sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i co w związku z tą LM co wymieniłeś ? Teraz już nie można liczyć na nic fajnego na mundialu w Rosji, bo Real pozamiatał ligę mistrzów ? Nie rozumiem w ogóle twojego odniesienia i zaciętości w bronieniu go.
0
Zasady ...
9
1. Bo od 40 lat zamiast inwestować w szkółki i sport robimy przewały i sprzedajemy koryto w PZPN.
2. Patrz wyżej ;)
3. Stać nas :)
0
Jeszcze nie ten moment - po ostatnim meczu raczej złoży.
10
Dobra dobra pesymiści. Iran dziś gra o wyjście a zacięcia im nie można odmówić.
6
Mi to się wydaje że dziś Iran wywali Portugalie z turnieju :)
1
he he
https://www.facebook.com/nie.lubie.PiSu/photos/a.969068116502559.1073741831.155394177869961/1856888294387199/?type=3&theater
1
Bo jest słaby jakkolwiek by to nie zabrzmiało teraz ;) ... że tak powiem Polska to nie wyznacznik ;)
1
Dokładnie. Popodbijac z nimi trochę cenę i zostawić im go jak już będą musieli trochę głębiej do kieszeni sięgnąć. Jestem pawie pewien że on u nas nie da rady niestety być motorrem napędowym pomocy :(
0
Na ławę się nada.
0
Me too.
0
NIe wszystkich ... tylko niemców ;). Zresztą ... to są doświadczenia ludzi pisane krwią. Ja ich rozumiem ale rozumiem też młodszych którzy nie chcą na to patrzeć i wolą budować pokuj ;) Ja jednak jeszcze szwabów nienawidzę i dziadków rozumiem ;). Next pokolenie już bedzie czyste
0
Oby wygrał Mindial w wieku 35 ;).
1
Stary starsi ludzie nienawidzą niemców. Taki dziadek Kroosa zabijał im przyjacół i rodziny. Ja teżnie moge na nich patrzeć (na reprezentacje przede wszystkim bo liga to jeszcze zlepek narodowości)
0
Dziwisz im się? Starsi panowie mają szerszą od ciebie perspektywe kolego. Też życze zdrowia ;)
0
Valeds doskonale zna konfrontacje na naszej linii ... słabe że szukał tam trenerki ... mimo wszystko
1
I to jest dobre myślenie. Propsy przyjacielu ;)
0
Skoro trafił na mistrzostwa to powinnismy się raczej spadku na początku sezonu spodziewać
12
Jakoś Cautihnio się nie poryczał a strzelił bramę przełamania (według mnie o wiele ważniejszą) i też gra w faworyzowanej Brazylii.
3
Ja się spodziewałem XD
0
Koleś rośnie na gwiazde tych MS
0
.... i kanał Navasa XD
0
Tak to my padniemy. Zawsze są jakieś ofiary ;)
0
Wątpię by Messi się z repry wycofał teraz.
8
Dość łatwo poradzili sobie z "taktyką" łysego. Skomplikowane to to nie było XD.
0
Tu już nic nie pomoże jak przejdą dalej to będzie blamaż z lepszym zespołem typu 0:6. No naprawdę budujące wyjść z grupy kuchennymi drzwiami bo Chorwacja się zlituje i zleje Islandie i później polec niemiłosiernie.
0
Lepiej dla Argentyny by fartem nie wyszła z grupy. Oni nie są przygotowani do tego turnieju - im szybciej odpadną tym mniej mieszani ich z błotem będzie. Messi musi wrócić do nas odbudowany a nie załamany - nie zapominajmy o tym.
7
"Nie znaleźliśmy odpowiedniej drużyny, żeby wspomóc Messiego" czy ten Pan w ogóle zdaje sobie sprawę jak słabo brzmią te słowa ??
3
Może i wyżej ale w okół Maradony był wspaniały zespół który go wspierał. Maradona był wisienką na torcie. Tutaj nie ma żadnego tortu to i wisienka na blacie uschła.
2
Powiesi buty na kołku to do niego dotrze - teraz jest w środku oka cyklonu wymagań i presji ;)