sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego nie czai ? To jest pośrednie porównanie. ;)
0
Dlatego pisze że jest z nim pewien zonk ;)
0
Kolego opanuj emocje. Co do samozaorania:
"widzisz, wolę w rozsądną stronę iść w towarzystwie "bydła".
- To było samozaoranie ;) ok możesz sobie iść przy okazji możesz być przeciwnikiem ku...ew jak to określasz - twoja sprawa.
Ja nikogo nie próbuje obrażać to ty się burzysz i nie zgadzasz ze mną (masz do tego prawo - dla jasności ale tylko do kulturalnego nie zgodzenia się). Uważam że kibice Espanyolu oprócz wyzwisk (które POTĘPIAM ale zdaje się to skrupulatnie omijasz w naszej dyskusji aby podtrzymać słuszność twoich "kontrargumentów") wspaniale dopingowali swój zespół i zrobili niesamowity kocioł. Byli kolejnym zawodnikiem który podciął naszym skrzydła.
Nie interesuje mnie to że Ci się moje zdanie nie podoba ani że nie podoba sie jeszcze paru osobom, nie muszę z tobą nawet o tym rozmawiać i nie mam na to ochoty. Ciągnę tą dyskusję tylko po to abyś zrozumiał mój punkt widzenia a ty ciągle swoje że cie obrażam a Espanyol ty TYLKO bydło.
Mi się kibice Espanyolu na tym meczu podobali i choćbyś się zachlastał nie zmienisz tego więc .... daruj sobie wrzuty w moim kierunku i nie insynuuj że próbuje kogokolwiek obrażać bo jest dokładnie odwrotnie.
Może ten mem da ci trochę do myślenia:
https://www.google.pl/search?q=mucha+g%C3%B3wno+mem&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjG0dbqm-TYAhVMjCwKHYE_BrAQ_AUICigB&biw=1920&bih=947#imgrc=gtBox5p3RSk0SM
PS dla twojej agresywnej odpowiedzi - nie chce Cie tym memem obrażać !!! Insynuuje tylko abyś zwracał uwagę też na piękno futbolu a nie tylko na .... gówno.
0
W tym że sprzedaż zawodnika który zakrywa czapką 99% obrońców na świecie jest głupotą. Jak dla mnie to i 50 może mieć byleby tak grał.
0
Z tym Vermą to niezły zonk jest teraz.
5
Z ta świętością to chyba przesadziłes ;)
0
Po pierwsze nie krzyczę po drugie, nikogo nie nazwałem bydłem tak jak to ty już raz zrobiłeś. Napisałem tylko jaką cechę bydło posiada. Nie chcę też być oryginalny bo nie mam przed kim ten wątek czytasz już tylko ty i ja. Widzę że sam się jednak okresliles. Pozdrawiam ;)
1
To jest bardzo możliwe :). Nie chce już się rozpisywąć jak nas przy tej okazji potraktował bo bym bana dostał.
1
Tak tylko ta jego silna wola i chęć odejścia trwała raptem kilka miesięcy. Szejk sypnął groszem i zamknął mu jadaczkę pomimo 4-leteniego kontraktu ;). Jakby Verratti trwał przy swoim to za rok może dwa lata szejk by go puścił.
1
Myślę że to przez Origin idzie więc chyba jest taka możliwość ale pewności nie mam - oblukaj na pudełku czy jest wzmianka o platformie gamingowej na której to bedzie chodzić.
1
Verratti miał kontrakt i go przedłużył - to była jego wola. Jakby chciał to by doprowadził do swojego odejścia.
0
Jest na to szansa troszkę wcześniej jak szejk zrozumie że Ney nie zostanie wtedy obczai że im wcześniej sprzeda tym większą kapustę za niego zgarnie.
12
Za 5 lat jak się uprze to odejdzie, wystarczy że nie przedłuży kontraktu. Jak da im to do zrozumienia 2 lata wcześniej a czas zacznie upływać PSG otworzy sie na oferty - idiotami raczej nie są ;)
0
Wiesz tu jest sporo zapaleńców którzy gadają głupoty. Zostanę przy swoim i tobie poradzę byś nie podążał ślepo za tłumem - to cecha bydła, które jakże rzuca Ci się w oczy ;)
0
Wystarczająco odróżniam ciebie od reszty to mi wystarczy ;)
0
To chyba torrentowa strona. Ściągając publikujesz ;)
0
W doooopie się poprzewracało bo dawno wojny światowej nie było. Natury nie oszukasz.
4
Jak strzelimy szybko brameczkę w rewanżu to dostaną lekko manitę. Teraz ich chwila - niech się cieszą - zasłużyli.
1
Ciekawe czy Vermie coś zaproponują.
1
Podziękował kierowcom autobusów ;) Podziałało mi to trochę na wyobraźnię ;)
1
Wspaniały mecz zagrał - to samo Verma jednak dwóch kozaków nie zmieni obrazu całej drużyny ... wystarczy jeden Denis na boisku XD i pozamiatane :P Mam nadzieje że treneiro odstawi blondaska na bok tak samo jak to zrobił z Delofeu.
2
śmieszne że co po niektórzy tutaj cały czas coś gadają że talent XD i potrzebuje czasu. Ostatnio usłyszałem że przypomina Coutinhio stylem XD. Wcześniej były porównania że będzie nowym Iniestą. Kurna no ja nie wiem kto to tak ocenia. Chyba kobitki za ładną buzię i blond włoski. Jak dla mnie on jest za słaby fizycznie. Tacy zawodnicy powinni mieć genialna technikę i być przebojowi aby nadrabiać braki fizyczności dryblingiem, szybkością i niekonwencjonalnymi zagraniami (właśnie to ma Iniesta i Coutinhio no może poza szybkością). Niestety Denis gra asekuracyjnie i naprawdę trzeba mieć okularki różowe by powyższe walory u niego widzieć.
0
Mnie irytuje przede wszystkim Denis. Wymieniona reszta daje radę jak gra z once de gala. Denis natomiast krzaczy wszystko jak leci.
0
Czy ja kolego napisałem że mi się takie zachowanie podoba ? Bardziej pisze że jesteście ślepi jeśli nie widzieliście nic poza tym.
0
Też uważam że wygramy dwumecz. Różnica między nami jest taka że ja widziałem poza bydłem też wspaniałych kibiców. Takiej atmosfery u nas za często nie ma niestety ;). No ale teraz marsz do nauki ;)
0
A czytać chociaż że zrozumieniem umiesz, czy tylko widzisz "bydło" prawdziwy kibicu że stylem ?
0
Ty płaczesz. Rozumiem że przez pryzmat goryczy porażki ale mecz trzymał w napięciu a kibice zrobili wspaniałą atmosfere (dla swojej drużyny) ;) No ale ty pewnie spodziewałeś się że będą wspierać nas ?
0
ahaaa ale on już był chyba na wypożyczeniu. Gra u nas już 2 sezon i ZAWSZE ma słaby mecz :)
0
Dziś Waldek niepotrzebnie chciał chyba zadowolić większość ławkowiczów. Troche za dużo ich dał ale w końcu wyprzedaż mamy więc i "promo" musi być ale czy było .... ? ;P
0
taaak tylko oni są źli. A bóg kocha tylko nas. To był dobry mecz. Przegraliśmy - trudno ale przestańcie już płakać jacy to oni straszni są ;)