0

Ramos, Carvajal oni najbardziej mnie irytują.

2

Dokładnie. Robienie niepotrzebnej spiny. To pytający cisnął w tym kierunku. Może redakcja chce parę banów nałożyć.

0

Aha. No dobra skoro tak piszesz :)

0

Golą nie golą ale jak taka infekcja może przeszkadzać w grze ? Trądu od niej dostał i skóra odchodziła ? XD

1

Tak a włosami na nogach to pewnie tą piłę podkręca ;P

0

Dobra karta ;)

1

Dokładnie - musimy zacząć sami o siebie dbać a nie jakieś UE które chce z nas zrobić swojego posłusznego pieska., Stany mamią nas jakimiś obietnicami bo chcą mieć bliżej przyczułek z Rosją na wypadek wojny a Rosja ... no cóż przygląda się z politowaniem bo wie że nic nie znaczymy. Piardną i nas nie ma a Amerykańce przeniosą wojaczkę troszkę w lewo na mapie.


Podobno to jest Polskie i dobre:

0

Daj spokój jeśli coś się będzie działo to amerykańce tak samo się na nas wypną jak ruskie. Te dwie nacje stawiam na równi jeśli chodzi o sk ..... o względem świata. To że na nich ktoś liczy jest tylko wytworzone mediami które prowadzą taką narracje. Nie ma co się łudzić ten kraj potrafił zafundować swoim obywatelom WTC dla celów "ogólnego rozwoju" to wyobraź sobie co może zafundować nam. Z ruskimi to przynajmniej napić się można - chociaż jak dojdzie co do czego to tak samo nas wyrżną - nie mam co do tego złudzeń ;). Ale czołgi mają świetne ;)

1

Czemu na szczęście ? ;)

PS. fajny czołg - Ruskie zawsze mieli fajowe czołgi - Niemcy też. (mówię tu o 2 WŚ)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?