sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Ta Suarez na ławę a Rakitic drewno.... Ciężko się czyta takie fantazje ;)
0
Meczyk Hiszpania - Argentyna zapowiada się wybornie :)
0
Czyim kosztem ? Pique ? Umtiti ? Było wiadome że będzie zmiennikiem. Jak na razie pierwszy garnitur gra. W obwodzie jest jeszcze Vermaelen który po prostu jak gra to jest kozakiem.
0
Dawno holokaustu nie było. Znowu stanie się coś mega okrutnego i później przez 50 lat będziemy pierniczyć farmazony żeśmy z tego wyrośli ;)
2
Ogólnie "człowieczeństwo" to słowo trochę jest na wyrost napompowane jeśli chodzi o ludzi. Zawsze rasa ludzka była jest i będzie najgorszym gatunkiem na ziemi i najgłupszym zarazem. Chciwość, krótkowzroczność, egoizm, hedonizm, okrucieństwo ... nigdy się tego nie pozbędziemy bo taką mamy naturę - to jest cholernie przykre bo prowadzi nas do samounicestwienia. Biorąc pod uwagę historię i teraźniejszość raczej trzeba być optymistą by sądzić że coś się zmieni w tej kwestii.
1
Było o tym. Ze Aimar był jego idolem piłkarskim z młodszych lat.
2
I dodam że porównania jak najbardziej na miejscu.
4
Fajnie markuje podania, gra ciałem, dobrze odbiera i podaje. Ogólnie nieźle kontroluje chyba tempo gry. Fajnie się zapowiada chłopak.
0
https://www.google.pl/search?q=Gascoigne&client=firefox-b&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiKtqrOu_rZAhXFYpoKHdKpD3oQ_AUICigB&biw=1920&bih=945
Lumpuje troche ;)
0
Było sporo dobrych reprezentantów co chlali w opór. Np Paul Gascoigne.
2
Dla Denisa chyba każdy jest niedoścignionym wzorem XD
1
Specjalnie tego nie powiedział co by dostać podwyżkę. Strasznie słabo to wyszło.
0
Wiecznie ambitny projekt :P
0
chodziło mi oczywiście o grand derbi ;)
0
Powinien kryć CR'a w derbach - żelek by był troszkę zaskoczony ;)
12
Przecież on by tam nawet minuty nie dostał przy Albie i Dignie. Po za tym jest zbyt delikatny jak na obrońcę.
0
Mnie tam też on szczerze wk ... ia za te bramki :) Ale przynajmniej ciekawie jest że się przebudził ;). Tak to tylko kupony i rozpływanie się nad Messim. Teraz można Crka pohejtować trochę nie tylko za fryzurę ;P
2
Eee tam. Ludzie lubią żyć emocjami. CR7 nastrzelał i zrobiło się ciekawie ;) W lidze przecież ciśniemy - emocje podupadły z powodu przewagi. Puchar - został ostatni mecz za jakiś czas więc nie czas na jaranie się. LM dostaliśmy lajtowego przeciwnika ... Dobrze że Ronaldo nas trochę ożywił swoimi bramkami. Ależ on mnie wkór ..... ;P
0
Ja dam tylko zielonego bo nie chce prowokować ;)
2
Niesamowity jest ten Salah. Toż to angielska liga jest. Kane też dobry ale zdaje się kontuzja go dopadła.
0
TO ciebie właśnie powinno zastanowić bo właśnie dlatego nie powinieneś pisać że "nie zasługuje na obecność na boisku".
0
Tak ty wiesz lepiej od trenera.
1
Mea cupla :) ale to wszystko tłumaczy XD.
8
Wystawi Messiego i pozamiatane ;)
1
Messi nadgoni troszkę zapewne
12
O ho ho. Co to się dzieje się. Płaczka nie dali.
9
Barca, Juve, Bayern, City
9
Zbiera na Neymara
0
Czemu ciekawa ? PSG pokazało z jakimi ciężkimi portkami wychodzi poza swoje podwórko ostatnio, ba w zasadzie pokazuje to co sezon. Tylko zawsze media nakręcają po transferach szejka że teraz to niby silni a co sezon i tak bryndza z nędzom. PSG brakuje charakteru czego na pewno nie brakuje Juve.
3
Spokojnie ... moim zdaniem to Real będzie miał ciężko i odpadnie. Juve to nie PSG.