0

No i co w związku z tą LM co wymieniłeś ? Teraz już nie można liczyć na nic fajnego na mundialu w Rosji, bo Real pozamiatał ligę mistrzów ? Nie rozumiem w ogóle twojego odniesienia i zaciętości w bronieniu go.

0

Zasady ...

9

1. Bo od 40 lat zamiast inwestować w szkółki i sport robimy przewały i sprzedajemy koryto w PZPN.

2. Patrz wyżej ;)

3. Stać nas :)

0

Jeszcze nie ten moment - po ostatnim meczu raczej złoży.

10

Dobra dobra pesymiści. Iran dziś gra o wyjście a zacięcia im nie można odmówić.

6

Mi to się wydaje że dziś Iran wywali Portugalie z turnieju :)

1

Bo jest słaby jakkolwiek by to nie zabrzmiało teraz ;) ... że tak powiem Polska to nie wyznacznik ;)

1

Dokładnie. Popodbijac z nimi trochę cenę i zostawić im go jak już będą musieli trochę głębiej do kieszeni sięgnąć. Jestem pawie pewien że on u nas nie da rady niestety być motorrem napędowym pomocy :(

0

Na ławę się nada.

0

Me too.

0

NIe wszystkich ... tylko niemców ;). Zresztą ... to są doświadczenia ludzi pisane krwią. Ja ich rozumiem ale rozumiem też młodszych którzy nie chcą na to patrzeć i wolą budować pokuj ;) Ja jednak jeszcze szwabów nienawidzę i dziadków rozumiem ;). Next pokolenie już bedzie czyste

0

Oby wygrał Mindial w wieku 35 ;).

1

Stary starsi ludzie nienawidzą niemców. Taki dziadek Kroosa zabijał im przyjacół i rodziny. Ja teżnie moge na nich patrzeć (na reprezentacje przede wszystkim bo liga to jeszcze zlepek narodowości)

0

Dziwisz im się? Starsi panowie mają szerszą od ciebie perspektywe kolego. Też życze zdrowia ;)

0

Valeds doskonale zna konfrontacje na naszej linii ... słabe że szukał tam trenerki ... mimo wszystko

1

I to jest dobre myślenie. Propsy przyjacielu ;)

0

Skoro trafił na mistrzostwa to powinnismy się raczej spadku na początku sezonu spodziewać

12

Jakoś Cautihnio się nie poryczał a strzelił bramę przełamania (według mnie o wiele ważniejszą) i też gra w faworyzowanej Brazylii.

3

Ja się spodziewałem XD

0

Koleś rośnie na gwiazde tych MS

0

.... i kanał Navasa XD

0

Tak to my padniemy. Zawsze są jakieś ofiary ;)

0

Wątpię by Messi się z repry wycofał teraz.

8

Dość łatwo poradzili sobie z "taktyką" łysego. Skomplikowane to to nie było XD.

0

Tu już nic nie pomoże jak przejdą dalej to będzie blamaż z lepszym zespołem typu 0:6. No naprawdę budujące wyjść z grupy kuchennymi drzwiami bo Chorwacja się zlituje i zleje Islandie i później polec niemiłosiernie.

0

Lepiej dla Argentyny by fartem nie wyszła z grupy. Oni nie są przygotowani do tego turnieju - im szybciej odpadną tym mniej mieszani ich z błotem będzie. Messi musi wrócić do nas odbudowany a nie załamany - nie zapominajmy o tym.

7

"Nie znaleźliśmy odpowiedniej drużyny, żeby wspomóc Messiego" czy ten Pan w ogóle zdaje sobie sprawę jak słabo brzmią te słowa ??

3

Może i wyżej ale w okół Maradony był wspaniały zespół który go wspierał. Maradona był wisienką na torcie. Tutaj nie ma żadnego tortu to i wisienka na blacie uschła.

2

Powiesi buty na kołku to do niego dotrze - teraz jest w środku oka cyklonu wymagań i presji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?