8

U Sergiego widać przede wszystkim wzrost pewności siebie. Poprzedni sezon chyba odmienił go w tym aspekcie. Dużo na pewno dała bramka wywalająca PSG z LM w pamiętnej remontadzie. On już gra jakby się czuł że jest wart tego zespołu. Można się śmiać ale brak pewności wiąże nogi niejednemu grajkowi o wiele lepszemu niż nasz Roberto.

3

Ankieta i nic nie sugerujące zdjęcie ;P ha ha .

0

Tyle się przewijało w komentarzach że został na tyle wyceniony - jak dla mnie to nie jest wart nawet tych 150-ciu.

0

Podobno 300.

1

Na CP o to łatwo nie było ;)

9

Droga redakcjo może jakaś sonda kto powinien zagrać obok Umtitiego w Valencja. Wyniki mogły by być ciekawe ;)

0

Busi za dużo ryzykuje swoimi niekonwencjonalnym zagraniczni by grać na stoperze. W razie wpadki nie ma już asekuracji.

4

Wszyscy się boją tego Miny jak ognia. A niby taki fajny transfer ;)

0

Hej, ziomki od FUT'a, Paulinhio jest dobry w hiszpańskiej jak się nie ma budżetu ? Kogo polecacie na pierwsze złote karty w Hiszpańskiej ? Z bardziej znanych mam już właśnie Pauline (jeszcze nim nie grałem), Inakiego Williamsa, Deulofeu, Kondogbie, Aleixa Vidala układ 4:3:3

2

Nie myli ... mam szacunek do osób które w mojej ocenie na to zasługują. To subiektywna moja ocena i nikomu nic do tego. Nie mam obowiązku szanować kogoś bo ktoś uważa że powinienem to robić bo w jego ocenie ta osoba na szacunek zasługuje. Kapisz ? :)

4

No ok zły przykład, ale na szacunek trzeba zasłużyć CHARAKTEREM. Przemilczmy temat charakteru u tego pana ... co za tym idzie szacunku do niego ;)

5

Nie no sam sobie nie przyznał ale zacytuje: "Cristiano You are the best? Of course Im the best". On jest żałosny niestety. Naprawdę trzeba spiąć poślady aby jakiś szacunek dla niego wyłuskać.
Ibra ma do siebie dystans którego ewidentnie brakuje Krystynie.

5

Ale w czym problem ? Angel uciszał to uciszał trochę się podenerwowaliśmy i przeszło nikt nie pisał że to jakieś zabronione jest. Po prostu stracił w naszych oczach jeszcze bardziej. Teraz pewnie Pique stracił w oczach ich kibiców i tyle. Teraz u nich jest poruszenie. Nie rozumiem porównania. Nie oni pierwsi i nie ostatni wykonują ten gest.
Ja osobiście miałem tak mocną satysfakcję oglądając Pique uciszającego Espanyol jak mocną miałem frustracje widząc Di Marie uciszającego Camp Nou - normalna sprawa.

1

gadaj zdrów :)

1

Cieniuje od 2 lat i zdobywa nagrodę najlepszego piłkarza. Właśnie za to szacunku trochę brakuje

0

Każde. Poza tym tak na przyszłość, może ci się przyda: największymi ci ... mi są ci którzy muszą udowadniać że nimi nie są;)

5

Kolego inteligenty ... jeśli boli Cie odpowiedzialność i mądrość Lucasa względem naszego zespołu. Bądź co bądź złamanie krępuje ruchy więc gracz nie daje z siebie 100% a profesjonalista che to robić to ja nie mam pytań. Ile masz lat twardzielu ?

16

Kolego od złamań, znawco pi....d i twardzielu. .... Zamilknij.

1

Graj ze złamanym nosem bez maski w meczu w którym było złamanie XD

12

Gerard uciszył Cornella :P

8

Dobrze że Gerard utrzymał passe. Szkoda że ich nie dobili. Espanyol to jednak wk.....ca drużyna.

0

ale po co w to la-ramble mieszasz ? Wiadomo że masz racje ale kolega też.

0

Co będzie to będzie ale kolega trochę racji ma że powinni zejść na ziemię.

7

Cristiano you the best. Of course Im the best XD.

1

TO podbija wizyty. Mają + 1500 wejść z fcbarca.com - nie skasują szybko ;P

0

to chyba ten sał "głos" ;) ... zaczynam go lubić XD. ... ale oczywiście potępiam co by nie było ;)

1

Zajebiste wzloty emocji na plus dzięki białym ostatnio ;)

0

Zmieniłbym tylko jedno słowo z "zesrałeś" na "zasrałeś" ;)

1

Xavi już go trochę "uczył" na autobusie jak swiętowali ale chłopak oporny wyjątkowo ;)

0

aaaaa ha ha haha. Ciekawe kto będzie korzystał z konara akurat XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?