sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Cristiano - Benzema - Bale - tego trio tam w ogóle nie powinno być a już pozycja wyżej niż Messi - Henry - Eto'o to patologia.
0
Ja miałem zupełnie odmienne odczucia niż ty ;)
0
Z matematyką panie nie wygrasz ;)
0
No to ładne klocki aż dziwne że ta laska sama ich do sądu nie podała.
0
Mi najbardziej szkoda ze Yerry nie strzelił z główy - miał swoje okazje - to by było wejście w zespół ;)
0
Chyba jakiś problem z krążeniem
3
Dembele zacznie grać swoje w następnym sezonie. Radzę odpuścić sobie marzenia że będzie wartością dodaną na koniec tego sezonu ;). Nie ma co go cisnąć. Po pierwsze chłopak grał w zespole który nie grał tak piłą jak Barca i tam się sprawdzał idealnie z powodu przestrzeni jaką miał - mógł wykorzystywać swój głowny atut 0- szybkość. U nas musi nauczyć się ataku pozycyjnego co nie jest łatwe dla młokosa. Dochodzi jeszcze kontuzja która go przeorała ostatnio. Na pewno trochę boi się ryzykować aby znowu mu jakieś ścięgno nie poszło. To bardzo dobry grajek ale trzeba dać mu czas.
0
Możliwe w sumie.
1
Podzielam twoje zdanie.
0
Wtedy weszlo by to na ostatnia fazę LM. I zajechani by byli w kulminacyjnym momencie sezonu
0
A czy w innych krajach nie ma podobnie ? Angole to nawet w wigilie czasami chyba grają ;). Kiedy mają grać ten puchar ? ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak ale coś czuje on będzie ładował bramy jak będzie grał. Wzrost zrobi swoje - jeszcze przy tak pewnym charakterze jaki prezentuje do tej pory.
0
Jak każdy. fakt zdziwiłbym się.
0
Ja to tu tylko tak zostawie specjalnie dla ciebie ;)
http://www.fcbarca.com/81679-oceny-za-zwyciestwo-w-rewanzu-z-valencia.html?utm_source=newsList&
utm_campaign=news
Szukałeś argumetów - przeczytaj opis redakcji Przyjacielu od głupich teorii ;)
0
Nawet nie chce mi się czytać tej litani. Dalej gadaj głupoty to nie moja sprawa. Nie ze mnie będą się śmiać. Pozdrawiam
0
Kto by przypuszczał że Cou ustrzeli wcześniej brame niż Dembele dla Barcy. Czas w końcu na Francuza.
0
Szkoda ale co zrobić. Taka rola - musi czekać na swoją szansę. Ter Stegen swoje robi i jest nie do ruszenia.
0
Pozdrawiam ;)
0
Gadasz takie głupoty że ciężko zrozumieć o co ci chodzi w sumie XD. Baśnie Andersena ? Ile ty masz lat ? XD
0
Nieee ty wcale nie tworzysz litanii :). Rozumiem ze nie dotarło XD. Kurde wylozyles wszystko co nspisalem. To się nazywa wyparcie :). A więc tak -napinaczem jesteś bo dyskusja była w zasadzie skończona emocje opadły a ty wyjechałem właśnie z litania jako pierwszy, poniekad ponownie zaczynajc gownobórze, kilkakrotnie pisząc jak to cię irytuje bo śmiem mieć inne zdanie na temat Gomesa. Pozdrawiam Cię cieplutko kolego ;) Nie streszczaj już tego co nspisalem pls
0
Co ma Benzema do Rakitica? Jaki to jest argument ? Ivan rozgrywa najlepszy sezon życia. Wczoraj nawt o tym w studiu mówili. Jeśli twoje myślenie samodzielne polega na tym że wbrew wszystkim mówisz że piłkarz gra piach to wspolczuje :). Infantylne jest że wbrew faktom gadasz głupoty. Jeśli za argument bierzesz moje stwierdzenie na temat TWOJEJ osoby to naprawdę masz problem ze zrozumieniem rozmowy nawet. Powtórzę trener jest od ciebie madrzejszy zresztą Luis Enruiqe też stawiał na Rakitica. Co ma do tego Zidan i Benzema? Real dostaje becki a my jesteśmy w czubie właśnie dzięki wspaniałej grze chorwata. Czarna robota Ivana polega na zagęszczanie środka pola, walce o każdą piłkę, dobrym ustawianiu sie, dobrej współpracy z całym zespołem, strzałach z dystansu. Ale przede wszystkim na przerywania akcji przeciwnika i łączeniu formacji obrony z atakiem w sposób fenomenalny. Jak chciałeś to mas argumenty. Poopowiadsj teraz o Benzynie XD
0
A mnie rozbrajają tacy napinacze jak ty. Koleś został przykasowany przez redakcje za obrażanie mnie. Jakbyś nie zauważył mi żaden komentarz nie poleciał więc zachowywałem się fer w stosunku do niego. CO więcej ja przeprosiłem na samym początku za moje nazbyt emocjonalne podejście za co nawet kolega rozpoczynający dyskusje dał mi zielonego :). Dyskusja niby zamknięta ale czekaj znalazł się jeszcze jeden kozak - łowca głowy i błędów Gomesa który zawraca rzekę kijem .... i nie może przeżyć sytuacji. Jeśli twierdzisz i piszesz wołami że Gomes nie zagrał ani jednego dobrego meczu to żaden z ciebie kibic kolego, nawet najwięksi jego hejterzy na La-rambli ostatnio go chwalili za dobre mecze. No ale lepiej zakłamać fakt prawda ? No chyba że oglądasz barce raz na 10 meczy. Wyżej swoich możliwości nie podskoczysz i nie zmienisz faktu że Valverde ZNA SIĘ LEPIEJ OD CIEBIE na piłce i go wystawia to samo robił Luis Enruiqe , cała masa krzykaczy którzy mają ambicje się znać (w tym ty) nie zmieni tego faktu. Możesz co najwyżej popłakać do lustra bo twój wpływ na ten fakt jest ZEROWY.
PS. właśnie sam robisz gówno burze kotku. Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Czaisz w ogóle różnice w tym że jestem w stanie zwrócić honor i przeprosić (na samej górze) natomiast ty i twój poprzednik idziecie w zaparte aż do obrażania ? ;).
Zostawię Cie z tą myślą.
0
Skoro mnie obrażasz ... następnym razem zachowaj kulturę.
0
Poszło. ;)
0
Nie obraziłem Cie jeszcze a ty już zdążyłeś. Piszesz o wymyślonych osobistych wycieczkach jednocześnie mnie obrażając no no. Miłego bana. Może tak na szybko jednak zmień co napisałeś ;)
0
No to masz zgryzote co ? Gomes nie odpala (w twoim odczuciu) a Valverde trudno nazwać słabym trenerem. Współczuje XD. Musisz się nieźle bić z myślami XD
0
aha uciekaj uciekaj ... razem ze swoimi argumentami "przyjacielu Guardioli" XD ha ha ha. Przecierz ty nawet nie rozkminasz o czym ja do Ciebie mówie :)
0
Uhm. twoje za to nie są śmieszą nic a nic. " Gość u Guardioli by nie zagrał więcej niż 10 meczów" znasz Guardiole? Może rozmawiałeś z nim na temat Gomesa? No tak pewnie to twój ziomal bo się na niego powołujesz XD. Jeśli nie to ..... się nie ośmieszaj :)
I czytaj ze zrozumieniem - napisałem jak wół że go nie bronie tylko nie zgadzam się z takim jak twoje podejściem. No ale cóż klapki na oczach i dzida do przodu co ? :)
1
W przeciwieństwie do Ciebie nie jestem ja hejterem. Jeśli Valverde go wystawia to będę go wspierać bo nosi naszą koszulkę a poprzednie mecze w jego wykonaniu były bardzo dobre. Szczególnie po tak wspaniałym meczu nie mam zamiaru skupiać się na wylewaniu pomyj na pojedyńczych graczach. Wszyscy trzej których wymieniłeś nie nadają się jeszcze na takie mecze. Wymiekają na meczach o wiele mniejszą stawkę, a nikt nie chce ryzykować bo walczymy o WSZYSTKO jak zwykle. No ale się znasz to byś wystawił ;).
PS. nie jestem obrońcą Gomesa tylko krytykiem osób podobnie wypowiadających się do Ciebie na tematy o których nie mają za bardzo pojęcia. Pisałem troszkę wyżej Gomes jest bardzo dobrym piłkarzem (zjada tych trzech wymienionych przez Ciebie na śniadanie), ma jednak problem z przystosowaniem się do Barcelony. Troche szacunku jednak mu się należy bo reprezentuje nasze barwy