sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja to mam pewną satysfakcję. Jak opierdzielimy real w tym sezonie i będą płakać na sędziów co już się zaczyna to za każdym razem w mojej odpowiedzi będzie fota z zoomem z tego gola.
0
Plus koks ....
0
Po przeczytaniu tych rewelacji jestem po stronie przeciwników tego transferu.
7
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
2
Stara na kase do supermarketu wyslac to i micha sie znajdzie.
0
Masz dziewczynę - spędzacie święta samotnie i do tego zapewne jesteś romantykiem. Puzzle ci się w całość układają ;) To raczej nie moja bajka. Przyjdą dzieci wraz z nimi teściowie + rodzice + jeszcze ktoś z rodziny bo jak już dzieci to i trochę więcej rodziny się zaprasza (np rodzeństwo) to będą dodatkowe klocki - wtedy stawisz czoła nowej sytuacji XD. Nie neguje stereotypów ale troszkę są męczące ;)
6
On chyba nie chce u nas grać XD.
1
Szanuje twój pogląd ;)
6
A mnie to wk .... wia. Spocone tłumy w sklepach. Pełno badziewnych świecidełek drogich jak jasna cholera. Chlapa, zimno i ciemno na dworze. Do tego zapierdziel w kuchni - sprzątanie chałupy i latanie za prezentami. Wszystko po to by usiąść na chwile przy stole i jeszcze wymyślać jakieś bzdurne życzenia na siłe ;). Nie daj boże komuś przyjdzie do głowy śpiewanie kolęd ..... grrrrr. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem. Jedyna przyjemność to oglądanie radochy dzieciaków ;)
6
Oczywiście że powinien wystąpić. Cały sezon czekał właśnie na ten mecz. Zagra dobrze być może złapie kontuzje ale zadanie wykona na ten sezon. ;)
0
Ameryka to troche zly przyklad wedlug mnie. Tu nie bede sie klucil bo historia tego miejsca ocieka krwia i nieszczesciem ... ale ... Tak naprawde rodowici amerykanie to indianie których ci co sie pod nich teraz podszywaja prubowali wybic co do nogi ;). Tak jak pisalem wczesniej to ze ktos mówi ze kims jest nie oznacza ze tak jest naprawde. Korzenie i pochodzenie jest za to faktem po prostu. Przyklad z mysza i stajnia jest idealny. Aha i nie wiem kto to kest Izu.
1
Bzdury piszesz. Posluchaj jego ojca lepiej pare postów wyzej ma wieksze doswiadczenie w tym zakresie. Korzenie sa istotne. W zasadzie to kazdy moze czuc sie nawet i delfinem. Pytanie tylko czy nierobi z siebie na sile kogos innego. Jeszcze te twoje "nie maprawa" =)
2
Messi rozpieszczał rozwydrzobego bachora przez kilka sezonów który i tak sie wypiął na niego. Dlatego ma slabsze staty ;)
1
"Prawda jest taka" tiaaa :). Widze ze co drugi laramblowicz to zna prawdy absolutne i je wyglasza.
0
Nie przesadzaj. Marc gra rewelacyjnie ale obrona nie jest tragiczna. Odstaje tylko ostatnio Shakira troche. Umtiti to jest przekozak.
0
Przecierz niektórzy gracze palą szlugi i doputy trzymają poziom nikt im w paszcze nie zagląda.
0
"Jak wyobrazacie sobie wasz następny mecz" Patrząc na odpowiedzi wydaje mi się ze pytanie dotyczyło ostatniego meczu w karierze.
37
Ale te oczy ... :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pique i Ramos tiaaa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wczoraj na naszym meczu zasnąłem ... ale nie z nudów. Jakiś ból mi wlazł w plecy i po uporczywej walce z nim w końcu mnie zmogło. Do dzisiaj ledwo co oddycham :(
2
Bez przesady kolego Griezmann to były finalista złotej pilki. Kalafiorów tam nie biorą ... no pomijając tego białego ;)
0
Racja to a przewaga wynosiła bodaj 12 punkt i to pod koniec sezonu. To było bardzo niedawno więc .... ;) Cieszymy się z sytuacji na razie i tak.
4
"obaj są inteligentni" ha ha ha. Ale jaja se tam robią ;)
0
dasz radę :)
0
Tym bardziej że Verma w kadrze daje rade bez kontuzji ;)
5
Po 8 godzinach (albo nawet mniej) i tak jest przymusowa przerwa dla kierowcy.