La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

10

Brawo Real brawo Lopetegui XD. Co za syf zrobili :)

3

@sokot syf to zrobil prezes federacji ;)

konto usunięte

10

@Szczepano Syf to zrobił Perez ogłaszając to 3 dni przed mundialem :)

8

@Szczepano Wyjdź i nie wracaj. Tej durnoty nie da się obronić. Apeluję o nie kompromitowanie się

0

@Szczepano A co Real i Lopetegui nie?

1

@Bykunn nie wyjde! Ok, mogli poczekac, ale zeby zwolnic 2 dni przed meczem? Prosze Cie..

konto usunięte

4

@Szczepano Zwolnic 2 dni beeee, ale ogłosić 3 dni przed ze pomimo podpisania kontraktu do 2021 ze po mundialu odchodzi się do Realu to już superowo? Logika godna hala dziecka xDD

2

@Szczepano Wszyscy winni tylko nie Real :) Idź dalej w zaparte kolego.

0

@KacperFCB Conte tez tak zrobil, zwolnili go? Oglosili to, poniewaz dowiedzialy sie osoby trzecie, bali sie wycieku. Poza tym, trener to profesjonalista, watpie zeby to jakos wplynelo na prowadzenie reprezentacji. Poza tym, to ze mamy odmienne zdania, znaczy ze jestem "hala dzieckiem"? No to ladny masz swiatopoglad, zapomnialem ze jak ktos sie nie zgadza, to poprostu nie ma racji- nie bylo tematu.

0

@sokot KOLEGO, napisalem ze mogli sobie odpuscic i oglosic to po mundialu. Mam napisac jeszcze "Perez frajer", czy co? Bo nie kumam za bardzo :P

0

@Szczepano Byłoby miło XD

konto usunięte

0

@Szczepano Tak, tylko różnica polega na tym że federacja nic nie wiedziała. A mogli to "uzgodnić" wspólnie i nie było by problemu.

0

@sokot haha ok :D nastepnym razem sie bardziej postaram ;D ale abstrahujac od tego, moze byc niezly kwas w reprezentacji teraz, ciekawe kto bedzie ich prowadzil :P

0

@KacperFCB na ten temat sie nie wypowiadam, bo nic mi nie wiadomo kto wiedzial kto nie, wszyscy razem zrobili niezly bajzel ;D

0

@Szczepano Podobno Fernando Hierro.

0

@sokot ja znow czytalem ze Settien, ciekawe :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?