sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
'Podawają'? :)
0
Kurde co za jęki. Dobrze grają tylko tamci się umiejętnie bronią.
0
Alex ci za rozstrzal z obrony do ataku.
0
Co jest kurna znowu Roberto na obronie. Mamy Semedo przecież. Valverde mnie trochę rozczarowuje.
0
Jednego już ściągneli ;)
0
ŚWIĘTUJEMY!!!!!! Co za info i to przy piątku XD Będzie pite !!!!
0
Wacek nie potwierdza ;)
0
W fifie pewnie ma po 5 gwiazdek na obu ;)
0
Ile tych zmiennych i za co? Boją się podać?
1
Tym bardziej ze on jest pewniakiem do 1 składu. musiałby nieźle lamić żeby mu u nas nie wyszło.
1
Zjada to za duże słowo - bo Vidal zaprezentował się gorzej tylko w dwóch meczach (w zasadzie tylko w jednym to było bardzo widoczne). Ale faktem jest że Semedo powinien na dzień dzisiejsze dostać 1 skład.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
On zawsze miał z tym problem. Ogólnie to bardzo dziwny zawodnik ten Suarez. Ma problemy z prostymi zagraniami aby po chwili odegrać tan niekonwencjonalnie lub strzelić brame z tak trudnej pozycji że kopara opada na miesiąc.
0
gramy systemem 4:3:3 zazwyczaj - kto za Neymara miałby grać ? Seri byłby fajnym wzmocnieniem ale Dembele to był mus tego okienka - to był jedyny kozak ze wszystkich na rynku któremu brakuje najmniej do brazylijczyka.
0
W legii by się sprawdził.
36
Nie no jeszcze żyje ;)
3
Przecież oni nigdy nie mieli odpowiedniego poziomu. Zawsze irytowało mnie wynoszenie tych nabytków na gości którzy mają zbawić Barcelonę. Oni nawet na rezerwę się nie nadają. Rezerwowi powinni być w stanie nawiązać przynajmniej walkę o pierwszy skład jak w Realu. Mówię oczywiście przede wszystkim o Denisie. Delofeu moim zdaniem ta sama półka.
0
Dembele może być dla nas bardziej wartościowym graczem niż Neymar.
0
Watzke lubi wk.... ć.
0
Ale pensja razy jakiś mnożnik to nie glupi pomysl
3
Jeszcze tylko coutinho. Później wywalamy z hukiem psg z LM i za rok verrati z płaczem uderza do Araba że chce do nas :P
0
No napisane jest w newsie
0
Niech dopna Francuza dzisiaj. Od jutra będą atakować klopów.
1
10 krotnie pensji brzmi dobrze.
2
Oby halucynacji dostawali przeciwnicy ;)
2
Klauzula to powinien być opór - 1 miliard. W razie co zawsze można opuścić. Jak w Realu. Sprawa Neymara chyba wystarczająco nas nauczyła że to ważna kwestia
0
Spoko. Ciekawe tylko za co te zmienne. Jeśli za złotą piłę to może być ;)
1
kwestia godzin XD
3
PSG to będzie miał dopiero kompleks jak wywalimy ich z LM z Neymarem za 222 baniek od nas w składzie. Czego nam wszystkim życzę.
2
http://4.bp.blogspot.com/_056U6_UVLfk/Ssk0CyXZEMI/AAAAAAAAAAc/4SySahMJLWI/s320/ramos.jpg