sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Przecież Valverde non-stop rotuje. Dlaczego wszyscy na siłę tworzą jeden jedyny skład. Myślę że z Waldkiem nigdy tak nie będzie. Dembele będzie siedział co 3-4 mecz na ławie. to samo Cou, Iniesta i kilku innych. Nie ma się czym martwić każdy będzie grał i miał sporo minut.
1
Zostawmy to zatem tracącemu cierpliwość Valverde ;)
2
To jest hejt. Tak jak napisałem wcześniej kilka ostatnich meczów w jego wykonaniu było dobrych jak nie bardzo dobrych. Ale wiele osób czeka na jego potknięcie by potwierdzić swoje racje że jest słabym piłkarzem. Jak tylko się zdarzy to lawina leci. Ja uważam że piłkarzem jest bardzo dobrym ale nie wytrzymuje presji w Barcelonie i tyle. Czy naprawde nie możemy się skupić na sukcesach drużyny ? Nie zauważasz że Waldek to mega trener i wyciągnie wnioski a jak nie odpuści i bedzie go wystawiał to znaczy że widzi w nim wartość dla drużyny ? Kurde trochę zaufania chociażby dla trenera - zasłużył na nie. Skoro nic nie wnosi do drużyny to poco trener go wystawia (dość często) ? Może wytłumaczysz łaskawie wydajesz się wszystko wiedzieć.
3
Przepraszam - po prostu znowy tylu hejterów się wysypało po tak dobrym meczu nadal szukamy kozła ofiarnego to jest przykre. Sorki kolego. Reaguje już trochę alergicznie na te wszystkie wpisy szykanujące Gomesa.
0
tylko kto przyjdzie na piątego ? Verma jak gra jest mega kocur.
0
Rakitic w tym sezonie ładnie pracuje. Zawsze porównywano go do Modrica. Myślę że w końcu go przebił jakością.
1
A na co liczysz ? Na słowa typu: "myliłem się - sprzedam go"?. Od czasu do czasu będzie go wystawiał po sezonie się zobaczy. Andre nie udźwignął tego meczu ale kilka ostatnich miał dobrych więc nie podnośmy znowu poziomu szamba.
5
Też na to liczę. Wyglądał spoko te pare minut z Valencią. Imponował pewnością siebie nawet. Musi dostać cały mecz.
0
Jeszcze złoży skarge za to oklejenie
31
Dziś fajne graty od kolegów Cilesen dostał za paradę. Fajnie że są zżyci ;)
0
Podoba mi sie u niego ten kąśliwy strzał. prowadzenie piłki ma na najwyższym poziome. Jedyne co irytuje to jednak straty. Ale Neymar też często tracił. Wydaje mi się że tacy piłkarze tak mają tzn Ci którzy biorą na siebie ciężar prowadzenia gry ( Leo wyjątek of course). Trzeba też dodać niespotykany przegląd pola. :)
42
Dość pewnie się zachowywał. Widać było że starał się kierować linią obrony. Wystawiał ręcę i starał się wszystkich przesuwać no no ... jak na nowego to całkiem fajny charakter.
1
WIiesz, może oni sami to robią. To jest bardzo możliwe wbrew pozorom ;)
1
W niedziele Mina dostanie całe spotkanie ;)
0
Jak kolego nadal płaczesz na Rakitica? Słyszałeś co komentatorzy mówili ? Pewnie przestaniesz odpisywać XD he he
1
Nochal Waldka wyczuje wszystko ;P
1
Wysoko się cenisz podejrzewam że sznurówki możesz im co najwyżej wiązać.
0
Nie kompromituj się. Zajmij się czymś na czym się znasz a piłkę nożną zostaw innym.
0
ha ha przestań się ośmieszać. Napisz petycje do EV oraz skargę do LE że stawiali/ją na baardzo słabego zawodnika. No przecież oni się nie znają na piłce nożnej. To nic że grali w wielkich klubach przez całą swoją karierę która zapewne trwała więcej lat niż ty posiadasz. To nic że trenują/trenowali wspaniałe zespoły. TO nic że zjedli zęby na piłce nożnej. Noż jak ty mówisz że się nie znają to się nie znają jesteś przecież takim expertem że zjadasz ich na śniadanie XD. Kolego ja nie muszę mieć żadnych argumentów dla Ciebie ... dociera ? Mogę się powołać na fachowców którzy swoją wiedzą i doświadzczeniem wciągają Cie nosem kilka razy pod rząd.
4
Kurde nikt nie przewiduje Miny ?
13
Pique przy nim wymięka ;)
0
To już jest jakaś plaga normalnie. Jakby Ivana nie było to dziura w środku pola była by masakryczna. Co bardziej toporni przeciwnicy siła by robili co chcieli z naszymi technikami (no może oprucz Leo ;)). Ale nie wytłumaczysz ...
0
Ten lektor na początku to SLY ? :)
2
Słuchaj nie chce mi się 10 raz tłumaczyć komuś kto szuka tylko atrakcyjnej dla oka piłki jak ważnym jest graczem i co dla nas robi. Niech wyznacznikiem będą mądrzejsi ludzie ode mnie i od ciebie czyli nasi trenerzy którzy cały czas niezmiennie na niego stawiają. Chyba że uważasz się za mądrzejszego i bardziej doświadczonego od Luisa Enrique i Ernesto Valverde w tym temacie ? Jeśli tak to przykro mi że marnujesz swoje trenerskie talenty na negowaniu ich decyzji na jakimś forum w internecie. To trochę musi być upokarzające dla takiego znawcy ;). Swoją drogą - idąc twoją opinią to Ivan ma niezłego farta że tak cieniując wszyscy chcą go do pierwszego składu od 4 lat :)
3
Nie jestem pewien czy ma potencjał.
0
Jutro na godzinę przed meczem wszyscy jak nigdy będą czekać na tytuł "znamy sklady!!!!" ;)
0
Się ceni skubany.
2
Spoko jest ten ich trener.
5
Bo Rakitic odwala czarną robotę w zespole ? Cenią go wszyscy trenerzy odkąd tu trafił ? Może to właśnie ten powód ? XD
8
U Sergiego widać przede wszystkim wzrost pewności siebie. Poprzedni sezon chyba odmienił go w tym aspekcie. Dużo na pewno dała bramka wywalająca PSG z LM w pamiętnej remontadzie. On już gra jakby się czuł że jest wart tego zespołu. Można się śmiać ale brak pewności wiąże nogi niejednemu grajkowi o wiele lepszemu niż nasz Roberto.