sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Byłoby miło XD
2
Ale robotę w Realu "wyrwał" XD
0
Przypomnij sobie jedną z ostatnich naszych rozmów i lekcję jaką mi udzielałeś o podobnych przypadkach przekraczania granic kultury osobistej ;) Nauka nie idzie w las. Pozdrawiam :)
2
Wszyscy winni tylko nie Real :) Idź dalej w zaparte kolego.
0
Bo Aragones był ok? Tu nie chodzi o to że Lopategui by skorzystał i faworyzował "swoich" ale że MÓGŁ TO ROBIĆ. Ta decyzja była nieprofesjonalna z tego powodu że pozwalała na działania nieetyczne. Radziłbym Ci jednak (dalej) abyś nie przekraczał pewnych granic kulturalnej rozmowy. Mam inne zdanie a twoje "ktoś taki mierzy go swoją miarą" jest przekroczeniem tejże granicy.
0
obrażasz kolego - mówisz o "szczekaniu", "toczeniu piany". Podejrzewam że wyniosłeś to z "notatnika" ale radzę naucz się kultury jak idziesz w świat.
0
W co drugim poście mnie obrażasz :) Nie dotarł do Ciebie jeszcze fakt co się stało ? Nie toczę żadnej piany - wręcz jestem rozbawiony faktem że Real znowu dał popis. Im więcej waszej siary tym lepiej dla mnie :) Reprezentacja Hiszpani mi powiewa - kibicuje Polsce :)
0
Sam zaczołęś obrażać innych "szczekaniem" więc skończ już tą gadkę. Mleko się rozlało Lopetegui został zwolniony bo zachował się nieprofesjonalnie podobnie jak twój klub. Pozdrawiam
10
Brawo Real brawo Lopetegui XD. Co za syf zrobili :)
0
Ale dlaczego wciąż wracasz do Aragonesa ? To nie jest sytuacja godna naśladowania. Jego ogłoszenie też było nieprofesjonalne i powinno było się odbyć po imprezie.
0
To nie chodzi o to że to może mieć miejsce tylko że sytuacja na to pozwala. Czego tu nie rozumieć ? Nie powinni byli do takiej sytuacji doprowadzić bo to nieprofesjonalne.
0
A może ty przestań "szczekać" ? Adekwatnie mogę napisać jak będziesz "szczekać" jak Hiszpania zagra piach i nie wyjdzie z grupy ? :)
0
Na 3 dni przed pierwszym meczem na mundialu nie ogłasza się takich decyzji to jest raczej zrozumiałe dla większości ;).
0
Ja już napisałem co o tym sądzę. Nie przekonam Cie bo jesteś jednym z tych kibiców których właśnie Florek zadowolił tą decyzją i połechtał Ci ego tyle ;) Pozdrawiam serdecznie - poczekajmy d konferencji zobaczymy co będzie :)
0
Nie ja go tak traktuje tylko sam się tak potraktował. Troszeczkę przesadzasz z tym byciem na siłę "obiektywnym". Jeśli nie widzisz w tym nieprofesjonalnego zachowania to już nikt Ci tego zapewne nie wyjaśni. :) I prszę nie zapuszczaj się zbyt daleko ze stwierdzeniami "co sobie mogę ... " ;) Już raz mieliśmy rozmowę o szanowaniu się nawzajem. Myślałem że się zrozumieliśmy wtedy ;)
0
Bo sternik okazuje się już myślami gdzie indziej a ma poprowadzić okręt do portu - tak w skrócie :). Powiem tak świat się nie kończy na waszych potrzebach. Są miliony kibiców Hiszpani którzy mają w 4 literach Real i liczą na to że trener który ma ich poprowadzić do sukcesów nie rozprasza się w ostatnim momencie skupiając na milionach z nowego kontraktu. Dalej nie kumasz ??? :)
0
Przecież szopka Griezmanna jest spowodowana faktem że dostalibyśmy bana na transfery jakby coś wspomniał teraz że idzie do nas. Czego nie rozumiesz ? Poza tym ta szopka nie wyskoczyła na 3 dni przed meczem francuzów - zapowiedział to już miesiąc wcześniej.
0
Ha ha ha jak mnie śmieszą te wasze tłumaczenia (mówię o kibicach Realu) zaistniałej sytuacji.
0
Napisałem wyżej co to ma do rzeczy. Większość raczej to zauważa (nie tylko kibice Barcelony) ;)
1
dokładnie tak. tylko tyle ale chodziło pewnie o to że Perez musiał wynaleźć trenera na już a trener repry no no to już coś a kij z reprą kibice białych będą szczęsliwi to najważniejsze :)
0
Szkoda kibiców kolego. Ale może teraz jeszcze bardziej pokochają "Królewski Real" ha ha ha
15
Według mnie najbardziej nieprofesjonalne w tym jest że trener reprezentacji Hiszpanii uległ Perezowi by przedłożyć potrzeby kibiców Realu nad potrzeby kibiców całej Hiszpanii co za tym idzie olał obecnego pracodawcę czyli wszystkich kibiców Hiszpanii na 3 dni przed największym wydarzeniem w piłce nożnej . Jak na mój gust z takim moralnym kręgosłupem idealnie nadaje się do prześcieradeł :)
0
Bardzo możliwe że odejdzie. Real jak zwykle pełna "profeska" i egoizm dociągniety do granic absurdu.
0
Nie wiadomo czy federacja nie dowiedziała się wcześniej. Co nie zmienia faktu że ogólnie nie powinno być tematu przed mundialem.
0
To samo z Vermą wyjęli go ze szpitala praktycznie.
4
Ludzie jedyne co mógł powiedzieć to to że odchodzi z Atletico. Nie mógł gadać że idzie do Barcelony bo byśmy bana wyrwali na transfery na kilka sezonów.
0
Ha ha ha. Ale wiesz co ja to myślę że jakbyśmy uderzyli do niego z ofertą to on by się pławił tym faktem przed całym madridismo a już szczególnie przed Perezem XD. To by dopiero była opera :)
0
Jednego gryzonia więcej będzie ;P
0
Nie no jakby miał zostać to by to powiedział. Nieodpowiedni moment jest tylko na rodzaj informacji że odchodzi ;)
0
Powinieneś użyć czasu przeszłego. ;)