4

Myslisz ze nasi nie płakali w szatni po Liv ?

1

Bo Messi ma łeb na karku. Lepiej słuchać mądrzejszego ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Eee tam ... wieczne 4 miejsce :P

0

Dokładnie Juve to od kilku lat jest topka - z nim jako trenerem. Tyle tylko że on stawia na starszych graczy i doświadczenie - to troche może niepokoić. Jak przyjdzie to starzy wyjadacze zostaną - Ivan, Busi, Pique, Suarez ale to w sumie trzon zespołu który trzeba po mału wymieniać - sam nie wiem co o tym myśleć.

0

Myslę że u nas miałby lepszy materiał ... no i Messiego. Osobiście wydaje mi się że jednak potrzebujemy gościa który potrafi motywować - nie jestem pewien czy Allegro to umie.

2

I w sumie dobrze że nie zdobyli tej LM - przyjdą do nas chłopaki od nich i będą głodni tego pucharu.

0

Ja tam go szanuje jako trenera. Koleś prowadził Juve i nie było raczej opcji że chłopaki przechodzili koło ważnych meczów. Ma doświadczenie z LM to jest dobry fachowiec.

0

NIe takie jakie my zademonstrowaliśmy

0

Oni elegancko zostali wypunktowani. Nie dali ciała jak my.

1

Bez przesady Ajax walczył. Tylko my sfrajerzyliśmy ... no może jeszcze PSG

2

My też graliśmy do końca ale od 85 minuty :)

0

Ten Brexit dobrze na angielską piłe podziałał.

0

No co wczoraj też jednym się chciało :)

1

Totki wchodzą

0

Chyba 1 im wystarczy

0

160

0

włączyć go w jakąś operacje np Mbappe i bedzie git

1

pewnie im buty powiązał nygus.

0

ha ha ha. Stary to niezły z ciebie bezjajeczny piłkarz był jak za taką postawe szukałeś winnych gdzie indziej niz ty :)

1

Palma mu odwaliła i lał wszystkich w kolejce do samolotu/

0

żartowniś ..... :)

7

.... "czy ja" ... XD

3

Myślę że ludziom chodzi że nie jest JEDYNYM winowajcą.

0

Ciekawe jest to że całkiem niedawno miał chyba najlepszy ;)

0

Ta przebudowa jest możliwa. Mamy Arthura przyjdzie de Jong i De ligt (prawdopodobnie). Powinni zacząć grać w podstawie a stare wygi na zmiany jak się robi gęsto.

0

Na pewno klęczeli i błagali. Coś w końcu wypłynie ;)

3

Ale La-Rambla dzisiaj żyje. Średnio co minutę jest jakiś wpis.

0

Tak ale tam podobno ze stałością formy też różnie bywało ... mimo Klopaa

0

U Kloppa podobno miał sinusoide jeśli chodzi o forme a wiadomo że Klopp to topka w tym temacie więc ... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?