sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przynajmniej walczą
0
Juz raz to zrobili
1
A Polsce z 6
0
omg
0
Zwierz chyba najlepsze ;)
0
Nooooo może coś z tego kujną
0
E heheheheh :)
3
Amrabat ma niezły pazur ;)
8
Łoo kurna Wolverine go zahaczył czy jak?
4
Ten "zjesz" coś zasunie :)
0
Ciekawe czy jak pokonczą kariery to czy wezmą kiedyś udział w jakimś meczu gwiazd grając razem :)
6
Ten koleś gwiżdze tylko w jedna stronę.
0
Kurna to Maroko jest niezłe
3
Już mu tak talentu nie odejmuj. Jedyne czego mu brakuje to pokory i skromności.
0
Ale ten komentator jara się Krystyną :)
0
dzieki
0
Macie jakiś link gdzie online można oglądać maroko - portugalia ?
1
się wylogował ;)
1
Nasi pewnie przynieśli im "do kupy" krzesełka z Polskiego sektora XD
0
ha ha ha ale jaja. Ktoś będzie musiał nad tym ślęczeć ... cała armia.
0
To chyba było do Daniela ? Bo ja rozumiem doskonale ;)
0
jakoś mi się oddzieliło bystra pyzeńko.
0
A ja dziś przeczytałem że Kolumbie w ciągniemy nosem XD
0
Tobie tam chyba mechanika trzeba ;)
0
Ja uważam ze z grupy wyjdzie Japonia i Kolumbia
0
.... Peszko ....
0
No właśnie - trener powinien był to wiedzieć przed meczem.
2
he he
https://www.facebook.com/pitcios/videos/1612497335515928/
0
Może i masz rację - ale nie chce mi się w to wierzyć że nie mieli siły. Może brakowało rytmu meczowego ale siły ? Według mnie to myśleli że taktycznie ich rozpracują i nie włożyli w to walki. Pare razy by "przewiózł" jeden z drugim Nianga lub Mane (chodzi mi tylko o mocniejszą walke wejścia sugerujące im aby czuli respekt) i od razu by się przestrzeń na granie zrobiła. To musiał być mecz siłowy inaczej nie można było tego wygrać. A nasi chcieli się pobawić w Barcelonę i się zbłaźnili do takiego stopnia że memy będą teraz latać po internetach do następnych mistrzostw.
21
Według mnie - sprawa prosta. Oni chcieli ten Senegal taktycznie pomalutku wykończyć. Może myśleli po Euro że już tacy z nich kozacy. Okazało się ze Senegal wykończył nas. Jak "mocny" taktycznie był Senegal wszyscy widzieliśmy XD więc nasuwa się pytanie czy nie powinniśmy po prostu skupić się na zapier...... niu po boisku do bólu i krwi bo do myślenia to my się nie nadajemy.