sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie da się go nie lubić. Wszystkim przykleił banana tym tańcem :)
58
Gimby i tak bedo hejtowac bo nie kiwo ;)
0
W LM ma taki sam jak Messi. Natomiast w kraju .... ;)
0
Messi w tym sezonie ma szanse na zdobycie 6-stej piły. CR jakby ją zdobył to by nieźle przyfarcił moim zdaniem - nawet jakby wygrał tą LM w co nie wieżę.
8
Świetny filmik. Lubie go oglądać jak był gówniarzem :)
2
Czemu? Chodzi Ci o to że CR ma tyle samo ? Ja liczę że sprawiedliwości stanie się za dość i Messi zdobędzie jeszcze jakąś.
1
Żyje dość długo by porównywać - według mnie najlepszy ... ale na pewno są tu jeszcze starsi ;) Pytanie tylko czy kiedyś futbol był na tak wyśrubowanym poziomie co dziś.
0
Turbine to ci wymienią na samym końcu jak już "nie będzie nic po drodze do wymiany" XD
0
Też miałem taki przypadek z turbiną i tak to wyglądało. Tylko że ja jeszcze dojechałem (z duszą na ramieniu) do uczciwego mechanika ;). Kopcił jeszcze troche nawet po wymianie bo olej był rozlany w tłumiku. trza było przepalić
0
Będzie jak na filmie : "Przeproś Panią i oddaj samochód" ;P
0
No to nieźle ciocie pojechali w tym serwisie. Ja bym wziął jakiegoś karka albo dwóch (na pewno wezmą mniej niż wtryski :P) i pogadał z właścicielem a do sądu swoją drogą.
0
oby, oby ;)
0
Czyli Dembele jest rozpatrywany na razie przez Valdka jako rezerwa raczej :(. Nie ma co się spodziewać go w pierwszym składzie nominalnej jedenastki
0
Podejrzewam ze Leganes w formie z naszego pucharu zjadło by wczorajsze PSG bez problemu ;). Ogólnie to rozczarowanie straszne tym Paryżem. Nie wiem jakim cudem oni rok temu z nami wygrali 4:1.
0
A PSG miało być takie mocarne. Topowy faworyt do wygrania LM w tym sezonie ;)
1
Jeśli nie odpadniemy to trafią nie ma innego wyjscia ;)
0
3 najlepszego ? to kto tam zajmuje 1 i 2 miejsce ? Bo mi się matematyka nie zgadza ;)
16
Kazio to w ogóle jest trochę śmieszny ;)
0
CO Pastore dziś lipe grał to jego. Jego powrót po stracie piłki (padła wtedy druga bramka) mnie poraził XD
0
O z tym się nawet zgodzę. TO może rzutować na morale tego zespołu.
0
No nie wiem. Obok Ibry był Cavani. Ja urugwajczyka zawsze bardzo ceniłem. MIeli też tego francuskiego trenera który był dobrym fachowcem. Zawsze był Verratti, Thiago Silva, Rabiot. To bardzo dobrzy gracze.
0
Wcześniej mieli innych trenerów. Zespół zawsze niby przepełniony mega gwiazdami (Ibrahimovic) i zawsze ta sama historia. Emery tu nie ma nic do rzeczy ale faktem jest że nie pomaga ;)
0
Ja nie wiem jak gracze PSG nie mają dość tego bełkotu że za rok powalczą o LM. Mają Neymara, Mbappe toż to dwie perełki w dzisiejszym futbolu a i tak ta otoczka braku zaangażowania wylewa się i zjada tam wszystko i wszystkich. Naprawdę na papierze mają mocny zespół ale brak im ... zespołu - ducha zespołu. Ja na miejscu co lepszych graczy to uciekałbym stamtąd gdzie pieprz rośnie jeśli mają jakieś ambicje. Tam panuje jakaś zła energia w tym klubie chyba.
6
Ale to twoje argumenty. Oglądam każdy mecz Barcelony i nie muszę latać po statach żeby widzieć że Suarez nie nadaje się do tego zespołu. To Ty mi tu wyjeżdzasz z najlepszą asystą w ogóle !!! XD. Nie dziwota że nie chcesz kontynuować dyskusji wystarczająco już się tą asystą skompromitowałeś. Według Ciebie mam sprawdzać każdą głupotę napisaną przez fanatyka dziwnego talentu ?
8
nieco .... to dobre określenie ;)
1
Pytam Ciebie - podpierasz się "najlepszą asystą pomocnika w sezonie a może nawet najlepszą ogólnie" XD (dobre to jest) to chyba wiesz o czym mówisz ? Jeśli dajesz taki argument to go proszę uwiarygodnij. Człowieku zagrał 1 może 2 mecze w miarę dobre kilka ładnych miesięcy temu. Później dostawał szanse ale każdą z tych szans partolił. Nie tyle nie pomagał co przeszkadzał grać zespołowi. I tak masz racje - w nagrodę za te wyczyny został skreślony z zespołu. Brawo za decyzje dla trenera. Tak BTW Vermalen dostał szanse nie raz na kilka spotkań a raz na kilka miesięcy, tak więc wiesz jak ktoś jest dobry to takie wymówki są niepotrzebne ;)
5
Kiedy to było ? przypomnij bo ja juz nie pamiętam za bardzo. Ile później dostał szans w których nie tylko nie pomagał ale i przeszkadzał drużynie ?
1
Ok moje niedopatrzenie. Ale pomijając już tą kwotę on po prostu gra słabo.
2
Faktycznie dziwne że go nie wystawiają. 800 tysi za każdy mecz jak kilka ostatnich. XD. To na pewno nie wina Denisa ;) Chyba nie myślał że z powodu odrzucenia ofert może grać taki piach imiec pewne miejsce w wyjściowej 11.
0
No fakt ostatni mecz mu ładnie wyszedl