0

Szczęsny i ta laska też dobrze gadali. Elegancko omijali temat młodego Szczęsnego a jemu bura też się należała za to wyjście ;)

0

Jaim nic nie zarzucam. Bardziej naszym.

0

Lewy został kręci reklamy.

0

Malo cię tyłek piecze ? ;)

0

Aż się boję czekać na ten mecz po dzisiejszym pokazie

1

I po MS. 2 godziny i po wszystkim.Senegal nas wyjaśnił.

1

Nasi też chyba grają na czas. Może się boją 3ciej

12

Dziecku zabroniłem tego oglądać kozwa zbierał te naklejki z biedry a ty taki wał.

2

Gomes by nam ten mecz dziś wygrał ;)

0

Ale sąsiad nakorwia jadem na naszych ja wylaczylem i na tarasie przy piwku i paleniu proboje zapomniec. Ale sąsiad nie pozwoli na to :( nie ma bata.

0

Bo Senegal tak samo kulil dopsko jak my na początku. Jesteśmy od nich w tym kuleniu gorsi więc zenua jeszcze większe.

2

Kor....a zwolnilem się z pracy żeby tak się wk..c. już wolabym siedzieć w robocie. Serio.

0

Wszystko do normy wróciło w zasadzie gramy jak np przez ostatnie 25 lat po górskim

1

Ze niby Senegal na faecie ? Przecierz nasi ich się boją. Boją się zaryzykować boją się grać !!!

4

Myśleli że taktycznie ich rozpracuja. Nogi mają z waty impreza ich przerosła.

0

OMG. Faktycznie masakra

6

0

No dobra już nie bijcie ;)

0

Ciekawe:

https://www.fangol.pl/view/249945/potrojne-ogloszenie

Tak patrze na to zdjęcie i zastanawiam się Czy Gryzak wrócił do Madrytu by je zrobić - czy zrobił je wcześniej ;)

20

Ma rację. Pique tutaj akurat niepotrzebnie się wbijał z kamerą. Wyszło słabo i sporo niefajnych spekulacji z tego wyniknęło.

0

Najlepiej strzelic w 93 na jeden do zera i pozamiatane ;)

2

Gonienie wyniku to też nie w ich stylu już wolę pierwsza bramę ;)

1

No ok. Rozjaśniłeś ;) Kibicuj naszym na tym turnieju bo oni reprezentują między innymi Ciebie też ;)

0

Ale wiesz twoje tłumaczenie też dziwne, że nie wiesz za dużo o naszej drużynie. W takich momentach kibicuje się bardziej sercem a nie rozumem ;). Musisz przeprowadzić badania gdzie są lepsi gracze i jakie staty wykręcaja aby im zacząć kibicować ? Co z tego że staty mają gorsze i grają no name'y jak w piłce w zasadzie chodzi o kolektyw. I na takich turniejach to doskonale widać. Naprawdę nie ruszało Cie nic a nic Euro i nasza droga w nim? Powiem tak - oglądając Islandie z Argentyną aż serce rosło jak Islandczycy walczyli (czy tam się bronili - ważne że oddali całe siły i umiejętności w ten mecz) . Argentyna natomiast .. no cóż. Uwielbiam Messiego i mi go szkoda ale zespołu to oni nie mają. Liczę że nasi będą mieli - to najważniejsze.

2

Czy ja Ci czegoś zabraniam ? Powiedziałem tylko moje zdanie - nie musisz się z nim zgadzać. Urodziliśmy się w jednym kraju. Ja mam swoje zasady czuje się Polakiem i zawsze bede kibicował Polsce przede wszystkim. Inni mogą sobie robić co chcą ale żal człowieka bierze że w ogóle jest temat nie kibicowania Polakom na pierwszym miejscu. Kibicuje Barcelonie za piękna piłkę i wirtuozerie. Kibicowanie natomiast własnym rodakom to coś więcej - to powinno mieć się głęboko w sercu.

5

Polska to powinna u każdego być pierwsza "z urzędu" :)

10

Dobrego szefa masz :)

0

Nie przesądzaj. Oni to robią pod kątem wymuszania kartek. Słabo to wygląda ale niestety futbol idzie w tym kierunku może Var cos zmieni ale wątpię.

0

KdB jest przekozak. Jak ja bym go u nas chciał :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?