0

Jaki tam Paulo Coelho. Mundo Deportivo XD

0

Jest jeszcze jeden gościu który sieje taką propagandę nijaki 'burza'.

4

Następny który karze mi się z czymś pogodzić. Jak nie przyjdzie to się pogodze. Ludzie którzy piszą w ten sposób bardzo często znikają później z tego forum w niewyjaśnionych okolicznościach ;)

0

Pozdrawiam również.

0

Tu chodzi o coś innego. O politykę jaką stosują kraje UE w stosunku do emigrantów. Co to jest kurna że w Malmo są dzielnice gdzie nawet policja boi się wejść. To nie jest ich kraj. Zrobiliśmy sobie struktury przestępcze w Europie i je tolerujemy a ofriary są uciszane. Ja nie wiem czemu Europa to toleruje. Wjechać w te getta czołgami - wszystkich do paki - przesłuchania i z powrotem do afryki. Tam nie mieszkają raczej "dobrzy" muzułmanie. Ale sorki zapomniałem - tolerancja ....

0

Kolego może zbyt emocjonalnie się rozpisuję ale proszę Cie nie masz pojęcia o czym ja mam pojęcie więc osobiste wrzutki zachowaj dla ludzi których znasz i w oczy im jesteś w stanie powiedzieć takie wrzutki.

0

No i tu jest sedno - dlaczego do europy przyjeżdża kto chce ? Bo jakbyśmy zrobili restrykcje to lewacka część europy krzyczała by do skutku we wszystkich mediach - RÓWNOUPRAWNIENIE !!! Niestety - to nie ma racji bytu - ludzie jeszcze nie są na to gotowi i czym prędzej to zrozumiemy tym szybciej uratujemy naszą cywilizację.

0

Tu nie chodzi o złość na wszystkich. Tu chodzi o podejście polityków i bronienie wszystkich emigrantów. Prawo dla nich powinno być bardzo surowe. Gwałty karane deportacją zabójstwa też. Chodzi o to że z jakiś powodów szwedzi i dzisiejsza UE chcą to tuszować plując tym samym ofiarom w twarz. A przecież ofiarami są ich rodacy - kim my jesteśmy ? Kim są rządzący ludzie. Kiedyś władcy zrobili by porządek w tydzień a ludzie by ich za to kochali. Bo kiedyś nie było mody że wszystko co z innej kultury jest lepsze od naszej. Nie można stawiać tego na równi z ofiarami wojny i grać na moralności ludzi - to jest podłe. Dajmy się zabijać i gwałcić swoje dzieci - ratujemy tym biednych (prawdziwych) emigrantów. Łatwo powiedzieć gdy nie dotyczy to twojego kraju twoich bliskich - tylko co trzeba mieć w głowie żeby tak w ogóle myśleć ? To nie ma nic wspólnego z wielkodusznością czy miłościa do bliźniego - NIC.

0

Eee no dajcie spokój przecież w Szwecji jest coraz bezpieczniej nie ma gwałtów a takie Frondy kłamią jak z nut. Jednym słowem kolego szkoda strzelić buzię - zwolennicy multi kulti uwierzyli by (być może) jakby spotkało to ich rodzinę. A ty na pewno z pisu jesteś ;)

3

Powinni go do celi wsadzić - na początku by bolało - później by się cieszył.

0

ekhm .. dzięki ale nie znam hiszpańskiego ? Możesz w skrócie napisać o co chodzi ?

0

Oby się nie skończyło że kupimy go za kolosalny hajs a okaże się że nie ściemniał i ma jakąś poważną przypadłość

0

Pierdoły wypisujesz. Po prostu dobrze brzmią w tej kolejności i tyle. Dorabianie do tego historyjek i klucze nie się która powinna pozostać no tak.... Pozostanie ten skrót który się przyjmie. Jak będzie LSD to też będzie fajnie ;).... I dobrze brzmi.

0

Ależ oni wtyki mają ;)

0

Jeszcze go nie sprzedali za te 105 baniek

9

Ośmieszył to się Theo z Realu teraz biali będą każdemu zawodnikowi Barcy robić takie jazdy wycinając 3 ostatnie sekundy zakończenia żonglerki jako osmieszenie ;)

0

Jak dla mnie to wydają już nasza Neymarową kasę ;)

0

To tak jak u ciebie: "Nie wiem, czy przypadkiem" - też kluczowe ;)

3

To była kopia akcji Bale - Bartra. Dobrze że bez gola.

4

Wydaje się że Barcelona jest już ugadana z Liverpoolem tylko czekamy aż angole się wzmocnią.

0

Liverpool już szuka chyba wzmocnień za Cou.

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ligi-zagraniczne-Francja/970961-liverpool-chce-dzi-kupi-pomocnika-monaco.html

Oby jak najszybciej to się potoczyło.

0

O co chodzi z tym Serim? Nie sprowadzili go w końcu z powodu zbyt wygórowanych rządań finansowych czy sztabowi szkoleniowemu nie pasował?

1

Może być tak że nie będą za bardzo aktywni na tych zakupach ;)

0

Byłoby dostatecznie. Teraz tylko wyrwe po Neyu trochę przykrylismy.

3

Sezon temu mieli tych samych grajków a jednak w dwu meczu my byliśmy górą więc nie przesadzajmy. Mają najlepsza pomoc to fakt ale atak dalej będzie nasza domeną. Nasza obrona też nie odstaje. Umtiti jest lepszy od każdego obrońcy białych. Suarez jest lepszy od Benzemy, Dembele też nie odstaje a Messi jest lepszy nawet od Keylora na bramce XD

0

Nieźle Cie tu pojechali "znafco". Dalej upierasz się przy swoim czy coś już dociera do łepetyny ? ;)

9

Szkoda ci odpisywać nawet. Skoro masz 18 lat to faktycznie możesz nie wiedzieć kto to jest Masherano i ile daje i dal druzynie.

3

Ja bym Delo zostawił dobrze gra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

'Podawają'? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?