2

'Podawają'? :)

0

Kurde co za jęki. Dobrze grają tylko tamci się umiejętnie bronią.

0

Alex ci za rozstrzal z obrony do ataku.

0

Co jest kurna znowu Roberto na obronie. Mamy Semedo przecież. Valverde mnie trochę rozczarowuje.

0

Jednego już ściągneli ;)

0

ŚWIĘTUJEMY!!!!!! Co za info i to przy piątku XD Będzie pite !!!!

0

Wacek nie potwierdza ;)

0

W fifie pewnie ma po 5 gwiazdek na obu ;)

0

Ile tych zmiennych i za co? Boją się podać?

1

Tym bardziej ze on jest pewniakiem do 1 składu. musiałby nieźle lamić żeby mu u nas nie wyszło.

1

Zjada to za duże słowo - bo Vidal zaprezentował się gorzej tylko w dwóch meczach (w zasadzie tylko w jednym to było bardzo widoczne). Ale faktem jest że Semedo powinien na dzień dzisiejsze dostać 1 skład.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

On zawsze miał z tym problem. Ogólnie to bardzo dziwny zawodnik ten Suarez. Ma problemy z prostymi zagraniami aby po chwili odegrać tan niekonwencjonalnie lub strzelić brame z tak trudnej pozycji że kopara opada na miesiąc.

0

gramy systemem 4:3:3 zazwyczaj - kto za Neymara miałby grać ? Seri byłby fajnym wzmocnieniem ale Dembele to był mus tego okienka - to był jedyny kozak ze wszystkich na rynku któremu brakuje najmniej do brazylijczyka.

0

W legii by się sprawdził.

36

Nie no jeszcze żyje ;)

3

Przecież oni nigdy nie mieli odpowiedniego poziomu. Zawsze irytowało mnie wynoszenie tych nabytków na gości którzy mają zbawić Barcelonę. Oni nawet na rezerwę się nie nadają. Rezerwowi powinni być w stanie nawiązać przynajmniej walkę o pierwszy skład jak w Realu. Mówię oczywiście przede wszystkim o Denisie. Delofeu moim zdaniem ta sama półka.

0

Dembele może być dla nas bardziej wartościowym graczem niż Neymar.

0

Watzke lubi wk.... ć.

0

Ale pensja razy jakiś mnożnik to nie glupi pomysl

3

Jeszcze tylko coutinho. Później wywalamy z hukiem psg z LM i za rok verrati z płaczem uderza do Araba że chce do nas :P

0

No napisane jest w newsie

0

Niech dopna Francuza dzisiaj. Od jutra będą atakować klopów.

1

10 krotnie pensji brzmi dobrze.

2

Oby halucynacji dostawali przeciwnicy ;)

2

Klauzula to powinien być opór - 1 miliard. W razie co zawsze można opuścić. Jak w Realu. Sprawa Neymara chyba wystarczająco nas nauczyła że to ważna kwestia

0

Spoko. Ciekawe tylko za co te zmienne. Jeśli za złotą piłę to może być ;)

1

kwestia godzin XD

3

PSG to będzie miał dopiero kompleks jak wywalimy ich z LM z Neymarem za 222 baniek od nas w składzie. Czego nam wszystkim życzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?