sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta dzis grał tragicznie w 1 połowie go nie było
0
Oni nie mogą próbować dowieźć tego wyniku bo Roma nas rozwali na samym końcu. Muszą strzelić jedną bramkę nie wierze że skończy się 0:2
0
Może .... . Jakoś Pablo nigdy u nas nie był jakoś szczególnie popularny do momentu wpadki Waszczykowskiego. Ale oczywiście możesz to rozkminiać tak aby Ci pasowało pod siebie.
0
"San Escobar" mówi Ci to coś ?
0
Taa jasne teraz wystarczy że ktoś nawet w domyśle się określi politycznie i już leci stado myślące inaczej. Jak tak patrze na nick kolegi - Escobarcelonista - to raczej nie lubi PIS'u więc spokojnie nie musicie go rozrywać na strzępy.
7
Kurde ale go zaatakowaliscie. Po prostu bestie. Nie widać że przytoczył to z jakiego źródła ? Jak wół napisał w nawiasach skąd to wziął. Teraz to ludzie by się pozabijali za poglądy.
0
W zasadzie to już nie ma ;)
0
Jakby nie patrzeć mają raczej łatwiej ;)
0
Tak patrze w te tabele i może by tak puścić Valencie w pogoń za "sukcesem" ;). Żarcik oczywiście. ... taki rubaszny XD
0
aaaa no ok. trochę rozjaśniłeś. Tak tego nie odbierałem w sumie.
0
Ja bym chciał szpaler ale nie od nich ;). Sporo drużyn w La-lidze może nam go zrobić jeśli już będzie się należał ;). To ciśnienie sztucznie wywoływane jest chore. Bo co tylko Real może robić szpalery czy jak ?
1
Byłoby śmiesznie jakby jakaś inna drużyna zrobiła nam szpaler ;)
4
No nie wiem co Salah szalał z Man City to też jego.
1
Fajny nick ziom :)
1
Było było. Faktycznie Samu był wko.... ny ostro. Ale Mats jak nie ma komu podać to powinien wy .... ac puki małe. Niepotrzebnie ryzykuje ;)
0
Chociaż ta perspektywa
(25 sec.) faktycznie sugeruje że nurkował ;) - widać że zostawił z tyłu tą nogę. ehhh ściemniacz jeden.
0
Nie chce wywoływać gówno-burzy. Z tej perspektywy tak to wygląda ale jeśli Semedo wjechał mu (przynajmniej troszkę) w nogę która stała na ziemi i ją przesunął w stronę drugiej nogi to podciął się z winy Semedo właśnie. Wydaje mi się że tak właśnie było niestety :(.
1
Szczególnie chętnie by przerwał jakby Barcelona ten finał wygrywała ;)
0
Jeśli jemu by tą bramkę zaliczyć to strzelił zdaje się ręką ;)
5
OMG ... ciężko to nawet skomentować, ale ok każdy ma prawo do opinii. Pozdrawiam.
4
czekaj czekaj ... kim dyrygował ? Rivaldo i Kluivertem ? Kolego ja rozumiem bujna wyobraźnia ale trochę popłynołęś. Oni kończyli przygodę w Barcelonie jak on dopiero co się wbijał do składu ;). Byc dobrym piłkarzem a dobrym trenerem to 2 różne sprawy przykładów jest multum. A taka pewność jak u Ciebie jest śmieszna - nie masz pojęcia jakim będzie trenerem. Tak jak napisałem trzymam za niego kciuki ale chyba powinienem być pewny jego sukcesu bo zaraz zaczniesz mnie wyzywać XD. Tak BTW Xavi wypłynął na szerokie wody w dopiero w erze Guardioli.
0
Dokładnie gdyby Messi dawał ciała przez pół zesonu i odpalił to fajerwerki byłyby podobne jak nie większe.
0
Messi w oczekiwaniu na godnego przeciwnika ;P
4
Komentarz usunięty
1
Ja tam się za bardzo nie nastawiam że Xavi będzie jakimś mega trenerem. Nie wszyscy to coś mają. Jego osobowość wydaje się "zbyt miękka" ale trzymam kciuki oczywiście.
7
Proponuje wejdź na stronę realmadryt.pl. Przeczytaj jakikolwiek przegląd prasy i komentarze pod nim. Później zacznij od moralizowania swoich kolegów, Tam też jest ogrom pracy w tym aspekcie ;) Podejrzewam że docenisz później jednak dość uprzejmą atmosferę na stronie FCBarca.com (pomimo wszystko) ;). Wiele osób Cię tu szanuje u Was chyba to by nie przeszło w odwrotnej odsłonie ;)
0
Bo to wszystko później na biznesy się przelicza ;)
3
widzieli ? XD ?
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/761712423952377/
3
5 złotych piłek ;)
0
Chyba rozmawiamy o Messim ;)