2

Powiesi buty na kołku to do niego dotrze - teraz jest w środku oka cyklonu wymagań i presji ;)

0

Kolego jeszcze i Polska repra może wejść i Argentyna a dla pocieszenia dodam że i Portugalia może odpaść. Ale radzę z dystansem do tego ... ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dokładnie tak jest i wszyscy wiedzieli że tak jest od dawna. Nie m co po nim jechać. Sampaoli zawiódł o wiele bardziej bo przyszedł to ratować a od smaego początklu pierniczył że ma w składzie boga i wszyscy mu mogąbuty czyścić. Raz można powiedzieć ale on to gadał non stop i mu się chyba troszke od tego "szczęścia" na mózg rzuciło.

0

Messiego mi szkoda z czystej sympatii do niego i tyle. I zdaje sobie sprawe że mógł tego syfu nie idźwignąć w takich warunkach ... jeśli jeszcze trenera w zasadzie trzeba ciągnąć za sobą ;)

0

DOdaj dla Polskich kibiców Barcy X]

0

JA mu się nie dziwię skoro trener wygadywał takie głupoty na jego temat w mediach non stop. Leo mógł się czuć prawie molestowany. Trudno w takich warunkach udowadniać swoją męskość ;P

0

Bez przesady tacy Chorwaci zrobili by znas papke. Argentyna do błedu bramkarza grał o niebo lepiej od Polski a i później też.

6

Ludzie odpuście temu Messiemu. Powinniście tak płakać nad Polską. Winowajcą jest trener i tyle. Tam spokojnie było z kogo ten zespół zbudować. Szkoda Leo no ale bez jaj ten człowiek juz sporo od życia dostał ;). Ja nie mogę uwieżyć że jeszcze niedawno chcieliśmy łysego u nas i to baaaaardzo.

0

XD

0

nie jest. Argentyna nie ma druzyny. Portugalia w miare ma. Jakby Prugalczyk miał sam, mijac przeciwnika od połowy to by uja sie obsrał :). Bo niestety tak to wygląda. Jak Messi nie pociągnie od środka to nic tam nie gra. Z drugiej strony jakby Massi grał na szpicy i tylko wykańczał i miał kolegów którzy by mu w miare dogrywali to zakryłby go czapką ;) To jest gra ZESPOŁOWA.

0

nie ma co płakac Messi jest duzym chłopcem i sobie poradzi. Bardziej boli zenua Polaków ... . Argentyna nie zasługuje na wyjscie i tyle. Chorwaci super za to :)

2

Smichy smichami ale pierwsza połowa raczej dla argentyny

0

Jak se Chorwaci sami nie strzela to cienko będzie z argentyna

0

Nie ma to jak kibicować na takim turnieju Polsce Argentynie ;)

0

Po stronie Perisica łysy zapomniał kogoś postawić chyba

0

Wyglądał gorzej niż Messi przy hymnie.

0

Kurde gdzie tu jest wątek satyryczny ?

1

Coś w tym jest ;)

0

Nie syp chemii na cielsko bo zaraz jakiegoś czerniaka złapiesz pójdziesz do lekarz i Ci powie byś że to od słońca :)

0

O stary wszystko nasze przez 10 następnych lat ;)

67

Mi też twoja żona się bardziej podoba ;P

0

W końcu to "czerwony Ramos".

0

Nie no bez jaj Portugalie musowo. A tak btw to jest bardzo możliwy scenariusz jak zagrają tak jak wczoraj z Hiszpanią to CR7 musi renegocjować ten cyrograf z diabłem chyba.

0

Może najpierw popracuj nad kanałami ;)

1

No właśnie ... . Ja też widziałem niestety asekuranctwo i brak chęci wzięcia na siebie odpowiedzialności. To nuestety można podciągnąć pod strach. Chyba że trener im kazał no ale bez jaj ;)

2

To nie o to chodzi. Oni nie mają psychiki do takich turniejów. Balonik może i był pompowany ale grali jakby nie mieli świadomości co tu robia w ogóle.

0

No właśnie i co wtedy zakładając że Hiszpania ogra Maroko ? Wtedy Iran i Portugalia po 5 pnkt.

4

Grali podobną piłke co Meksyk. Podobają mi się takie zespoły także.

0

Padł ja Van Gaal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?