0

Powinieneś użyć czasu przeszłego. ;)

0

Mi w sumie nie ale jest śmiesznie :)

0

To by dopiero kibice Atletico go "pokochali" :)

6

Grizmanna w Barcelonie XD

15

Trzeba będzie z tym żyć.

7

Nie odpalaj jeszcze szamponów. Bo jeszcze może wyjść że burak miał rację ;)

2

Mi wydaje się że afera bierze się tylko i wyłącznie ze spekulacji gazet. Wiadomo było od początku że on nie puści pary bo były by kłopoty. I tak się właśnie dzieje. Wydaje mi się że on do nas przejdzie. Fajnie będzie obsadzony atak. Mam jednak oczywiste obawy o pomoc :(

1

Może zawiało. Zatoki mogą tak boleć. W taką pogodę to często się zdarza. W klimatyzowanych pomieszczeniach maluszek przebywał ?

1

Jakiej aferze ? Bez przesady aż takiej afery to nie ma ;) No ale na pomocy przydałby się jeszcze dodatkowy ogień.

1

Pomimo wszystko uważam że jest wart więcej. Bardzo często dawał pozytywne zmiany.

0

Jak oni to logistycznie ogarną?? No no

1

No akurat za Vidala to przegieli w drugą stronę.

3

Ale tak na zdrowy rozum. Gdyby miał zostać to czekalby tyle czasu z ogłoszeniem tego ? To byłaby dziecinada i brak szacunku do kibiców. Opcje że jest niepewny decyzji można między bajki włożyć według mnie.

4

Lewandowski takie brednie ? Nie chcę mi się wierzyć że jara się rzeźba Krystyny. Może Ania .....

0

Dla modelek na pewno ;)

3

Taki Polski Gattuso bez negatywnych cech włocha.

3

Kup sobie chlorelle przy okazji oczyszcza organizm z neurotoksyn i innych syfów. Jak się posrasz na zielono (rzadkie rozwolnienie) to znaczy że zeszło - bez jaj :)

1

Biorąc pod uwagę to co ostatnio Zydki odpi....ja zaczynam rozumieć Hitlera ;)

0

To jest tak że każdy z nich może zniknąć lub być lepszy o Neymara. Trochę loteria ale nie powiesz mi że nie ma szans na to że staną na szczycie ;)

0

Kolego miałem z tym doczynienia na kilku laptopach i raz na stacjonarnym. Są 2 opcje. 1 to jakiś proces "popuszcza" i trzeba go znaleźć i wyłączyć. 2 masz zepsuty dysk twardy. Ewentualnie Windows jakims updatem coś rozwalil

5

Jak Krystyna odejdzie z Realu w takiej atmosferze to będzie po nim jechać w mediach bardziej niż kibice Barcelony na LaRambli XD

0

Myśleć to sobie możemy. Jak Rafa nie bedzie tam chiał grać to nic nie wskóramy

0

No - podsumowując z mojego punktu widzenia - wolałbym Eriksena ze względu na jakość. Co do ceny - Uważam że Eriksen po prostu by się zwrócił. co z tego że za Thiago damy mniej jak będzie grał 30% czasu który dostanie (przez kontuzje) a że nie będzie grał 1 skrzypiec więc zaryzykuje stwierdzenie że nie grał by prawie wcale. Eriksen natomiast to kandydat do 1 składu - trzyma bardzo wysoki poziom i nie łapie kontuzji.

Tu masz historie kontuzji Eriksena :)

https://www.transfermarkt.pl/christian-eriksen/verletzungen/spieler/69633

0

:)

0

Ale biorąc pod uwagę to że tabelka dotyczy Bundesligi jest jeszcze gorzej :)

0

W Bundeslidze jest 34 kolejki *5 lat daje 170 meczy. Z powyższej tabeli wynika że opuścił ich 76 czyli zagrał tylko 94 mecze. Ok nie ma co dyskutować - mamy inne zdania na ten temat i tyle. Pozdro.

0

150 meczów ? czyli obliczyłeś że grał prawie wszystko ?



https://www.transfermarkt.pl/thiago/verletzungen/spieler/60444

kolumna opuszczone mecze.
Mnie ta lista przeraża delikatnie mówiąc ;)
(nie zapomnij wejść na drugą stronę listy)


Bayern ogólnie nie sprzedaje swoich graczy zbyt chętnie - tym bardziej jest to zastanawiające.

0

To nie węszenie pdstepu tylko zdrowy rozsądek. jak 2+2. Wszyscy doskonale wiemy jakie są teraz ceny. A tu nagle Bayern który slynie z tego że umie bić interesy hak nikt inny robi promocje. Thiago to na tyle dobry grajek że nie chodzi tu o koncepcje. Wszędzie by grał pierwsze skrzypce jakby był zdrowy. To samo z Vermą. Jednak Thiago z tego co wiem się ceni w pensji dodatkowo pomimo tego że ciągle miewa kontuzje. Verma już nie az tak.

0

No coz mogę powiedzieć - o interesie tu mowa.

2

Jest taka możliwość. Mi najbliżej myśli że koleś spora pensję pobiera i na nia nie zapracowuje. Co powinno jednak dac nam do myślenia.Za darmo tu grać nie przyjdzie jeśli w ogóle będzie zdrowy. Obaj bracia Alcantara mnie nigdy do siebie nie przekonywali z różnych powodów. Thiago zawsze uważałem za grajka który wyżej się ceni niż daje coś zespołowi. Promocja Bayernu daje do myślenia i powinna się zapalić jakaś czerwona lampka przed szybkim zakontraktowaniem. Co mnie obchodzi Douglas Costa? Może i z 10 lat temu też dali ciała z jakimś zawodnikiem to są inne tematy. Bayern robi interesy 20 razy lepiej od nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?