sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sebasek99@sebasek99 jedno pytanie - ale jak ma robić inaczej? Skoro to jest nieudolnie? Co może zrobić więcej? Serio pytam daj przykład. Poza tym nie chodzi tu o fakt zrobienia krzywdy finansowej Ikei tylko o bycie fer że swoimi poglądami a beka z tego jest jak najbardziej nie na miejscu :). Nie robię z niego ofiary dyskryminacji tylko uważam że ma prawo do takiej formy protestu i nikomu nic do tego.
0
@sebasek99 Czekaj czekaj, Mówisz w liczbie mnogiej :) To chyba zbyt duży zasięg jednak. Poza tym odnosze wrażenie że się kompletnie nie rozumiemy. Ja rozumiem doskonale co już napisałem że szkoda finansowa dla tej firmy jest zerowa. Ty za to zdajesz się nie dostrzegać jego praw co więcej nabijasz się z nich bo "szkoda zbyt mała, nic to nie da". Czy ten człowiek aby go zauważyć i się z niego nie śmiać powinien pod ten sklep bombe podłorzyć ?
79
Tebas wie że jak Neymar wróci to Hazardy mogą być za cienkie ;P
3
@sebasek99 Może i śmieszne z punktu widzenia szkody dla korporacji ale mniej śmieszne z moralnego punktu widzenia społeczeństwa jako ogółu. Może inaczej to ujme, koleś ma prawo do tego by nie dawać im swoich pieniędzy bo uważa że zagrali niefajnie i tyle. Śmieszne (a może nawet lekko przerażające) jest to że się to podważa. Czyżbyśmy już byli aż takimi niewolnikami systemu że jak ktoś coś zrobi według swojego sumienia (bo moralnie się z czymś nie zgadza) to jest śmieszny ?? :)
0
@Jakdxb Ja wyczytałem w prasie takie tłumaczenie tego gościa:
"Nie spodobało się to jednemu z pracowników, panu Tomaszowi. - Tytuł [artykułu] brzmiał „Włączanie LGBT+ jest obowiązkiem każdego z nas”. Zaoponowałem i wyraziłem swój protest. Nie uważam, żeby to był mój obowiązek. Tym bardziej że jestem katolikiem i kłóci się to z moim światopoglądem". Nie wiem do czego on tam nawolywal - jesli do zabijania to powinni go wywalić.
Ale może poczekajmy aż się sprawa wyjaśni - bo jesli powyższe jest prawdą to sorry ale Ikea przegieła.
1
@Hosh A jeśli tak to cofam co napisałem - nawoływanie do zabijania powinno się piętnować bardziej od czegokolwiek innego.
0
@Jakdxb Księga przysłów powiadasz ... no faktycznie poważna sprawa.
14
@MarioVeB! Ale co Ci przeszkadza jego decyzja? Ma do niej prawo a twoja beka z tego jest o tyle słaba że śmiejesz się z kogoś kto reaguje na k...wo. Jesli sam nie chcesz tego robić to przynajmniej nie nabijaj się z innych - tyle.
1
@Jakdxb Nie można zwalniać nikogo z pracy za poglądy - ma rację :)
6
@MarioVeB! Nie tym wpisem powinno się przejąc tylko tym co się od....la w takich molochach. Chłopak ma rację i tyle, a tu wylew obrońców Ikei widzę.
1
@shinthps Z graczem tego kalibru który ma im promować Katar to już nie tak łatwo zesłać. Polityka panie.
0
@Fohin Już sam Griezz i Neymar pozamiatają Real.
0
@szkutnik91 Rabiot za darmo ale pensja pewnie kosmiczna ... w ogóle nie psująca rynku XD.
2
@krzychu1526 Aha ....... jasne.
1
@Murazor Jakoś w Atletico nie płacze za często ... nie przesadzajmy - jago emocje związane są z reprą,
0
@BarcaInfo do Man U teraz nikt nie będzie chciał iść. LM się kłania.
0
@mekston To może inaczej - czy uważasz że Paulinhio miał być dobry dla Barcy ? Pewnie nie a jednak był. Być może niepotrzebnie użyłem słowa "niekoniecznie" - fakt - ale mam wrażenie że za bardzo się na nim skupiasz i idziesz w stronę o którą mi w mojej wypowiedzi nie chodziło. Sedno mojego wpisu jest takie że Cou ma problem psychologiczny z przystosowaniem się do gry u nas podobnie jak miał Gomes i o tym możemy dyskutować :). Nie chce porównywać ich umiejętności czysto piłkarskich z oczywistych powodów.
2
@Phily On by odcisnął rękę boga ;)
1
@mekston "„Niekoniecznie Gomes jest za slaby na Barce” nie napisałem tak i to jesnt nadinterpretacja moich słów ;). Myślę że wiesz o czym mówię. Okres dobrej gry Cou w Barcelonie trwał krótko - do 1 kryzysu - i już się chłopak nie podniósł z niego. Jak dla mnie problem lezy w psychice jak u Gomesa - tyle.
0
@mekston NIe porównuje umiejętnośći piłkarskich co podkreśliłem na początku tylko predyspozycje psychologiczne.
0
@Chwytliwy taaaa sory ale nie jestem zwolennikiem że Waldek niszczy kariery graczom i jest złem wcielonym ;). Coutinhio był sprawdzany przez Waldemara na wszystkich możliwych chyba pozycjach w tym na tej na której wymiatał w Live.
0
@MaTt_BarcaFan Niekoniecznie. Coutinhio ma chyba to samo a za słaby raczej nie jest.
3
@NeroTFP Trzeba móc odwoływać polityków i partie - Kukiz o to walczy a ludzie nie chcą tego zakumać. Jeśli tego nie zmienimy to możemy sobie tu pogadać ....
0
Jeśli Ney wróci ciekawe jaką klauzulę mu wcisną :P ... pewnie jakiś miliard jak miał Ronaldo.
0
@student97r Reyes był trzeźwy.
0
@Resoviak123 łooo kurde - jeśli faktycznie przyjdzie Griez i Ney to Hazard nie robi już takiego wrażenia XD.
0
@Socjopata taki trochę seledynek - słaby kolor ale połączenie z czarno "złotym herbem" trochę ratuje i jest ciekawe.
0
@Wilczeq ale podanie wcześniej - z naszej połowy.
0
@Boberson A kto podawał do Ronniego (Puyol) ? To podanie też miażdży - przez całe boisko na milimetry.
0
@Suzu Godin spoko ziomek.