sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo to wszystko później na biznesy się przelicza ;)
3
widzieli ? XD ?
https://www.facebook.com/FangolPl/videos/761712423952377/
3
5 złotych piłek ;)
0
Chyba rozmawiamy o Messim ;)
0
Mieliśmy już ostatnio (2-3 sezony temu) taką sytuację było chyba nawet +12 na kilka kolejek przed końcem i skończyło się tylko na przewadze bramkowej czy tam +1. Tak że taka pewność siebie jaką prezentujesz jest po prostu zgubna co pokazuje po prostu nasze doświadczenie.
0
Czy ty zrozumiałeś co ja napisałem w ogóle ? Będziesz kibicował Atletico w jutrzejszym meczu ?
2
ahaa wiele meczy :). Miał czasami po 1-2 wpadki na co 5-6 spotkanie ;). Ale zgadzam się z tobą co do wysokości podwyżki - to za dużo. Powinien dostać hajs ale jeszcze nie aż taki.
12
Że strzelił gola na wage remisu ? wiemy XD.
0
Kolego to jego pierwszy słabszy mecz od DWÓCH SEZONÓW XD. WTF ??
0
Mnie też. Powinien dostać kilka szans.
2
Dokładnie Busi już o linie wcześniej kasował i Rakitic zazwyczaj też to wtedy robił. Dla defensywy pozastawały już wisieniki na torcie. Dziś tego nie było i nie było im już tak łatwo (Umtitiemu i Pique)
0
Lepiej dmuchać na zimne ;)
0
co lol ? Uważasz inaczej ?
0
Druga bramka to trochę bilard ale za pierwszą to wszyscy piłkarze biorący udział w tej obronnej akcji powinni się spalić ze wstydu.
0
Teraz trzeba liczyć na Deportivo jutro - oby to potknięcie nie bylo zbyt bolesne w konsekwencjach.
2
Wiesz to w sumie jest dla nas przykre że nie dajemy rady bez niego.
1
Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Dobrze ze szczęście sprzyja ale czas się skupić i nie popełniać błędów.
3
Nie ten kaliber meczu ;)
1
I utrzymaliśmy passe bez porażki chyba pchniemy ten rekord ;)
0
Nieźle - nie ma Messiego a skład i tak miażdży ;)
2
Rafinhe nam już raz załatwił. Oby nie grał z nami.
0
Ta akcja z Royem musiała być niezła XD
6
Nie no umówmy się Bayern czasami jest w TOP 3 ale Real i Barcelona mają tam wieczny karnet ;)
0
Fakt ale zdjęcie jest "mało korzystne". Wydaje się być przygarbionym troszkę.
0
Też tak myślę - to były mecze towarzyskie i Messi zapewne wraz z Sampaolim uznali że nie musi brać w nich udziału. Przeciążenie jest dla prasy.
0
Ten Leno ? XD
https://www.mirage.com/en/entertainment/jay-leno.html
0
Trochę Małyszem trąci ;)
0
Messi po wczorajszym meczu pewnie do psychologa się udał. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Przecierz wszyscy tu zawsze mówili że Sampaoli to właśnie trener z jajami ;)