1

@paciek Real też miał swoje Galacticos i jakoś nie szło tak pieknie

0

@student97r My lubimy grać skrzydłami - ta taktyka to chyba taki klin troche - mocny środek bez właśnie użycia skrzydeł - przynajmniej tak ją czuję.

1

@Kamilos84 W Liverpoolu miał sinusoidy - pół sezony lipa jak u nas pół sezonu ok. Prosze troche obiektywizmu.

3

@Sentrosii tak bo valverde mu buty że sobą sznurowkami wiaze. Teraz kto by nie dawał ciała w zespole to będzie wina Waldka. To prawie jak z Tuskiem.

0

@klopx nie lepiej coś zjeść? :)

1

@snoopdegie Dokładnie i ciśnienie z narodu schodziło od razu, można powiedzieć w kontrolowanych warunkach.

3

@snoopdegie Powinno być ukamienowanie. Ludzie by sobie ulżyli a następny idiota by się po prostu bał krzywdzić innych. Później gromadzi się w społeczeństwie nienawiść do indolencji karania takich chwastów i człowiek człowiekowi wilkiem na każdym kroku.

0

Ale przecież pieniądze nie są ważne .... :)

0

@Zagorzały Fan F.C.B Może wkurzony że odchodzi więc, gada żeby narobić zamieszania.

8

@DonZibi he he Coś nie pykło koledze. Nie wszystkie wrzuty anty Waldek dają zielone promo :)

3

Nieźle tam sypią kasą w tym PSG i Man U. :) Kurde pensje z kosmosu. Man U. nie gra w LM w następnym sezonie więc rozumiem desperację :). PSG natomiast irytuje strasznie. Mam nadzieje że spotkamy ich w następnym sezonie w LM i dostaną od nas srogie baty.

0

@BoogieWoogie No tak ale ja myślę że Mendy dostanie 1 skład bo Marcelo obniżył loty. Nie zdziwiłbym się jakby w ogóle Brazylijczyka sprzedali. Do nas taki Mendy by nie przyszedł bo wiedziałby że nie dostanie wiele minut przy najlepszym na tej pozycji na świecie - i to jest problem. Jak dla mnie w takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest wdrażać zmiennika z La Masii dla którego nawet ława z 1 składem Barcy to mego krok do przodu i ogromne doświadczenie już z samych treningów. A i pare minut też by wyłapał.

0

@BoogieWoogie lepszy nie będzie ale wciąż jest najlepszy ;]

0

Ale koleś chlapię ozorem. Ciekawe czy Grizmann szczęśliwy z powodu wylewności tego pana.

0

@Barca1922 To co wypada a co nie - nie rzutuje na fakt czy ktoś się na czymś zna czy nie. Może być nawet trenerem a nie mieć głowy do nazwisk - to ludzkie sprawy są i bardzo powszechne.

0

@betonito obserwować na treningach. Zawsze to lepsze niż obserwować na ławce w tuluzie przez wyslannika

1

@aguero10 szkoda że nie ratuje ich Mbappe. Podobno zdobywca wszystkich przyszłych złotych piłek :)

1

@Barca1922 Pamięć do nazwisk/imion to zupełnie inna bajka. Nawet Messi może mieć z takimi sprawami problem a na piłce raczej się zna ;)

3

@Barca1922 Tak bo trzeba pisać dobrze nazwiska by znać się na piłce :) Bez tego się na pewno nie zna.

1

@JimMorrisonFCB I tu i tu są sprzeciwy. Mi tam już złość przeszła i z chęcią widziałbym ich obu ;)

0

@8Iniestazo8 Vidal, Rakitic

0

@BigShaq Brazylijskie Disco Polo z Neymarem w tle XD

1

AS to chyba wyczekuje tylko i podaje wybiórczo negatywne wiadomości (związane z transferami) dotyczące spraw Barcelony :). Nieźle. Mają tam chyba wrzodziejące zapalenie jelita grubego ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Cochise Troche mnie to przeraża że tak oczywisty zwrot obrażający nas Polaków jest tu broniony. Mam nadzieję żę przez młodych ludzi którzy dopiero to zrozumieją. Bardzo dobrze że zwróciłeś na to uwagę. Rozumiem gdyby to było jakieś forum ukrainskie, rosyjskie czy niemiecki, ale ludzie no litości. Nie załatwia się potrzeb fizjologicznych na środku swojego domu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

@Danny Gaucho Gdzieś kiedyś czytałem że trochę go w ten transfer wkręcili, że w on nie chciał tych przenosin. Ale ujj tam wie.

0

@Coutinho007 Nie no kurde Arthur z Vidalem powinni się zmieniać przy czym Arthur raczej 1 skład.

1

@adukla Mi najbardziej pasuje na miejsce Busiego - ale porównać go do niego trudno - Hiszpan w najlepszych latach był jednak lepszy. Bardziej afektowne zagrania niesygnalizowane miał. Teraz jest cieniem samego siebie i generuje straty pod naszym polem karnym próbując właśnie tych zagrań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?