La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1143 Culés

konto usunięte

0

Na razie najbardziej skompromitowaną reprezentacją na Mundialu są Polacy. Przyjeżdżali jako faworyci do wyjścia z grupy i odpadli po dwóch meczach. Podziwiam tych, którzy bronią Nawałki, bo to głównie jego zasługa, że wylecieliśmy po dwóch meczach.

0

@Protolinho No właśnie nawet Argentyńczycy nam nie podali ręki i w ostatnich minutach awansowali :D

0

@Bykunn Dla mnie to swego rodzaju pociecha ;) Byli ujowi (jak my) ale jednak rade dali ;) ... a jak Messi szczęśliwy to lepiej dla Barcy ;). Blamaż z Nigerią (i nie wyjście z grupy) by mu się odcisnął na bańce jak całemu rodowi Polskiemu blamaż naszych XD

1

@sokot Nie no dla mnie też. Mimo że faktycznie od niektórych zagrań oczy krwawiły, szczególnie Meza, Masche, no ale walczyli i wywalczyli

1

@Bykunn O ten towar w dzisiejszych czasach najtrudniej. Maradona coś o tym wie i ćpie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?