0

Bo to wszystko później na biznesy się przelicza ;)

3

3

5 złotych piłek ;)

0

Chyba rozmawiamy o Messim ;)

0

Mieliśmy już ostatnio (2-3 sezony temu) taką sytuację było chyba nawet +12 na kilka kolejek przed końcem i skończyło się tylko na przewadze bramkowej czy tam +1. Tak że taka pewność siebie jaką prezentujesz jest po prostu zgubna co pokazuje po prostu nasze doświadczenie.

0

Czy ty zrozumiałeś co ja napisałem w ogóle ? Będziesz kibicował Atletico w jutrzejszym meczu ?

2

ahaa wiele meczy :). Miał czasami po 1-2 wpadki na co 5-6 spotkanie ;). Ale zgadzam się z tobą co do wysokości podwyżki - to za dużo. Powinien dostać hajs ale jeszcze nie aż taki.

12

Że strzelił gola na wage remisu ? wiemy XD.

0

Kolego to jego pierwszy słabszy mecz od DWÓCH SEZONÓW XD. WTF ??

0

Mnie też. Powinien dostać kilka szans.

2

Dokładnie Busi już o linie wcześniej kasował i Rakitic zazwyczaj też to wtedy robił. Dla defensywy pozastawały już wisieniki na torcie. Dziś tego nie było i nie było im już tak łatwo (Umtitiemu i Pique)

0

Lepiej dmuchać na zimne ;)

0

co lol ? Uważasz inaczej ?

0

Druga bramka to trochę bilard ale za pierwszą to wszyscy piłkarze biorący udział w tej obronnej akcji powinni się spalić ze wstydu.

0

Teraz trzeba liczyć na Deportivo jutro - oby to potknięcie nie bylo zbyt bolesne w konsekwencjach.

2

Wiesz to w sumie jest dla nas przykre że nie dajemy rady bez niego.

1

Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Dobrze ze szczęście sprzyja ale czas się skupić i nie popełniać błędów.

3

Nie ten kaliber meczu ;)

1

I utrzymaliśmy passe bez porażki chyba pchniemy ten rekord ;)

0

Nieźle - nie ma Messiego a skład i tak miażdży ;)

2

Rafinhe nam już raz załatwił. Oby nie grał z nami.

0

Ta akcja z Royem musiała być niezła XD

6

Nie no umówmy się Bayern czasami jest w TOP 3 ale Real i Barcelona mają tam wieczny karnet ;)

0

Fakt ale zdjęcie jest "mało korzystne". Wydaje się być przygarbionym troszkę.

0

Też tak myślę - to były mecze towarzyskie i Messi zapewne wraz z Sampaolim uznali że nie musi brać w nich udziału. Przeciążenie jest dla prasy.

0

0

Trochę Małyszem trąci ;)

0

Messi po wczorajszym meczu pewnie do psychologa się udał. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Przecierz wszyscy tu zawsze mówili że Sampaoli to właśnie trener z jajami ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?