0

Oho ... dobre pytanie ;)

0

Serio jaracie się snami z piłkarzami ? Nie lepiej laski jakies ?

0

Nie przesadzajmy pośmiewiskiem to byli zaraz po odejściu Alexa. Teraz w końcu są na drugim miejscu i jakiś tam poziom trzymają ;)

0

Bardziej żenujące są wpisy roszczeniowe niż chwalące kogoś. Na ale jak już puściłeś bąka to smród jest i też musimy z tym żyć ;)

0

Zaszczeliłeś mnie XD

0

Mecz będzie wyrównany a my musimy ich wyczekać. Takie moje zdanie.

1

Oczywiście że słusznie się martwisz - trzeba mieć klapki na oczach aby nie widzieć tego że Chelsea jak się zepnie to może nas przeorać. Wystarczy że strzelą 1 bramkę i zamkną drzwi na 11 kłódek. Nie raz to widzieliśmy że z dobrą obroną jest mega ciężko. kluczem jest utrzymać wynik i czekać na ich błędy. W końcu zaczną się otwierać - podejrzewam że Conte zmieni taktykę dopiero na ostatnie 15 minut. Dużo osób tu chce grać ofensywnie, bo przecierz jesteśmy Barceloną i to nasze DNA ;) ... nawet nie chce myśleć o takim podejściu do tego meczu. Trzeba zagrać dokładnie tak samo jak w pierwszym meczu ale jeszcze 2x dokładniej w obronie aby taki WIlliam piłki nie powąchał na naszej połowie.

1

Maseczka pewnie liczy na jakieś kary dla nas pisząc to.

1

Kolego w piłce chodzi o wygrane. Piękna gra jest ważna ale ja nie lubię jak moja drużyna grając pięknie jest jechana przez taktyczne maszynki pokroju Bayern czy Chelsea. W piłce taktyka i dyscyplina jest równie ważna jak nie ważniejsza co polot ale finalnie i tak liczą się wyniki czy tego chcesz czy nie chcesz. Postulujesz że powinien grać Dembele bo jest uzdolnionym technicznie grajkiem ale ja mam to gdzieś dla mnie liczy się to aby przejść Chelsea i wygrać LM. Dembele będzie jeszcze wychodził w podstawie w naszym zespole. To jest ułańska fantazja wypuszczać takiego młokosa na taki mecz. Ale w sumie być może Waldek nie będzie miał wyjścia i go wystawi ;)

0

Dokładnie jeden - no naprawdę to jest często. 99% drużyn by tego nie wykorzystało

1

Da się też przegrywaac w taki sposób. Nie jesteśmy jedyną drużyną na świecie mająca topowych graczy. Las palmas fakt zagraliśmy słabo ale Chelsea to Chelsea jakbyśmy zagrali ofensywna Pile to by nas skarcili tak że teraz modlilibysmy się o rrmontade jak z psg. Dembele to szczeniak który psychicznie jeszcze nie jest gotowy by być równorzędnym partnerem dla messiego i iniesty w tak ważnych meczach. To po prostu widać. Masz pretrnsje do kolegi ze zarzuca cj rozpieszczenie ale tak to wygląda. Rozgrywany fantastyczny sezon a ty masz problem ze gramy brzydko. Mu basza gra się podoba - szczegolnie wyniki.

0

Trochę racji masz liczę że Iniesta zagra. Ale biorąc pod uwagę styl Chlelsea chyba już wolę Gomesa niż Dembele na ten mecz.

1

Czego ty przyjacielu oczekujesz ? Barcy Guardioli ? Mamy lige z przewagą 8 punktów i 15 nad Realem. Puchar też już prawie nasz. Dochodzimy rekord realu bez porażki. Jedynie lm jeszcze nie tak różowo. Ja naprawdę rozumiem narzekania ale ty ciesz się tym momentem bo jak Messi skończy karierę to przejdziesz depresję jak Gomes teraz przechodzi. Powiem Ci coś co byc może Ci umyka. Barca grająca pięknie i skutecznie przez tak dlugi czas to był ewenement na skalę światową. Radzę zejść szybko na ziemię bo w niedługim czasie może zacząć mocno boleć ;)

2

Dodaj jeszcze że długo ;).

0

Po prostu ludzie ufają trenerom. Proste. Ci uparcie stawiają na Gomesa z jakiś powodów. Na logikę widzą w nim coś na treningu. Denis natomiast krzaczy tak samo jak Gomes albo i gorzej. Gomesowi natomiast współczuje z powodu gwizdów i zachowania kibiców a nie dlatego że sobie nie radzi.

0

Najlepszy scenariusz dla niego i dla Barcelony byłby wtedy gdyby chłopakowi blokady odpuściły i zaczął grać na swoim poziomie.

4

On i wielu innych którzy teraz boją się japy otworzyć jak widzą że normalni ludzie naprawdę go wspierają.

4

Zamilcz ... wstydu oszczędź.

9

Liczę na przekonujące zwycięstwo. Zawsze chciałem aby Barca pokazała im miejsce w szeregu. Niestety ich taktyka i profesjonalne podejście do meczów z nami zawsze powodują że są dla nas ciężkim przeciwnikiem. Autobus - nie autobus ale cholera robią robotę a liczy się wynik końcowy.

0

"Właściciel PAOK-u wszedł na boisko z pistoletem i groził sędziemu" czy ja dobrze to przeczytałem ? O masakra jakas. COś było:


1

My graliśmy defensywnie ??? XD My raczej na nich siedzieliśmy oni siębronili i kontrowali. Robili to bardzo zacnie

0

Bo chłopak ma braki i często traci piłę ? Może dlatego ? Oczywiście pomijając jego ofensywne walory - naprawdę wy tego ne widzicie ????? Czyżby Chelsea w pierwszym meczu nie bazowała na takich właśnie przechwytach uskuteczniając swoją taktykę ?

4

Można pięknie w dupę dostawać jeśli to lubisz. Ja wolę jednak nie ;). A Barce z tamtych lat zawsze pamiętam. Zacząłem kibicować jednak trochę wcześniej i rozumu mi nie odjęło po mega składzie w ostatnich latach. Wole na zimno ograć Chelsea niż na gorąco dostać po tyłku i rozwalić piękne widoki na ten sezon przez kozaczenie ... bo mamy Dembele :). Dembele za rok będzie wychodził w podstawowej jedenastce i będzie zamiatał teraz wolałbym jednak nie - na tym szczeblu.

0

Szanuje - lecz ja bym nie dał ;). Uważam to za zbyt duże ryzyko. Tak jak pisałem wcześniej puściłbym w drugiej połowie jak mecz sie już ułoży.

3

Na pewno ilorazem inteligencji nie grzeszą ludzie którzy wystawiają nieogranego małolata na taki mecz. Kolego trochę mnie obrażasz swoimi sugestiami.

PS czyli widzę dobrze zapamiętałeś ostatni mecz Dembele z Malagą ;)

2

Nie chodzi o to. Uwielbiam Dembele i te jego przebłyski polotu. Problemem jest to że to gówniarz jeszcze. Ciśnienia takiego meczu i starzy wyjadacze nie wytrzymują. A Chelsea pokazała że umie trzymać naznaczone przez trenera strategie jak bulterier boczek.

9

Wszyscy co upychają Dembele do pierwszego składu z Chelsea chyba nie chcą awansować dalej. Jego kolej nadejdzie. To jednak nie jest mecz dla niego chyba ze na końcówkę przy dobrym wyniku.

1

A czy ja wieszcze potrójną koronę ? Tak czy siak jest to na razie tak samo abstrakcyjne jak 3 LM dla was.

2

z ostatnich 10 minut ? XD. dobre. no ale zawsze możesz mieć nadzieje. rewanż z PSG był meczem bez przeciwnika więc formy bym się tam nie doszukiwał.

0

Sam Ronaldo wam tego pucharu nie wygra ... wystarczy że się spotkamy po drodze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?