3

Messi chodzi tak od 10 lat a jak dochodzi do podliczenia statystyk i jego wpływu na mecz to nagle wychodzi że pomimo "człapania" wyprzedza wszystkich o kilka długości. Poza tym jak na niego to on akurat w tym meczu naprawdę zapierniczał.

0

No właśnie piszesz od wielu lat a Valverde jest tu pierwszy sezon. Zwalnianie go to głupota. Swoje sukcesy z nami i to kolosalne już osiągnął na samym starcie. Jak na początek sezonu to zjada wszystkich poprzedników. Fakt zawalił ten mecz strasznie - Messi miał prawo się na niego wk .... ć bo pogrzebał marzenia setkom tysięcy przez swoją indolencję (oczywiście nie tylko on), ale zwalnianie go teraz jest po prostu kretynizmem. Musi tu zostać jeszcze jeden sezon - myślę że wyciągnie konsekwencje.

0

Wiem że nie pierwsza i nie ostatnia. Ale styl .... styl mnie rozwalił. Oni naprawdę nie mieli prawa położyć takiej lachy na tm meczu. Za dużo kalkulacji a za mało zwykłej pracy piłkarza. Samuel pierniczy o podwyżce Iniesta ma rozdwojenie jaźni - sam nie wie czy jest jeszcze graczem tego klubu. I później takie pierdy wychodzą. Jak nie sa w stanie skupić się na pracy to buty na kołek i hawaje kurna.

0

Oczywiście że masz racje z motywacją. Ten mecz mnie rozpierniczył - nie mam ochoty na co poniektórych graczy nawet patrzeć przez ich motywację właśnie. Ale uczciwie trzeba przyznać że było kilku graczy którzy walczyli, gryźli ziemie ale sami nic nie mogli wskórać koledzy zawodzili trener nie widział meczu - doskonale rozumiem wkórw Messiego. A co do oceny procentowej to 50/50.

0

Ja nie czytam nawet takich wpisów. To są dzieci. Dla mnie to nie są żadne istotne wpisy. Wymieni se jeden z drugim trenera w Fifie dobrze mu pyknie kilka meczy i napisze później że już wie kto ma zastąpić Valverde.

1

Dokładnie trener jest od tego by reagować jak zawodnicy zawodzą. A to że zawodzili widział każdy obserwator .... tylko nie trener ;). Długo będę miał zadrę do kilku graczy + Valverde za ten mecz :(

2

halo halo a kto go zwalnia ? To że Messi mu powiedział kilka słów prawdy nie znaczy że ktoś go zwalnia. Każdemu przyda się opi... ol w życiu aby wyciągnął wnioski.

1

Myślę że Waldek to inteligenty facet i wyciągnie wnioski pytanie tylko czy Barcelona będzie cierpliwa na jego wychowywanie jako trenera.

1

Tak dali dupy ale nie wszyscy. Było kilku którzy walczyli i mają prawo być wkó .... ni że trener nie zareagował gdy potrzebowali tego najbardziej. Do wymiany był na 100% Iniesta, Umtiti i to było widac już po 1 połowie. To są na tyle ważne pozycję że rozwalały WSZYSTKO w tym meczu. Jeśli walczysz ale co 10 sekund dopada Cie z furią 2/3 graczy przeciwnika bo koledzy są rozkojarzeni lub mają pełne gacie, związane nogi i Cie nie wspierają to co najwyżej możesz z bezsilności wyć. Do tego trener nie reaguje. Wina trenera jest kolosalna ale oczywiście duża część zespołu dała ciała.

3

Messi miał racje i tyle w temacie. Swoją drogą ciężko prowadzić zespół mając geniusza w składzie który "na żywo" widzi więcej niż trener. Jak dla mnie było kilku którzy starali się postawić w tym meczu Romie: Messi, Pique, Rakitic może Suarez, Roberto też walczył ale niestety jest zajechany. Trener po pierwszej połowie powinien zdjąć Samuela kosztem Vermalena. o wiele wcześniej powinien wejść Dembele (kilkanaście minut po rozpoczęciu drugiej połowy). Na pewno też Iniesta po pierwszej połowie powinien zostać zmieniony. No ale aby zrobić takie zmiany potrzebny jest trener trochę z większymi jajami. Gra się o wysokie cele to i decyzje są kontrowersyjne (dla niektórych oczywiście)

3

Ja nie widziałem chyba nigdy

1

Zmienili obrazek jak dali aktualizacje ;) Wiem że teraz to De Rossi :)

2

Czekaj, czekaj ... mówisz że Messi się ich pozbył ? XD

0

No Naingolann go na zdjęciu goni ... pewnie dogonił ;)

0

Racje miał ... niestety. Barcelono nie tędy droga. Boniek zawsze umiał powiedzieć coś w punkt.

1

Jurgen Klopp.

0

Rakieta nie jest u nas typem kreatora jak Coutinhio czy Inesta (w takiej roli w jaką akurat trener go wciela teraz - to że umie się w tym odnaleźć też swiadczy o jego boiskowej inteligencji) w tym sezonie gra spektakularnie wraz z Busqetsem i tyle w temacie z mojej strony. W Sevilli miał zadania ofensywne i błyszczał tak jakbyś chciał aby błyszczał teraz u nas. To jest mega utalentowany gracz który robi dokładnie to o co trenerzy go proszą.

0

Uhm ... tylko w lidze mistrzów - dość ciekawa przypadłość ;)

0

Co do Rakiety NIE ZGADZAM się z tobą w 200% i nie przewalajmy się swoimi argumentami bo nie mam na to ochoty ;) Pozdrawiam.

0

Denis .... chłopaku nie szalej. Zagra jeszcze z 1 dobry mecz i będzie piach. ja czekam na tego Arthura może się u nas sprawdzi. Ale reszta ok.

0

Pierwsza połowa w wykonaniu Inesty to było po prostu dno i metr mułu. Jestem w stanie zrozumieć to poniekąd ten gracz nie umie sobie radzić z tak brutalną grą - a Roma grała ostro na granicy czerwonych kartek. No ale cholera czasami trzeba jednak zaryzykować i wstwić tą głowę tam gdzie inni przysłowiowo boją się wstawiać nogi- szczególnie gdy marzenia odpływają w siną dal i wszyscy to widzą. Moim zdaniem (tu pewnie hejt poleci) Gomes spokojnie ogarnął by środek pola jakby grał od początku. Co jak co ale Portugalczyk ostrej gry się nie boi - jest silny, wielki i nie raz przeciwnicy to "poczuli" no ale trener tego nie wiedział oczywiście - akurat w tym meczu kurde dostał zaślepki na Gomesa - bo tak to wstawiał go na potęgę jak była potrzeba bardziej technicznej gry do której Gomes nei bardzo się nadawał.

0

Mi nie do końca (nie po wczorajszym meczu) - wczoraj był chyba najgorszy na boisku wespół z Umtitim. Przyjdzie czas na żal po nim ale dziś nie mogę na niego patrzeć mając świeżo w pamięci jak żenująco wczoraj grał. Taki zawodnik powinien dawać pewność w środku boiska. Wczoraj Iniesta nie istniał. Jego "smutaskowe" wypowiedzi mnie tylko irytują. LM miał w swoich rekach parenaście godzin temu i nic z tym nie robił.

0

To znaczy że cała once de gala położyła lache na ten mecz? Valverde jest winien zmian ale bez zaangażowania to on se może je robić.

0

To była kompromitacja. Inaczej tego widzieć nie umiem. Przebija nas tylko psg z zeszłego roku, chociaż pewien nie jestem. Przypomnieć Ci zaliczkę jaka mieliśmy ?? ... No i to była Roma. Brak słów. Za dużo się pierniczylo o spacerku przed meczem i oszczędzaniu sił na lalige.

0

Dlaczego piłkarze zareagowali dopiero jak było 0:3?????

0

Iniesta wczoraj był jednym z prowodyrow tej wtopy. Grał tragicznie. Jakoś mnie te jego maślane oczy nie ruszają po tym co odstawił w tak ważnym meczu. Jego straty wrecz go osmieszaly.

0

Dzi]ś moim zdaniem od początku zawodził Iniesta. NIE GRAŁ NIC - Gomes powinien wejść za niego na tak brutalną Rome już po pierwszych jego (Iniesty) "Jaskółkach"

9

TO nie Gomes był powodem tej kleski

4

Jak tam wpisy naszych orłów na twiterach i innych facebukach ? Wspaniała praca praca wykonana ? Wszyscy patrzymy w jednym kierunku ?

0

Dzisiaj Barcelona cholernie straciła ze swego prestiżu. Piękne duchy odchodzą niestety w niepamięć :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?