0

aha .....

0

Nie płacz już. Będzie rewanż i wtedy przyjrzyj się naszym - będzie podobnie. Ja nie mówie o nienawiści tylko o wspieraniu widziałem tego dzisiaj bardzo dużo na trybunach.

0

u nas będzie to samo. mam nadzieje że poza tym będą tak wspaniale wspierac naszych. Mówę o ich zabawie i dopingu. TO są derby - nienawiść jest po obu stronach. Trzeba docenic te lepsze aspekty

0

wszyscy czuli. nasi zawodnicy myślę też. Już na 15 min przed końcem czułem ze to przegramy właśnie przez tych kibiców.

0

No tak ... słyszałeś co krzyczeli ? XD ? TO derby u nas jest to samo, pomijając to wspaniale siębawili i dopingowali swoich. Łzy szczęścia widziałem a nie "puty". Każdy widzi co chce. Mi się podobali.

1

Na CN to wyjdziemy innym składem i z innym nastawieniem i nie będą już mieli trybun ;). Może być ciężko ale po pierwszej bramce worek się rozpruje. Ważne aby pierwsza brama wpadłą szybko

3

Denisa to już rok temu trzeba było sprzedać. Najbardziej irytujący z całej ławki pretendentów.

0

Bydło ? Bo poleciała jakaś piłeczka ? Mi tam się bardzo podobali kibice Espanyolu dzisiaj. Widać że nas nie lubią (w końcu derby) ale widać też jak kochają swój zespół.

1

Denisy Suarezy .... . A tak na poważnie to ten mecz im wygrali kibice. Wspaniałą atmosfere zrobili.

1

Trochę martwi fakt że to się powtórzyło. Jeśli jest problem to niech nie gra nawet do końca sezonu ale niech gnojka naprawia bo koleś ma talent jak jasna cholera.

0

Ważne by grał !!!

0

No właśnie ..... ;) ciekawy to będzie moment :). Prawda jest taka że Umtiti może nie prezentować odpowiedniej motoryki po dłuższej przerwie i mieć problem w wbiciem się do podstawowej dwójki stoperów

7

Wysyp anty-Gomesów znowu na La-rambli. Kurde menele cieszcie się z wyniku a nie szukajcie wad u tak pięknej układanki naszego treneiro Waldka ;)

1

Jak bardzo wk.....wiał ostatnimi czasy formą tak jeszcze bardziej teraz miażdży kunsztem w powrocie do skuteczności. ;)

20

Spokojnie da rade to nadrobić z naszą obroną. Kurde Vermalen jest przekozakiem wróci Umtiti i mamy kurde mur Chiński.

4

Szyderczy "smile" Miny :P

5

Pewnie Real Madryt by był - musieliby się podłożyć XD

0

Gomes pewność zlapal już od kilku meczy. Nie mylisz się ;)

0

He he he. Dobre apropo .......

0

Torrenty.to

2

Mamy derby. Spoko tylko o kości trzeba się martwić - wynik raczej oczywisty

0

Przecież nie dali by im Atletico lub Barcy w tej formie - Real to duma Hiszpanii będą ich ciągnąć ile się da

3

ha ha ha ha

2

Igiełka wbita w Barcelonę ;)

0

W gazetach by raczej był ogień na ten temat więc ....

0

A to też prawda ;)

0

Nie tylko to. Widzę jaki jest wcięty jak Barca gra Messim. To "efekt" wielu nowych młodych graczy według mnie ale Dembele jest chyba najbardziej podatny na naszą magię. Mam wrażenie że boi się nie dać plamy gdy mistrz na parkiecie.

0

spoko ;) he he unikaj. Każdy jest kowalem własnego losu i swoją ścieżkę kuje :P.

4

TO przyjemne by było - wydalić ich z jednego z 3 pucharów

3

Ale wiesz Gomes nadal nie jest "gwiazdą" na miarę la-rambli XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?