0

No fakt ostatni mecz mu ładnie wyszedl

0

Wydaje mi się że wystawiał czasami Mascherano do rotacji. Co do Pique to ja dalej uważam że nie gra jakoś super. Wydaje mi się że Verma jest na ten moment lepszy.

2

Nie podzielam twojego zdania. Verma nie był powoływany fakt ale jak był powoływny u poprzednika to łapał kontuzje po jednym meczu. To może trochę odpychać ;). To że Verma jest dobrym grajkiem wiedział zapewne Waldek od samego początku ale wolał ogrywać pewniejszych (jeśli chodzi o zdrowie) zawodników. Teraz jest ok - nie łapie kontuzji i szanse dostaje. Poza tym z Vermą było tak że problemem były tylko kontuzje jak wchodził to trzymał mega poziom. Z innymi pomijanymi raczej tak nie jest. Wchodzą i zawodzą.

2

Zachowanie kibiców PSG pod hotelem piłkarzy Realu:

http://www.fangol.pl/view/241584/zachowanie-kibicow-psg

Kurde dzicz w tym Paryżu jest niezła.

1

To tak jak Real Madryt

1

Depresja Gangstera - De Niro.

Na pytanie dlaczego zdradza żonę odpowiedział że nie może z nią robić tego co robi z dziwkami. Pytający dalej: czemu ? De Niro: "Zwariowałeś ? ona tymi ustami ..... " ;P

0

A to znasz ?

"ona tymi ustami całuje moje dzieci"

Ciekawy jestem ;)

4

he he he dobre "hejtowanie hejtu" :)

20

Ale As pojechał z tym murem XD

2

To już ? Wymieniamy trenera ??? XD

6

Nie tylko Władek się wkurzył na gwizdy. Oto reakcja Ter Stegena.

http://www.fangol.pl/view/241514/ter-stegen-ma-pretensje

To idealnie ilustruje jaki negatywny wpływ na zespół ma takie kretyńskie zachowanie i jak bardzo szatnia wspiera tego zawodnika ... no ale swołocz wie lepiej :)

2

Sugeruje wizytę w toalecie.

0

Tak mi się wydaje to już nie pierwsza sytuacja gdy wybierał innych nawet jak byli gorzej ustawieni. Coutinho bardzo przypomina Messiego w utrzymywaniu się przy piłce strzały też ma zacne. Muszą się dograć ;)

0

To fakt - widziałem to i utkwiło mi w pamięci. Myślę że jakby podał to Cou by na 100% wpakował brame. Ogólnie wydaje mi się że nasz Messi nie jest zbytnio na boisku przekonany do Brazylijczyka a szkoda ... :(

1

Niekoniecznie. Myślę że zależy mu aby ludzie go wspierali bo takie zachowanie to szlam.

0

Ale tu nie chodzi o obrońce uciśnionych. Wszyscy widzimy że Gomes ma problemy. Tu chodzi o nasz interes. Chyba zależy Ci na tytule La ligi dla Barcelony? Jeśli tak to nie podkładaj jej kłody pod nogi. Bo takie gwizdy to właśnie rozpraszanie zawodników i psychologiczne wiązanie im nóg. +2 a +8 to spora różnica a gwizdy mogły wpłynąć na wynik.

6

Nie zasłużył na gwizdy. To był ważny mecz jeśli kibic rozmyślnie osłabia morale Barcelony to żaden jest kibic i tyle. Reakcja jest albo mądra albo prymitywna. Zastanów się którą doceniasz.

0

Ten mecz był ważniejszy niż "trochę szczerości" a gwizdy nie pomogły. TO nie obłuda trochę niżej użytkownik @pax dość mądrze opisał tą sytuację. Proponuję przeczytać jego wpis.

5

Kurde te gwizdy to jakaś masakra. Gramy mecz z głównym pretendentem do tytułu. Mega ważny bo albo będzie +2 albo +8. Taka różnica jest kolosalna biorąc pod uwagę potknięcia które się zapewne jeszcze wydarzą. A tu debile gwiżdżą na swojego. To już nie ma aż tak znaczenia że Gomes jest słabszy od reszty ale tak się po prostu nie robi bo to wpływa na WSZYSTKO nie tylko na Gomesa (co już powinno wystarczyć). Miałem wrażenie że tam siedziały trole od prześcieradeł a nie kibice Barcelony.

0

Widocznie na coś był potrzebny na boisku. Dla zwykłego kibica gra słabo ale zapewne w destrukcji robi robotę. Tylko idioci na niego gwiżdżą. Nie dziwię się trenerowi że się wkurza na motłoch.

6

Ooo panie. Optymista :)

0

Tak tylko że przeciwnik w tym meczu grał słabo. To nie był trudny teren. Przepraszam jeśli zbyt mocno Ci odpowiedziałem. Pozdrawiam serdecznie.

0

Przecież to widzieli wszyscy kurde nie zakłamujmy rzeczywistości XD. Sędziowie też widzieli tylko milczeli.

0

To podobno Digne zagrał ręka.

0

Proszę Cię .... tak jak napisałem wcześniej jestem w stanie zrozumieć że się oszczędzali na Atletico, rozumiem że sędzia nie pomógł, rozumiem że mieli słaby dzień - spoko każdemu się trafia. Ale twierdzeń zaprzeczających rzeczywistości nie rozumiem. To brzmi po prostu mega słabo.

19

Skoro nawet Madryt trąbi że Lahoz sie skompromitował na niekorzyść Barcelony to coś musi się dziać :)

0

Wiem bo jestem w stanie porównać do innych meczy gdzie poziom jest o wiele wyższy. Myślałem że to nie jest trudne dla większości obserwujących nasze mecze ale twój komentarz wybił mnie z tego przekonania. Nie trzeba tam być i grać by widzieć co przeciwnik prezentuje. Widzę że pretensjonalny z ciebie typ, niech więc będzie w szczególności dla Ciebie - wiem najlepiej :). Zapisz to sobie gdzieś aby później głupio nie pytać.

PS. Czy naprawdę to stwierdzenie Cie nie razi ? "wiedzieliśmy, że to trudny teren, chociaż rywale zajmują miejsce w strefie spadkowej". Skoro znajdują się w strefie spadkowej to znaczy że WSZYSCY ICH JADĄ - to jaki to trudny teren kolego ?

0

Nie dziwota kurde że mu się podobało.

15

Jaki trudny teren. Noż kurde bez przesady z takimi tekstami. Zagrali tak jakby się oszczędzali na Atletico. Jestem w stanie to zrozumieć ale niech nie pierniczą głupot że to był trudny teren !!! Nawet z tak sędziującym Lahozem to był ŁATWY teren.

1

Ależ się biedaczysko musiało w sobie dusić .... :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?