La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

0

8

@sokot Jak mnie bawią te teksty typu właśnie "trzeba rozumieć futbol by wiedzieć...", "ten kto się zna na piłce ten wie, że..." i tu przedstawienie swojego punktu widzenia na daną sytuację jako jedynego prawdziwego. To taki sztuczny szantażyk.

0

@Bobo25 Ja wiem ? .... koleś był piłkarzem. Dość dobrym. Zaczynał razem z Ibrahimovicem i na początku Szwed miał problem by go wygryźć w Ajaksie. Więc myślę że zna się na piłce i nieczystych zagraniach jak mało kto z np La-Rambli. Nieźle tą sytuację podsumował Diss w swoim ostatnim filmie. Ogólnie uważam podobnie. Ramos to skończony debil co jednak nie ma wpływu na fakt że Real osiągnął coś niesamowitego (chociaż może gdyby nie wyeliminował Salaha ....). Normalny człowiek upadając chroni siebie przede wszystkim a nie trzyma do końca przeciwnika za ramie by na nie upaść ;). To naprawdę trzeba mieć w głowie siano by w takiej sytuacji nie puścić ręki przeciwnika nawet odruchowo.

0

@sokot Już to wcześniej pisałem w dyskusji z kimś ale pozwole sobie ponownie przedstawić moje zdanie na ten temat.
Moim zdaniem to był faul taktyczny, Ramos wiedział już że przewracając się nie może pozwolić by Salah się utrzymał na nogach i zabrał się dalej z piłką bo to już byłaby bardzo dobra sytuacja dla Liverpoolu. Dlatego chciał by Salah również stracił równowagę i się przewrócił kosztem faulu i nawet ryzykując żółtą kartkę. Stąd to pociągniecie za rękę i spowodowanie upadku Egipcjanina. To że doznał przy tym kontuzji barku to było niestety dziełem przypadku. Moim zdaniem jego zamiarem raczej nie było specjalne wyrządzenie krzywdy rywalowi.
Stało się jak stało i szkoda bo widać że do tego momentu anglicy wyglądali lepiej. Po jego zejściu jakoś im się gra posypała i to Real przejął kontrolę. Ciekaw jestem jakby to się dalej potoczyło gdyby nie ten pech z kontuzją gwiazdy Liverpoolu.

0

@Bobo25 Ja uważam że pozostanie Salaha w grze za dużo by im nie dało. Ramos natomiast to boiskowy bandyta. Od momentu gdy wyleciał z boiska za kose na Messim zwracam na niego uwagę i prawie w każdej sytuacji wystawia łokcie, popycha, gra nieczysto. Robi wszystko by uszkodzić przeciwnika. Nie wiem czy tu miał intencje tylko przerwania akcji ale biorąc pod uwagę to co już widziałem w jego wykonaniu bliżej mi teorii że naprawdę chciał zrobić mu krzywdę albo po prostu jest tak głupi że nie zdawał sobie z tego sprawy.

1

@sokot Wow no to jest dość kontrowersyjna opinia, że pozostanie Salaha zbyt wiele by nie zmieniło. Real nie istniał na początku meczu, Liverpool grał bardzo dobrze i bramka wisiała w powietrzu. To zejście mocno podcięło im skrzydła.
Co do celowości zachowania Ramosa już się nie wypowiadam bo szkoda mi kolejnych słów na tego typa

0

@Bykunn Live grało lepiej ale bardziej w tym zasługa była Innych graczy według mnie. Poza tym Real jest doświadczonym klubem. I ten scenariusz był po prostu bardzo prawdopodobny że przetrzymają pierwsze ataki a później zjedzą ich doświadczeniem ... i tak się też stało. Co z tego że Salah by sieknął z 1 bramkę więcej jak mieli dziwaka na bramce którego zżarły nerwy i w razie co mógł jeszcze dołożyć jednego babola dla pewności ;) To był finał Bale'a i to on miał akurat "dzień konia". Myślę że Salah by tu niestety nie pomógł :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?