sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Flores I tu się mylisz właśnie. Dla PSG i francuzów to cały czas jest złote dziecko. I pomimo problemów wiadome jest że ma przeogromny talent.
28
Trzymam kciuki za niego. Prezentował to czego często brakuje Suarezowi, przyjęcie (sic!) :) i dobre rozegranie. Gdyby nie egoizm Dembele to miałby przynajmniej z jedną setkę. Mam nadzieję że będzie w pierwszym składzie.
0
@Eto'o9 R10 Myślę że to jest oczywiste że De Jong powinien grać na tej pozycji już w tym sezonie zamiast Sergio, przynajmniej aż ten drugi odzyska formę sprzed lat.
0
@denis9401 Rafinhia faktycznie na zmiennika jest ok.
0
@ToJa79 Nie no Busi nie może w takiej formie grać w 1 jedenastce :(. Przecież idealnym zmiennikiem jego jest De Jong który dziś był oazą spokoju i pewności na swojej pozycji.
1
@AmigoBlancos Te wnioski bardzo trafne ale Busi naprawde odwala kaszane już od dłuuuugiego czasu ... może się faktycznie nie znasz czy tam nie obserwujesz go bo jesteś z innego obozu ;). Dobrze że Rakieta się wybronił ha ha ha :)
0
@4drian0 No brzmi w sumie. :) Podobno Allegri też gra ulubieńcami z tego co tu czytałem.
3
@insp1re Pewnie go straszył w nocy, nawiedzał i mówił że nigdy w Barcelonie kariery nie zrobi ... gargamel jeden ;P
2
@Flores ... a ty dalej nie rozumiesz. :) W jego interesie jest chwalić francuza człowieku.
0
@Puziol I to mnie cieszy za to Busi moim zdaniem ława do czasu odnalezienia formy.
38
No i co? Niedoceniony Rakitic jako jedyny honor ratuje. :) Ludzie jadą po nim jak tylko mogą. Busquets wali babole na straty bramki to od razu odnośnik w komentarzach do Rakiety - to nic że nawet na boisku go nie było bo... Busi i oczywiście Rakieta się nie nadają :)
2
@Flores Człowieku to nie chodzi o to kto w co wierzy. Nie mówi się że ma się ....ujowego piłkarza jak się zamierza na nim zrobić interes i tyle. Jeśli takich podstaw nie rozumiesz to już nie moja wina. A Dembele swoją drogą cały czas jest bardzo uzdolniony i może w piłce dużo osiągnąć wiec słowa Bartka jak dla mnie bardzo dobre.
2
@Flores Bo chce na nim zarobić ? bo chce zbić cenę z Neymara ? Noż kurde jesteś aż takim ignorantem że naprawdę nie wiesz czemu tak mówi? Dembele to produkt marketingowy nie tylko gracz a jego właścicielem jest Barcelona co za tym idzie Bartomeu.
0
Dembele w ogóle nie odgrywa do rodaka a szkoda bo Gryzak dobrze mu wychodzi
3
@Flores A co ma mówić ? Zastanów się troszke o co idzie ta gra. Bardzo dobrze że to powtarza. Twoim zdaniem powinien publicznie głosić że Francuz jest o wiele gorszy od Neymara i lipa z niego a nie zaawodnik ?
1
Dziś Gol Griezmanna musi być!
8
@brashh W kwestii fizycznej brakuje mu co najwyżej wzrostu co i tak nie przeszkadza zdobywać mu czasami goli z główki. Jakie braki masz na myśli ?
0
@masq Na ten moment podejrzewam że De Jong go wygryzie ze składu.
1
@kakusus i przejąć jego pensje z psg?.....
0
@MichalZZZ teraz czas na Aniołki Charliego w męskim wydaniu :)
1
@takisobiektos tam w tle jest jeszcze Katar i mistrzostwa świata których neymar jest twarzą. Nie będzie szejkowi tak łatwo posadzić go na ławie na rok czy dwa.
1
@baby_face_killer od siedzenia może nie ;)
1
chłopak jednak coś nagrał ;)
https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/331834544435536/?t=2" target="_blank" rel="nofollow">https://www.facebook.com/fcbarcelona/videos/331834544435536/?t=2
W sumie spoko - jeśli da nam sportową jakość to go wszyscy pokochamy nieważane jaki z niego filmowiec/ aktor / reżyser ;)
0
@SelloutCrowd nie za rok tyłka za 2 miesiące niecałe ;]
0
@kamilos1214 nie wygląda to zbyt optymistycznie szczerze mówiąc. Sam akt samobójstwa mówi wiele, do tego SMS. Słabo to widzę :(
0
@Shasta no już bez przesady. Wala ostro glupa i tyle. Swoją nieudolność takimi komunikatami tuszuja.
0
@kordyl1010 No ta ale też palą mosty - nie mieliśmy z nimi złych relacji.
0
Kurde coraz więcej wrogów mamy jako FC Barcelona. Real (od zawsze), PSG od kilku lat i teraz dochodzi Atleti a szkoda - lubiłem ten klub :(
1
@Deraxium Fajnie wyglądają włosy Antka na tym obrazku - trochę jak ogień :)
1
Van Gaal sprowadził Rivaldo z którym później relacje miał podobno słabe.