sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Myslisz ze nasi nie płakali w szatni po Liv ?
1
Bo Messi ma łeb na karku. Lepiej słuchać mądrzejszego ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Eee tam ... wieczne 4 miejsce :P
0
Dokładnie Juve to od kilku lat jest topka - z nim jako trenerem. Tyle tylko że on stawia na starszych graczy i doświadczenie - to troche może niepokoić. Jak przyjdzie to starzy wyjadacze zostaną - Ivan, Busi, Pique, Suarez ale to w sumie trzon zespołu który trzeba po mału wymieniać - sam nie wiem co o tym myśleć.
0
Myslę że u nas miałby lepszy materiał ... no i Messiego. Osobiście wydaje mi się że jednak potrzebujemy gościa który potrafi motywować - nie jestem pewien czy Allegro to umie.
2
I w sumie dobrze że nie zdobyli tej LM - przyjdą do nas chłopaki od nich i będą głodni tego pucharu.
0
Ja tam go szanuje jako trenera. Koleś prowadził Juve i nie było raczej opcji że chłopaki przechodzili koło ważnych meczów. Ma doświadczenie z LM to jest dobry fachowiec.
0
NIe takie jakie my zademonstrowaliśmy
0
Oni elegancko zostali wypunktowani. Nie dali ciała jak my.
1
Bez przesady Ajax walczył. Tylko my sfrajerzyliśmy ... no może jeszcze PSG
2
My też graliśmy do końca ale od 85 minuty :)
0
Ten Brexit dobrze na angielską piłe podziałał.
0
No co wczoraj też jednym się chciało :)
1
Totki wchodzą
0
Chyba 1 im wystarczy
0
160
0
włączyć go w jakąś operacje np Mbappe i bedzie git
1
pewnie im buty powiązał nygus.
0
ha ha ha. Stary to niezły z ciebie bezjajeczny piłkarz był jak za taką postawe szukałeś winnych gdzie indziej niz ty :)
1
Palma mu odwaliła i lał wszystkich w kolejce do samolotu/
0
żartowniś ..... :)
7
.... "czy ja" ... XD
3
Myślę że ludziom chodzi że nie jest JEDYNYM winowajcą.
0
Ciekawe jest to że całkiem niedawno miał chyba najlepszy ;)
0
Ta przebudowa jest możliwa. Mamy Arthura przyjdzie de Jong i De ligt (prawdopodobnie). Powinni zacząć grać w podstawie a stare wygi na zmiany jak się robi gęsto.
0
Na pewno klęczeli i błagali. Coś w końcu wypłynie ;)
3
Ale La-Rambla dzisiaj żyje. Średnio co minutę jest jakiś wpis.
0
Tak ale tam podobno ze stałością formy też różnie bywało ... mimo Klopaa
0
U Kloppa podobno miał sinusoide jeśli chodzi o forme a wiadomo że Klopp to topka w tym temacie więc ... ;)