- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1641 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1641 Culés
4
U białych jakie żale w artykułach i rozpisanie na temat błedów sędziowskich el-classico. Ale ale oni przecież nie rozmawiają na temat sędziów bo to ciężka praca i trzeba szanować :) Ha ha ha ale jaja.
1
@sokot A kiedy to kibice Realu czy redaktorzy tamtej strony powiedzieli że oni nie rozmawiają o sędziach? coś mnie ominęło?
1
@Bobo25 No nie identyfikują się z klubem ? Poza tym Ramos chyba tak wygadywał a teraz rozpowiada brednie na prawo i lewo. No ale Ciebie kolego w kontrze to akurat się spodziewałem nigdy nie dasz złego słowa na nich powiedzieć co ;)
4
@Bobo25 A Butragueno? Nie rozmawiam o sędziach, ALE...
0
@sokot Oczywiście że nie dam, jestem ostatnim obrońcą maluczkich. A tak poważnie, pytałem się serio bo myślałem że tam redaktorzy na serio cos trąbili że nie będą dyskutować o sędziach, a teraz to robią. Po nich wszystkiego można się spodziewać.
A tu widać jakieś niepotrzebne wycieczki osobiste. szkoda. :(
0
@Khardan Mi to aż miło się teraz ogląda te ich biadolenie. Mam świeżo w pamięci jak bronili sędziów gdy piłka o metr wchodziła do siatki jak strzelalismy lub obrońca rzucał się jak bramkarz z łapami w polu karnym i wyjmował nasze strzały a sędziowie milczeli ... bo wtedy Real zdobywał La-ligę.
0
@Bobo25 Nie przesadzaj - lubię Cie pomimo że zawsze ich bronisz ;)
0
@Khardan Ale kolega pisał o kibicach/redaktorach na ich polskiej stronie, a nie o działaczach czy piłkarzach. Bo wszyscy to hipokryci i nie gadają jak jest na ich korzyść, ale "coś" tam wspomną jak już im sedzia nie sprzyja. Dotyczy to większości piłkarzy, większości klubów. Po prostu punktu widzenia zależy od punktu siedzenia.
1
@sokot Pewnie że zawsze, zobacz sobie jeden z moich ostatnich komentarzy pod artykułem gdzie Marcelo wypowiadał się że zasłużyli na zwycięstwo z nami:
https://www.fcbarca.com/83158-marcelo-uwazam-ze-zaslugiwalismy-na-zwyciestwo-poniewaz-mielismy-wiecej-okazji,dyskusja-6264076.html
Tak poważnie nie bronię nikogo, po prostu razi mnie taka stronniczość wypaczająca rzeczywistość. To że jestem kibicem Barcy nie znaczy że mam nienawidzić Realu i wypaczać rzeczywistość twierdząc że my jesteśmy święci a oni to najgorszy sort. Za stary jestem na taką dziecinadę. Tyle.
2
@Bobo25 No ale teraz to nieźle gloryfikuesz swój punkt widzenia przyjacielu. Ale trzymam kciuki za wytrwałość w podejściu :)
0
@sokot Radzę zerknąć na definicję słowa gloryfikować. Bo ja w swoim wpisie nic takiego nie robiłem.
0
@Bobo25 Opisałeś swój punkt widzenia w sposób jak dla mnie gloryfikujący go ;). No ale ok nie ciągnijmy już tego trochę się droczę z tobą. Przyjmuję do wiadomości że masz rację :) Teraz za to ty przypinasz mi łatkę taką z typu wycieczek personalnych ;)
1
@sokot Więc widzisz jak to jest. Ok, koniec tematu.