1

TAAAAAAAAK JEEEEEEEST

1

No i Waldek zerknął na naszą ankietę ;)

0

ha ha widać jak ludzie przejrzeli na oczy. Ile tu było hejtu na ten transfer :)

0

He he dobra riposta. )

2

Koniecznie po angielsku ;)

41

A małpa czytać nie umie ? Nie gniewaj się ale ten awatar mnie do tego zmusił ;)

13

Real sie czepia bo umoczyli już sezon ostro a teraz gramy z Chelsea i chcą nas wybic z rytmu.

3

A kto z nami gra ? ;P

0

przepraszam ale na jakiej podstawie ? ;)

5

Trener naprawdę dobrze widzi zespół. Gomes nie umie się przystosować Denis po prosu jest za słaby. Cieszy to że w końcu mamy człowieka który widzi jak jest ;) Pewnie Gomes dostanie jeszcze szanse bo to taki typ gracza który w odpowiednich meczach potrafi coś wnieść ale raczej na bank go sprzedamy lub sam odejdzie. Niestety on jest bardzo niekompatybilny z naszym zespołem. Denis natomiast już dawno powinien się obudzić i szukać zespołu na jego miarę bo prz.... li całą karierę myśląc że nadaje sięna Barcelone. Niektórym graczom nasze zainteresowanie niestety łamie kariery a każdy przecież może się mylić ;)

8

Bardzo dobra decyzja trenera :)

2

Dokładnie Mina moim zdaniem 2 w kolejce. Poza tym i tak pewnie szybko dostanie szanse biorąc pod uwagę kontuzje belga. Ale jak zdrowy niech gra bo jest przekozakiem

0

Czy ktoś już tutaj miał problem z nową paczką - prezentem w fifa fut? Wiesza mi gre gdy próbuje ją otworzyć. Ktoś coś czy tylko u mnie tak ? Pozdrawiam.

1

A mi się wydaje że dość łatwo ich pojedziemy jednak. Innych kapel się obawiam bardziej - tych które już okrzepły w LM. Pomimo wszystko myślę że PSG stać na przejście Realu i mogą być groźni w tej edycji. Man City też już mnie trochę martwi jako rywal (wcześniej zawsze miałem pewność że ich przejdziemy). Totki są dla mnie jakąś niewiadomą. Juve jest do przejścia a Real .... kurde ciężko stwierdzić - ta LM na nich jakoś działa pozytywnie ale ich boje się najmniej jednak. Jest jeszcze Liv które imponuje i mecz z nimi byłby chyba baaaardzo ciekawy.

5

Kurde pomimo że tak Paryżowi też dobrze nie życzyłem tak mam do tej pory kaca po wygranej białych - irytują mnie kurde. Mogliby już przegrać na wszystkich frontach ;) Ta rywalizacja między nami wchodzi głęboko w kości :(

0

Patrząc na Emery'ego trzeba docenić to jaką siłą na ławce trenerskiej dysponujemy. Przecież nawet "klaskacz" był od niego lepszy ;)

2

Ja tam się nie cieszę pomimo antypatii do Neya.

1

2:0 lub różnica 3 bramek przy wyższych wynikach. Ewentualnie 3:1 i karne

1

Może coś w stylu. Wyjasnilo się kto jest numerem dwa XD

0

Jakby cisnął to by puścili ;)

1

Ależ to psg musi mieć dola. Neymar z Verratim na czele. Dwóch gości co pogardzilo Barceloną dla kasy wierząc w swoje umiejętności i hajs szejka. Ciekawe czy odejdą czy za rok nowy projekt. To jakaś pętla czasowa jeśli chodzi o Paryż.

0

Uwielbiam te piłkarskie filmiki z podstawionymi twarzami ;)

26

Akurat on kurna zasługuje na srogą podwyżkę.

6

On podał do Neymara ale dzik to dzik, jak obczaił to mu się automat włączył ;)

2

Powiem wam że z wiekiem zęby mniej bolą jeśli to was pocieszy ;)

0

Dobrze że masz, dzewuche z ładnym uśmiechem nie narzekaj ;)

14

Carvajsl nie może grać ale liczę że Zizou nie pamięta i wystawi XD

5

Mundo pozamiatalo z tytułem XD

1

Jakby sprawa dotyczyła Karima to by go wystawił ;)

5

Mnie tam i jedni i drudzy drażnią. Jakby mogli odpas razem to bym się cieszył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?