26

Ta Suarez na ławę a Rakitic drewno.... Ciężko się czyta takie fantazje ;)

0

Meczyk Hiszpania - Argentyna zapowiada się wybornie :)

0

Czyim kosztem ? Pique ? Umtiti ? Było wiadome że będzie zmiennikiem. Jak na razie pierwszy garnitur gra. W obwodzie jest jeszcze Vermaelen który po prostu jak gra to jest kozakiem.

0

Dawno holokaustu nie było. Znowu stanie się coś mega okrutnego i później przez 50 lat będziemy pierniczyć farmazony żeśmy z tego wyrośli ;)

2

Ogólnie "człowieczeństwo" to słowo trochę jest na wyrost napompowane jeśli chodzi o ludzi. Zawsze rasa ludzka była jest i będzie najgorszym gatunkiem na ziemi i najgłupszym zarazem. Chciwość, krótkowzroczność, egoizm, hedonizm, okrucieństwo ... nigdy się tego nie pozbędziemy bo taką mamy naturę - to jest cholernie przykre bo prowadzi nas do samounicestwienia. Biorąc pod uwagę historię i teraźniejszość raczej trzeba być optymistą by sądzić że coś się zmieni w tej kwestii.

1

Było o tym. Ze Aimar był jego idolem piłkarskim z młodszych lat.

2

I dodam że porównania jak najbardziej na miejscu.

4

Fajnie markuje podania, gra ciałem, dobrze odbiera i podaje. Ogólnie nieźle kontroluje chyba tempo gry. Fajnie się zapowiada chłopak.

0

Było sporo dobrych reprezentantów co chlali w opór. Np Paul Gascoigne.

2

Dla Denisa chyba każdy jest niedoścignionym wzorem XD

1

Specjalnie tego nie powiedział co by dostać podwyżkę. Strasznie słabo to wyszło.

0

Wiecznie ambitny projekt :P

0

chodziło mi oczywiście o grand derbi ;)

0

Powinien kryć CR'a w derbach - żelek by był troszkę zaskoczony ;)

12

Przecież on by tam nawet minuty nie dostał przy Albie i Dignie. Po za tym jest zbyt delikatny jak na obrońcę.

0

Mnie tam też on szczerze wk ... ia za te bramki :) Ale przynajmniej ciekawie jest że się przebudził ;). Tak to tylko kupony i rozpływanie się nad Messim. Teraz można Crka pohejtować trochę nie tylko za fryzurę ;P

2

Eee tam. Ludzie lubią żyć emocjami. CR7 nastrzelał i zrobiło się ciekawie ;) W lidze przecież ciśniemy - emocje podupadły z powodu przewagi. Puchar - został ostatni mecz za jakiś czas więc nie czas na jaranie się. LM dostaliśmy lajtowego przeciwnika ... Dobrze że Ronaldo nas trochę ożywił swoimi bramkami. Ależ on mnie wkór ..... ;P

0

Ja dam tylko zielonego bo nie chce prowokować ;)

2

Niesamowity jest ten Salah. Toż to angielska liga jest. Kane też dobry ale zdaje się kontuzja go dopadła.

0

TO ciebie właśnie powinno zastanowić bo właśnie dlatego nie powinieneś pisać że "nie zasługuje na obecność na boisku".

0

Tak ty wiesz lepiej od trenera.

1

Mea cupla :) ale to wszystko tłumaczy XD.

8

Wystawi Messiego i pozamiatane ;)

1

Messi nadgoni troszkę zapewne

12

O ho ho. Co to się dzieje się. Płaczka nie dali.

9

Barca, Juve, Bayern, City

9

Zbiera na Neymara

0

Czemu ciekawa ? PSG pokazało z jakimi ciężkimi portkami wychodzi poza swoje podwórko ostatnio, ba w zasadzie pokazuje to co sezon. Tylko zawsze media nakręcają po transferach szejka że teraz to niby silni a co sezon i tak bryndza z nędzom. PSG brakuje charakteru czego na pewno nie brakuje Juve.

3

Spokojnie ... moim zdaniem to Real będzie miał ciężko i odpadnie. Juve to nie PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?